IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kobiecy telefon

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 7:40 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Nie jest to wcale głupi pomysł, więc można by nad tym pomyśleć. xD
I wtedy dasz się zaprosić?
Umiesz tańczyć?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 7:47 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: No to w takim razie Ty będziesz teraz uczyć mnie. xD Niby całkiem nieźle tańczę, ale warto się dalej rozwijać...
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 7:53 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Głównie towarzyskie, których się uczyłem w szkole tańca i dyskotekowe, nowoczesne, których uczyli mnie znajomi, którzy z kolei często się sami uczyli w odpowiednich szkołach. A Ty Księżniczko? Jakie tańce preferujesz, jakich się uczyłaś i gdzie się uczyłaś?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 8:01 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Wiesz, że mnie kusisz, aby szybciej Ci zaproponować spotkanie?
Co jeszcze lubisz poza tańcem i czytaniem?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 9:48 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Wspaniałomyślnie Ci wybaczam! Hmm... Co mnie interesuje... Dużo rzeczy. Sport, nie jestem osobą, która lubi siedzieć w miejscu i gnuśnieć. Psychologia, granie w szachy, czyli znów mamy podobne upodobania, historia. Dziwnie to zabrzmi i pewnie każdy uczeń by mnie zlinczował, ale lubię się uczyć, lubię poszerzać wiedzę. To jest moje zainteresowanie.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 9:57 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Patrząc na ilości pochłanianego przeze mnie pokarmu, to gdybym przestał się jakoś intensywniej ruszać, to pewnie nasz ewentualny spacer polegałby na tym, że turlałabyś mnie ze sobą... Hmm... Kino, taniec, wymiana książek, granie w szachy, zabawianie Cię... Trochę już tych planów na nasze spotkanie mamy. xD
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 10:04 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Najbardziej Ci się podoba zabawianie Cię? xD Jestem Twoim Księciem Księżniczko, więc to mój przyjemny i słodki obowiązek. xD
I owszem... Cierpliwość nie jest moją mocną stroną, poza tym zazwyczaj bardzo lubię wiedzieć z kim się zapoznaję. Już sam wygląd danej osoby może mi wiele o niej powiedzieć.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 10:20 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Wredzioch mały! xD W swojej bibliotece macie historyczne książki? Z okresu II wojny światowej?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2014 8:14 am



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Ugryzę Cię kiedyś. xD
I rozglądam się za książkami z tego okresu. Lubię sobie co jakiś czas odświeżać wiedzę z historii.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2014 2:14 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Starożytność też jest całkiem ciekawa. Kiedyś miałem bardzo ciekawą książkę o buncie Babilonu przeciwko Medo-Persji. Nie potrafię sobie przypomnieć ani kto ją napisał, ani jaki miała tytuł...
Bursztynową Komnatę samemu bym chętnie odnalazł. xD
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2014 2:30 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Przepraszam... Po prostu za bardzo mnie treść wciąga i tracę dla niej głowę...
I tak, dla swojej Księżniczki! xD Dla kogóż innego bym miał ją znaleźć?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2014 2:39 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: To może razem kiedyś jej poszukamy? xD
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2014 4:17 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Są jakieś poszlaki gdzie mogłaby być? Najczęstsze miejsca pojawiające się w legendach?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2014 5:44 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Owszem, przydałby się odpowiedni sprzęt. Ale najpierw można by było pozbierać z legend, mitów, czy z archeologicznych odkryć wszystko, co by mogło nam coś powiedzieć na temat Atlantydy. Najlepiej by było szukać tego, co się najczęściej w tych opowieściach przewija, co jest wspólne.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2014 6:00 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Mam wrażenie, że zazwyczaj nie traktowano tego poważnie, ale można i tak. Tylko że abstrakcyjnych wersji jest naprawdę dużo... Ciężko nam będzie się w nich ogarnąć.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2014 6:13 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Niestety... Nawet jak wymyślimy coś ciekawego, to nie będziemy mieli za bardzo możliwości, aby to sprawdzić.
Tak a propos abstrakcyjnych rzeczy. Wierzysz, że istnieją zjawiska nadprzyrodzone, jak na przykład duchy?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2014 6:29 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Na tematy religijne możemy kiedy indziej pogadać. xD Pytałem się o te duchy, bo znajomy coś wspominał, że w tym mieście jest szkoła ze spalonym korytarzem. Podobno ten korytarz jest nawiedzony. Słyszałaś coś o tym?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2014 7:02 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Widziałaś ten spalony korytarz? Co tam się właściwie stało?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2014 7:19 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: A co ja bym miał tam robić. xD
Zważywszy na to, że mówiłaś, że masz siostrę dość młodą, to miałem nadzieję, że chodzi akurat do tej szkoły i coś wie. Ty urodziłaś się i wychowałaś w tym mieście, czy też jesteś osobą przyjezdną?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2014 7:35 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Wszystkie kobiety w waszej rodzinie są takie nieśmiałe? xD
I może się tam kiedyś wybiorę, tylko że przydałby mi się jakiś przewodnik! Byłaś w ogóle w tej szkole kiedyś?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2014 7:45 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Nie wiem... Skoro mówisz, że mama jest straszna, to może tata? Może on był nieśmiały i cichy?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2014 7:57 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Czyli Ty i siostra wdałyście się bardziej w tatę?
Moja rodzina... O bracie Ci już mówiłem. Moja matka odeszła dawno temu, mój ojciec zaś jest typem biznesmena, którego w życiu obchodzą tylko interesy.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2014 8:24 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Tak to się niestety czasami zdarza. Dobrze chociaż, że miałaś rodzeństwo, z którym mogłaś spędzać czas i z którym się zżyłaś.
Jak Ci się z siostrą układa?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2014 8:42 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Kulka? Nie wiem, czy młoda dziewczyna, pewnie jak i inne w jakimś stopniu wrażliwa na punkcie swojej urody i wagi byłaby zadowolona, gdyby wiedziała, że tak o niej mówisz. xD
Co się z nią dzieje? Na co choruje?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2014 8:57 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Ach... Współczuję jej... Uściskaj ją ode mnie i życz wszystkiego najlepszego. Czy da się coś z tą jej wadą serca zrobić?
I czemu po znajomości chodzi do tej szkoły? Nie mogła normalnie się zapisać?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kobiecy telefon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Kobiecy telefon
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Książęcy telefon.
» Telefon Avy
» Telefon Ryu.
» Telefon Izuo
» Telefon Reinera

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Off top :: Archiwum-
Skocz do: