IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kobiecy telefon

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptySro Maj 21, 2014 7:27 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść:Nieee! Wszystko co potrzebuję do tego, aby być zadowolonym, to mam. Poza Twoim uśmiechem. Więc nie mam co sobie kompensować. Wolałabyś, abym był typem osoby zakompleksionej?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptySro Maj 21, 2014 7:44 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: W takim razie nie mogę ich mieć! Muszę być pewny siebie, aby móc ująć Twoją dłoń i iść z uniesioną głową przez życie, chroniąc Cię przed problemami i troszcząc się o Ciebie. Muszę być pewny siebie, aby móc patrzeć na Ciebie i abyś w moich oczach widziała, że Twoje kompleksy nie mają znaczenia. Muszę być pewny siebie, żeby nie wstydzić się uśmiechać na Twój widok, który sprawiać mi będzie radość. Muszę być pewny siebie, aby moje ramiona były dla Ciebie idealną twierdzą za każdym razem, gdy będziesz chciała schronić się przed światem. Więc sama widzisz... Nie mogę mieć kompleksów.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptyNie Maj 25, 2014 1:34 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Ważne, że ja rozumiem. xD Jak Cię ten złodziej torebek dopadł, to byłaś sama, czy z kimś?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptyCzw Maj 29, 2014 9:48 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Ty to masz dziwne szczęście, do dziwnego towarzystwa. xD Dużo takich znajomych masz?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptyCzw Maj 29, 2014 10:53 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Silnych fizycznie? Może... Albo masz szczęście do osób, które lubią rozrabiać. xD Złodzieje, gliniarze, którzy mają frajdę z ganiania się z nimi i tłuczenia, żołnierze, którzy lubią walczyć. xD Nie brakuje Ci czasami kogoś, z kim można inteligentnie pogadać? xD
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptyCzw Maj 29, 2014 11:03 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Phi! Mówisz do osoby, która zawsze się dobrze uczyła i ma głowę do interesów. xP
A brata kopnij i powiedz mu, że ma zacząć znów z Tobą normalnie rozmawiać!
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptyPią Maj 30, 2014 8:16 am



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Wiem, że to nie jest łatwe dla Ciebie, ale musisz w końcu się przełamać i porozmawiać z nim. Inaczej będziecie się coraz bardziej od siebie oddalać, aż dojdziecie do momentu, w którym szansy na dawne relacje już nie będzie.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptyPią Maj 30, 2014 9:07 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Właśnie dlatego, jeśli nie chcesz, żeby Twoje kontakty z bratem już na zawsze się urwały, to musisz znaleźć w sobie siłę, aby to naprawić.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptyPią Maj 30, 2014 10:05 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Jeśli nic nie zrobisz to tak. Im dłużej nie będziecie ze sobą rozmawiać, tym większa przepaść między wami będzie, tym większe będą żal o to, niechęć i inne negatywne emocje, aż w końcu dojdziecie do takiego etapu, że nie dacie rady, nawet chcąc, wrócić do tych bliskich relacji, jakie mieliście.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptySob Maj 31, 2014 4:25 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: To poproś o pomoc jakiś wspólnych znajomych. Albo wiesz, gdzie on pracuje?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptyWto Cze 03, 2014 8:41 am



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Skoro ze sobą pracujecie, to nie macie okazji do odezwania się do siebie? Nawet niech to będzie w kwestii pracy, aby był w ogóle jakikolwiek początek rozmowy.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptyWto Cze 03, 2014 3:35 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Pomyśl sobie, że bardziej Ci źle będzie, jeśli kontakt się w ogóle urwie. Albo nawiąż do jakiegoś tematu, w który będzie musiał się zaangażować, typu na przykład dotyczący zdrowia, czy ocen Twojej siostry.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptyPią Cze 06, 2014 8:24 am



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: To zależy o co dokładnie pytasz. xD
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptyPią Cze 13, 2014 8:36 am



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Za stary jestem na romanse. xD
Niestety nikogo ciekawego nie ma w moim życiu. Brakuje mi tego, ale to, że niedawno się tu przeniosłem, brak czasu i inne czynniki wpłynęły na to, że nie mogę znaleźć nikogo, z kim mógłbym się związać.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptySob Cze 14, 2014 9:48 am



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: O! To mów, pisz, chwal się! jak Twój brat ma na imię tak na marginesie?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptySob Cze 14, 2014 9:04 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: W jakim sensie jest zazdrosny o Twoje powodzenie? I o jakim powodzeniu jest mowa?
Co się dzieje z jego sercem?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptySob Cze 14, 2014 9:51 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Umawiał się z chłopakiem? Czyli jest gejem?
Widocznie łamiesz serce każdemu chłopakowi i co za tym idzie jest zazdrosny o to. xD
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptySob Cze 14, 2014 9:56 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Spoko, przez wzgląd na Ciebie mogę go kiedyś przytulić na pocieszenie. xD
I jasne... Każdemu pewnie w głowie zawróciłaś. xD
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptySob Cze 14, 2014 10:02 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Jestem całkowicie poważny. xD
I oczywiście, że nikt... Poza złodziejami, żołnierzami, niedorobionymi policjantami i ogólnie całą gamą przeróżnych osób, co nie? xD Ja w sumie też bym chętnie Cię na randkę gdzieś zaprosił!
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptySob Cze 14, 2014 10:08 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Cóż... Są różnie ludzie. Może byli nieśmiali i nie wiedzieli jak Cię zaczepić? xD
W takim razie nie na randkę, ale na romantyczne spotkanie, kolację przy świecach i o!
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptySob Cze 14, 2014 10:18 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Wiem, bo w końcu to ja to piszę. xD Musi być zabawne!
Tak czy psiak chętnie bym się kiedyś z Tobą spotkał i nawiązał do tego tematu łamanych serc.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptySob Cze 14, 2014 10:26 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Owszem. Lubię poznawać nowe osoby, naprawdę poznawać a nie tylko pisać, nie wiedząc nawet jak dana osoba wygląda. Poza tym polubiłem Ciebie, więc nie widzę przeciwskazań.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptySob Cze 14, 2014 10:33 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Oj... To chyba nic złego, że chciałbym zobaczyć jak się uśmiechasz, czy rumienisz, na co żywiej reagujesz?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptySob Cze 14, 2014 10:52 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Wydaje Ci się! Po prostu chcę Cię poznać. Dla samej przyjemności poznania kogoś ciekawego.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 EmptyNie Cze 15, 2014 9:12 am



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Wiem, że jesteś nieśmiała i to stanowi problem, ale nie wolisz znać kogoś i przyjaźnić się z nim naprawdę? Realnie? Móc się naprawdę cieszyć z daną osobą, wypłakać na ramieniu, jeśli coś Cię boli, razem coś oglądać, patrzeć jak reaguje na różne rzeczy?
Znajomość internetowa, czy tylko telefoniczna nie daje Ci tego wszystkiego, jest ograniczona i w dodatku nigdy nie możesz powiedzieć, że faktycznie poznałaś daną osobę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kobiecy telefon - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Kobiecy telefon
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Książęcy telefon.
» Telefon Avy
» Telefon Ryu.
» Telefon Izuo
» Telefon Reinera

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Off top :: Archiwum-
Skocz do: