IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kobiecy telefon

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptySro Maj 14, 2014 8:46 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Może apetytu nie masz, ale wiesz co lubisz. I aby wzbudzić w Tobie ten apetyt, to najlepiej by było, gdybym przyrządził akurat to, na co zazwyczaj masz największą ochotę. Więc przyznawaj się co byś chciała! xD
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptySro Maj 14, 2014 9:05 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Ech te kobiety... Ciężki z wami mamy los. xD
Pierwsze danie, to teoretycznie zupa. Ramen? Skoro ostatnio zaczynam go robić, to mógłbym na Tobie popróbować. xD Pomidorowa? Moja ulubiona. Gulaszowa, jeśli lubisz ostrzejsze i bardziej mięsne zupy?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptySro Maj 14, 2014 9:26 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Fakt! xD Jestem strasznym żarłokiem i lubię sycące dania, więc nie zwracam uwagi na to, czy nie jest coś za ciężkie. xD
Hmm... Jakie zupy mogą być lekkie?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptySro Maj 14, 2014 9:38 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Mam wrażenie, że większość zup jest na mięsie. Ale rosół by pasował. Jest wprawdzie trochę tłusty, ale z kolei ten kurczak już nie tak bardzo. No i w rosole nie masz jakiejś dużej ilości dodatków, ani kawałków mięsa.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptySro Maj 14, 2014 10:16 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Hmm... Mamy rosół i kurczaka w sosie kokosowym... Wino do tego? Teoretycznie jakieś białe, jeśli lubisz. No i deser, ale ponieważ fanem słodyczy nie jestem, więc tutaj to już Ty decydujesz i wybierasz!
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptySro Maj 14, 2014 10:21 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Ale ja proponowałem i ja będę przyrządzał! Wspomogłabyś trochę swojego Księcia... Poza tym to Ty jesteś słodka, więc słodkie dania wybierasz Ty! xD
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptySro Maj 14, 2014 10:50 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Znęcasz się nade mną... Będziesz musiała mi to wynagrodzić! I niech będą lody waniliowe, śmietankowe, cynamonowe, o smaku waty cukrowej, białej czekolady i gumy balonowej z bitą śmietaną i jakąś posypką!
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptySro Maj 14, 2014 11:04 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Oczywiście, że bym Ci pomógł! I nie wiem... Jakąś kolorową ostatnio jadłem i była całkiem smaczna.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptyCzw Maj 15, 2014 8:09 pm



New Message!


Nadawca: Makarony zawsze są dobre! Osobiście największą obecnie mam ochotę na makaron z sosem bolońskim, albo czymś podobnym.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptyCzw Maj 15, 2014 8:49 pm



New Message!


Nadawca: Pomijając tak zwane śmieciówki, to zazwyczaj jest tak, że gdzieś, ktoś mi poda przepis, albo wpadnie mi w oczy i wtedy sobie go udoskonalam. Mam nadzieję, że będzie Ci smakowało to co przyrządzę.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptyCzw Maj 15, 2014 9:04 pm



New Message!


Nadawca: Spoko! I tak faceci są lepszymi kucharzami. xD
Śmieciówki to potrawy, które się robi na zasadzie zajrzenia do lodówki, zobaczenia co w niej jest i zrobienia z tego czegoś nienazwanego, ale dobrego.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptyPią Maj 16, 2014 2:31 pm



New Message!


Nadawca: Jak? że faceci są lepszymi kucharzami?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptyPią Maj 16, 2014 2:51 pm



New Message!


Nadawca: Źle na to patrzysz. Skoro ja, jako facet, lepiej się nadaję do gotowania, to w naszym "związku" odpowiedzialność za gotowanie spoczywa właśnie na moich barkach a co za tym idzie, to ja będę głównie gotował Tobie. Więc lepiej na tym wychodzisz!
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptyPią Maj 16, 2014 5:04 pm



New Message!


Nadawca: Widzisz? I dzięki temu to ja będę mógł gotować mojej Księżniczce a Ty się nie będziesz męczyła! Powinnaś się cieszyć...
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptyPią Maj 16, 2014 6:55 pm



New Message!


Nadawca: Co Ci się w oko stało? I jak to Cię "znów" boli? Masz jakieś problemy z nim?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptyPią Maj 16, 2014 7:16 pm



New Message!


Nadawca: Jest to czymś spowodowane? Jakimś wypadkiem, chorobą? Masz jakieś okulary, albo soczewki, aby wyrównać tę różnicę w widzeniu?
I które to jest oko?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptyPią Maj 16, 2014 9:45 pm



New Message!


Nadawca: Ciekaw jestem czy coś w końcu ustalą...
Patrząc na to zdjęcie mam nieodparte wrażenie, że chętnie byś popatrzyła jak gotuję. xD Notabene mam takie same bokserki.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptyPią Maj 16, 2014 9:54 pm



New Message!


Nadawca: A po co mi reszta? Nie jest w moim typie. xD Na ciała też bym się nie chciał zamienić, bo moje mi się bardziej podoba. xD
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptyPią Maj 16, 2014 10:05 pm



New Message!


Nadawca: Po prostu zdaję sobie sprawę z tej klątwy jaka na mnie ciąży, przekleństwa, które jest mym brzemieniem. Z tego, jaki jestem wspaniały i cudowny... xD Ciężkie to brzemię, ale noszę je z godnością! xD
Hmm... Czy jak Tobie będę miał coś upichcić, to też życzysz sobie mieć mnie podanego tylko w bokserkach?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptySob Maj 17, 2014 8:04 am



New Message!


Nadawca: Nie mogę wciąż same mądrości głosić, bo by się inni źle czuli w moim towarzystwie.
I nic nie stoi na przeszkodzie, abyś sama oceniła. xD
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptySob Maj 17, 2014 8:05 pm



New Message!


Nadawca: Mam Ci zdjęcie wysłać, czy się opisać? xD
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptyNie Maj 18, 2014 9:03 am



New Message!


Nadawca: A co by mi dało takie dowartościowanie się? I świadomość, że się rozczarujesz jak mnie na żywo zobaczysz? Nie miałoby to sensu. Już wolę opisać, że jestem stary, gruby, łysy, z tunelami w uszach, 50 kolczykami w różnych częściach twarzy, brzydki i w ogóle. xD Zobacz jak miło byś była zaskoczona widząc potem kogoś młodego, wysportowanego i podobno przystojnego. xD
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptyPon Maj 19, 2014 10:30 pm



New Message!


Nadawca: Bardzo skromnego! Co do zdjęcia, to wiesz, że kobiety mają pierwszeństwo? xD
A jeśli idzie o opisanie się, to już to zrobiłem. Nie jestem stary, jestem wysportowany i podobno nie wyglądam tragicznie. xD
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptyWto Maj 20, 2014 3:53 pm



New Message!


Nadawca: Aż tak nieśmiała jesteś? xD
Trudno, jak się spotkamy, to albo od razu zaczniemy się namiętnie całować i wyznamy sobie miłość, albo uciekniemy od siebie z krzykiem. xD Zawsze ta nutka niepewności jest!
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 EmptyWto Maj 20, 2014 9:53 pm



New Message!


Nadawca: Nie marudź. xD
Podałem po prostu skrajne sytuacje. xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kobiecy telefon - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Kobiecy telefon
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Książęcy telefon.
» Telefon Avy
» Telefon Ryu.
» Telefon Izuo
» Telefon Reinera

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Off top :: Archiwum-
Skocz do: