IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 What do you want?

Go down 
+3
Vincent
Lala
Skorpion
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Hide

Hide


Liczba postów : 72
Join date : 11/01/2014

What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptySob Lut 22, 2014 7:26 pm

Nowy SMS od: Kociak

Kod:
*rumieni się* Mam koci strój, taki na Haloween, mogę Ci pokazać kiedyś. Uszy, ogon, kocie łapki i obroża z dzwoneczkiem~
Powrót do góry Go down
Damien

Damien


Liczba postów : 97
Join date : 07/02/2014

What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptyCzw Lut 27, 2014 12:38 pm

Sms od: Damien

Ło, dziękuję <3 Od razu sobie zapisałem. Będę pamiętać i napiszę jak będę czegoś potrzebował.
Powrót do góry Go down
Satori
Kapitan sekcji gimnastycznej
Satori


Liczba postów : 545
Join date : 13/01/2014

What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptyCzw Kwi 17, 2014 8:43 pm

SMS od Satori

Kod:
Hej, Mike co tam u ciebie słychać? Nic się nie odzywasz, już mnie nie lubisz? A może znalazłeś sobie jakiegoś innego, lepszego brata i mnie już nie chcesz?
Powrót do góry Go down
Satori
Kapitan sekcji gimnastycznej
Satori


Liczba postów : 545
Join date : 13/01/2014

What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptyPią Kwi 18, 2014 7:41 pm

[color=darkred][b] SMS od Satori[\color][\b]

[code] Aha czyli jednak dalej się gniewasz. No sorry, wiesz te leki które dostałem od Lali w połączeniu z alkoholem jakoś tak zadziałały na mnie, że strasznie zirytowały mnie słowa które napisałeś w tamtym ostatnim sms'ie. Ale spotkanie było fajne, piliśmy wino. Bo wiesz on jest już dorosły. No ale już cie nie męczę, bo masz swoje życie i swoje sprawy.[\code]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 2:17 pm

New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Cześć Mike! Oczywiście, że to dobry numer!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 2:25 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: No już nie przesadzaj, Mike. Nie udało, bo nie znalazłam w bibliotece... Będę musiała zamówić nowe egzemplarze, bo dopiero co pożyczono. A ty przeczytałeś wszystkie części?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 2:36 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Łał, zazdroszczę. Wiesz, będę miała dobrą okazję, bo wyszła teraz ta część 2.5 i więcej osób się zainteresuje. Widziałeś ją już? Z dodatkiem karcianym ze świata Kłamcy. Fenomen...
Masz absolutną rację, możliwości są spore. Ale nie mogę pożyczyć na raz wszystkich świeżo kupionych książek i bardzo z tego powodu cierpię...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 2:44 pm

New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: To chyba nawet by podchodziło pod pracę, takie pochłanianie książek w bibliotece. No wiesz, promowanie idei czytania. Ale i tak wszystkich na raz nie przeczytam! :C
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 2:55 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Ale cały czas coś wychodzi nowego! I kolejne części! To straszne, tak dużo książek, tak mało czasu... Aż boję się spytać, czy coś polecasz, bo nie dam sobie rady z kolejnymi lekturami do przeczytania...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 3:06 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Naprawdę, będziesz narażał swoje życie, broniąc mnie przed zbrojnym atakiem kolejnych pokaźnych tomiszcz? Och. <3 Jestem zaszczycona! Rzucę ci wstążkę z włosów, byś pamiętał mnie podczas tych wieloletnich wypraw i walk na arenie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 3:21 pm

New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Będę tkwiła przy oknie w swojej wieży i wzdychała za tobą, zaczytując się w smutnych romansach. Brat będzie próbował mnie pocieszyć i zdobywał informacje o twoich kolejnych zwycięstwach, ale ja będę tęsknić...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 3:30 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Dziękuję<3 Mam dużo rodzeństwa, ale jestem najstarsza. A ty?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 4:11 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Mam dwójkę rodzeństwa "z krwi" i trójkę przybranego. Moje rodzeństwo jest całkiem fajne, a tych młodszych właściwie nie znam, bo zdążyłem się wyprowadzić. Mieszkam z bratem. A twój jaki jest?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 4:23 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Dwie siostry i trójka braci. Jestem jednak przywiązana najbardziej do drugiego po mnie brata i kolejnej siostry. To niesamowicie mili ludzie, którzy pomagają mi na co dzień. Niestety z O. zaczęłam się gorzej dogadywać, nie wiem właściwie czemu. Brakuje mi go trochę. Nawet w domu się mijamy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 5:29 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Spotkaliśmy w barze wspólnego znajomego. A potem nagle O. sobie poszedł i mnie zostawił. I od tego czasu praktycznie się nie widujemy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 5:47 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Nie, co ty, to nic prywatnego przecież. Nie, znajomy z pracy. Załatwiłam bratu staż i razem pracujemy w bibliotece. Ale nie wydaje mi się, żebyśmy mieli jakieś powiązania z tym gościem. Ja go kilka razy w życiu widziałam, on też... Nie wiem, co się stało. Przykro mi teraz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 5:50 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Wiesz... Nie jestem osobą, która podejmuje inicjatywę, niestety. A bez niego jestem samotna. Sytuacja bez wyjścia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 5:55 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Słodki jesteś, wiesz? xD Bardzo nieśmiałą, przyznaję się. Siostra jest jeszcze dzieciakiem, sweet sixteen. Ona mało z nami przebywa w sumie, mieszkamy osobno. Powinnam to załatwić sama... Ale nie umiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 6:07 pm

New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Nie wiem. Nic takiego sobie nie przypominam. A jestem samotna. Książka jednak człowieka nie zastąpi... Nieważne, w każdym razie, już nie przynudzam. Czytałam ostatnio fascynującą książkę science fiction. Lubisz gatunek?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 6:14 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Odważny jesteś. No ale to chyba normalne, ciężko być bardziej strachliwym ode mnie. Pomyślimy nad tym. Przeczytałam książkę Philipa Dicka. "Marsjański poślizg w czasie". Jest tam dużo na temat schizofreników.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 6:19 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: No jasne, rzucam się i zjadam mózg ofiary xD I po księciu!
Opowiada o ziemskiej kolonii na Marsie, która ponownie ma zostać przejęta przez ziemskie przywództwo. Jeden z głównych bohaterów próbuje wykorzystać schizofreniczne dziecko, dla którego czas płynie inaczej, by cofnąć się i zapobiec początkom tych zdarzeń. Mocno miesza w głowie, a i przedstawienie świata widzianego przez to dziecko... Dość paskudne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 6:25 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Ale jaki smaczny! Dla mnie.
Jest z biblioteki^^" Ale podobno Dick to świetny pisarz, więc jak nie to, to coś innego polecam. Wtedy ty mi opowiesz o wrażeniach!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 6:30 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: O tym nie pomyślałam, faktycznie, coś jest na rzeczy...
Nie ma mowy, nie zdradzę! Wtedy do niej przyjdziesz!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 6:39 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Uroczy jesteś. Ale nie sądzę, by do tego miało dojść. A znasz może jakiś dobrych Polskich fantastów?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 EmptyNie Maj 11, 2014 6:46 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Jak miałabym cię kochać?
Liczyłam, że mi coś polecisz dobrego. Też mam parę, ale nie wiem, co warto ruszyć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





What do you want? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
What do you want?
Powrót do góry 
Strona 2 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Postaci :: Telefony-
Skocz do: