IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kobiecy telefon

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2014 9:23 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Ach... To faktycznie przydałyby się jakieś znajomości, żeby tam dziewczynę wcisnąć? xD
Dojeżdża z domu, czy ze względu na stan zdrowia mieszka w akademiku?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2014 9:28 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Nie ma problemów z dojeżdżaniem do szkoły? Jeśli faktycznie jest tak bardzo chora, to czy nie lepiej dla niej by było, gdyby jednak mieszkała na jej terenie?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2014 9:37 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: To dobrze w takim razie.
Mam nadzieję, że Ty nie masz jakiś większych problemów ze zdrowiem?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2014 10:02 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Na szczęście jestem zdrowy. xD Fizycznie przynajmniej! xD
Hmm... Mieszkasz z bratem. Nie myślałaś o tym, aby zamieszkać ze swoim chłopakiem? Mieszkanie z rodziną jest ciekawe tylko do pewnego momentu...
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2014 10:10 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Ach... Hmm... Przynajmniej nikt nie będzie miał pretensji jak kiedyś dasz się Księżniczko do kina wyciągnąć.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2014 10:16 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Zawsze staram się optymistycznie na wszystko patrzeć! xD I śmiać się jak najczęściej. Nie wiem, czy to zniesiesz. xD
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2014 10:23 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Troszkę czasu faktycznie jeszcze masz. xD Ale pomyśl sobie o plusach. Będziesz miała kogoś, kto będzie starał się, żebyś była uśmiechnięta.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2014 10:34 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Mówisz więc, że się w tej materii będziemy uzupełniać? xD
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptyWto Maj 13, 2014 8:56 am



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: W takim razie mamy już ustalony układ. Ty będziesz marudziła i jęczała, że coś nie ma sensu a ja będę ze śmiechem Cię pchał do przodu i myślał optymistycznie za nas dwoje! xD
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptyWto Maj 13, 2014 11:28 am



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Dam sobie radę! xD
Hmm... Obecnie to siedzę nad książką, przy okazji tworzę ofertę do klubu, rozmawiam ze znajomym i czekam na przesyłkę. Tylko tyle. xD
A Tobie jak czas mija?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptyWto Maj 13, 2014 11:37 am



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Jak to?? Kto?? Mam nadzieję, że nic Ci nikt nie zrobił??
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptyWto Maj 13, 2014 11:41 am



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Nie wiem... Na szczęście nie jestem osobą, która przyciąga do siebie złodziei, ale wiem, że nasz świat jest daleki od doskonałości...
Cieszę się, że nic Ci się nie stało. Co ze złodziejem?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptyWto Maj 13, 2014 11:52 am



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Faktycznie nie jestem osobą, którą łatwo by było okraść...
I muszę być wysportowany, oraz świetnie walczący, żeby chronić moją Księżniczkę, prawda?? xD Szkoda tylko, że nie było możliwości, abym był przy Tobie, gdy to się wydarzyło.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptyWto Maj 13, 2014 12:02 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Z racji tego, że nie znam Cię tak naprawdę, to nie wiem co Ci doradzić. Musiałbym wiedzieć jaka jesteś, aby to ocenić i wiedzieć ewentualnie jak temu zaradzić.
Jednak jeśli będziesz miała z czymkolwiek jakieś problemy nie wahaj się o tym mi napisać. Zrobię co w mojej mocy, aby Ci pomóc.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptyWto Maj 13, 2014 12:16 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Dla mojej Księżniczki wszystko!
Wracając do tego teatru, to na jakiej sztuce byłaś? Sama, czy w większym gronie?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptyWto Maj 13, 2014 12:27 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Dawno już w teatrze nie byłem... Może poczekasz z pójściem na tę sztukę do momentu, aż nasza znajomość będzie wykraczała poza pisanie smsów?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptyWto Maj 13, 2014 12:41 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Propozycja pójścia do kina wynikała tylko i wyłącznie z Twojej nieśmiałości i nie wiedzy, że lubisz teatry. Lubię chodzić do teatru, chociaż przyznam się, że z braku czasu robię to bardzo rzadko.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptyWto Maj 13, 2014 1:00 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: U mnie problemem jest właśnie brak czasu. Oraz towarzystwa. Nie lubię samotnych wypraw w takie miejsca, wolę iść z kimś. Natomiast tutaj nie poznałem jeszcze osoby, z którą faktycznie można by było i chciałoby się iść do teatru.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptyWto Maj 13, 2014 1:04 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Mam nadzieję Cię jednak dobrze poznać. I jesteś pierwszą osobą, jaką tutaj poznałem, która lubi teatr.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptyWto Maj 13, 2014 1:20 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Zależy. Sportem, biznesem, wieloma innymi sprawami. Zresztą nie mieszkam tutaj długo, ledwie kilka miesięcy. I chociaż koło mnie przewija się dość dużo osób, to jednak z niewieloma miałem okazję i czas nawiązać jakąś znajomość.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptyWto Maj 13, 2014 1:50 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Bez przesady. xD Nie przyjechałem tutaj w celach towarzyskich, czy aby ustanowić rekord posiadanych znajomych. xD
Właśnie... Jakie potrawy najbardziej lubisz? Niedługo będę coś sobie przyrządzał i ciekawi mnie co by Tobie najbardziej smakowało.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptyWto Maj 13, 2014 7:10 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Och... Jestem wszechstronny pod tym względem. xD Wiele potraw mogę i lubię przyrządzić. Czemu nie masz apetytu?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptySro Maj 14, 2014 8:30 am



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Ale sobie zażyczyłaś. xD Mogłaś chociaż powiedzieć co mniej więcej lubisz... Mogę Ci ugotować wiele potraw. Różnego rodzaju sosy do makaronów, kurczaka w różnych formach, typu kieszeń z kurczaka, kurczak w sosie kokosowym, brzoskiniowym, curry, smażono-duszony. Mogą być różnego rodzaju kotlety z wszelkimi surówkami, zupy, najchętniej pomidorówka, chociaż ostatnio ramen uczę się robić, pizzę, zapiekanki, hot-dogi, hamburgery domowej roboty, klopsiki, lasagnę, plus wiele innych. xD
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptySro Maj 14, 2014 8:02 pm

b]
[/b]

New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Ciężko opisać jak smakuje. xD Jest słodko-pikantny. I wygląda teoretycznie mało apetycznie, bo jak kawałki kurczaka pływające w sosie, ale jest naprawdę niezły. Zrobić Ci?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 EmptySro Maj 14, 2014 8:36 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Mogę Ci zrobić nawet teraz i wysłać pocztą. xD Rozumiem, że adresu do domu byś nie chciała podać, ale możesz do pracy, albo po prostu do jakiejś poczty, gdzie sobie odbierzesz. Skoro wysyłałbym do tego samego miasta, to pewnie by dotarła najpóźniej następnego dnia.
A co do pierwszego dania... Na co byś miała ochotę?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kobiecy telefon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Kobiecy telefon
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Książęcy telefon.
» Telefon Avy
» Telefon Ryu.
» Telefon Izuo
» Telefon Reinera

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Off top :: Archiwum-
Skocz do: