IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 What do you want?

Go down 
+3
Vincent
Lala
Skorpion
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyPon Maj 12, 2014 8:38 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Masz rację. Tak, do siostry jestem bardzo przywiązana. Jest bardzo chorowita i mieszka z nami. Bardzo o nią dbamy, chociaż ostatnio głównie O. ma z nią kontakt. Mam nadzieję, że nie nastawia jej przeciwko mnie... Uwielbia książki, tak jak ja! To taka słodka, mała, urocza kulka, której wszędzie pełno! <3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyPon Maj 12, 2014 8:44 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: No dobra, masz rację xD Jest bardzo szczupła. Ale kojarzy mi się z takim mięciutkim, puszystym króliczkiem, jak tak skacze po całym mieszkaniu!
Miała wypadek, a do tego ma wadę serca. Uczęszcza do tej szkoły po znajomości tak naprawdę i ma indywidualne zajęcia. Szkoda mi jej, jest jeszcze wrażliwsza niż ja czasami. Delikatne dziecko, ale pełne energii!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyPon Maj 12, 2014 9:19 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Przekażę <3
Chodzi do jedynej porządnej, prywatnej szkoły. Niestety jest ona dla chłopców.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyPon Maj 12, 2014 9:25 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Mieszka ze mną i z bratem właśnie. Kochana istotka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyPon Maj 12, 2014 9:32 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Odprowadzamy ją na zmianę i na zmianę sypiamy z nią w pokoju, żeby ktoś zawsze pilnował. <3 Nie masz co się martwić. W akademiku byłoby ciężej, bo nie miałaby naszej opieki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyPon Maj 12, 2014 9:52 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Ja... Chyba dużych nie mam.
A ty?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyPon Maj 12, 2014 10:04 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Jestem samotna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyPon Maj 12, 2014 10:14 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: No tak, to jest jakiś sposób patrzenia na sytuację.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyPon Maj 12, 2014 10:18 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Też mnie to zaczyna martwić. Ale spokojnie, póki co się nie widzimy, więc możesz mnie przyzwyczaić^.^
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyPon Maj 12, 2014 10:27 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Wszystko przedstawiasz w takich kolorowych barwach? Niesamowite. Ja jestem raczej osobą typowo... Czarno widzącą wszystko. Taki charakter^.^"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyPon Maj 12, 2014 10:35 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Dokładnie tak xD Odpowiednia dawka krytyki Ci nie zaszkodzi!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyWto Maj 13, 2014 11:10 am

New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Wariat. To wcale nie będzie takie proste!
Dobra, żartuję, wprawiam się. Co teraz robisz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyWto Maj 13, 2014 11:32 am


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Tylko xD Dobrze, byłam w teatrze. Próbowali mnie okraść, rozumiesz to?! Znowu. Ja nie wiem, co się dzieje z tym miastem...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyWto Maj 13, 2014 11:40 am


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Nie, nic się nie stało. To już drugi raz w ciągu dwóch miesięcy. Na szczęście i tym razem przybył na ratunek jakiś mężczyzna. Przynajmniej torebki tym razem nie ukradziono. Ale co się dzieje z tym światem?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyWto Maj 13, 2014 11:44 am


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: No tak, gdyby ciebie próbowali okraść, byłoby zabawnie...xD Mam jakieś szczęście do ludzi, zawsze trafiam na osoby wysportowane i świetnie walczące. Chyba żeby była równowaga między złymi oprawcami, a dobrymi ratującymi. xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyWto Maj 13, 2014 11:54 am


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Ma to jakiś sens <3 No nic, ważne, że wszystko się dobrze potoczyło. Ludzie mnie niepokoją i... chyba to wyczuwają. Nie wiem, co z tym zrobić...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyWto Maj 13, 2014 12:14 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Ech. Nieważne. Jakoś to będzie. Może z czasem zdobędę pewność siebie. I dziękuję za ofertę. <3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyWto Maj 13, 2014 12:22 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: No tak, jak mogłam o tym zapomnieć! Oglądałam "Króla Lear" Szekspira. Wcześniej nie doceniałam tej sztuki, ale przedstawienie było naprawdę niesamowite. Zamierzam się w najbliższym czasie wybrać też na "Othello", jeśli gdzieś go będą wystawiać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyWto Maj 13, 2014 12:37 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Czyżbyś sugerował, że chciałbyś się ze mną pojawić w teatrze?
No no, czyżby kino już nie zaspokajało Twoich potrzeb? xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyWto Maj 13, 2014 12:47 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Widzisz, jestem pełna niespodzianek! Brak czasu rozumiem, inną kwestią są też fundusze, w końcu wizyta w teatrze kosztuje naprawdę spore pieniądze. Nie można tak sobie chodzić co tydzień, bo człowiek musiałby w końcu zacząć się naprawdę żywić tylko sztuką i żyć niczym artysta.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyWto Maj 13, 2014 1:01 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Mnie też za dobrze nie znasz, więc bądź ostrożny z propozycjami! <3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyWto Maj 13, 2014 1:05 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Naprawdę? To czym inni się interesowali? Tylko sportem?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyWto Maj 13, 2014 1:36 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Na pewno i tak masz więcej znajomych niż ja, mieszkająca w Londynie od urodzenia ^^" I patrz, z jak różnorodnych dziedzin!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyWto Maj 13, 2014 7:02 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Sama nie wiem... Ostatnio nie mam apetytu. A co lubisz przyrządzać?
Powrót do góry Go down
Salem

Salem


Liczba postów : 67
Join date : 08/04/2014

What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 EmptyWto Maj 13, 2014 9:35 pm

From: Kuratorek

Jesteś grzeczny?!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





What do you want? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
What do you want?
Powrót do góry 
Strona 4 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Postaci :: Telefony-
Skocz do: