IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 What do you want?

Go down 
+3
Vincent
Lala
Skorpion
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptyWto Maj 13, 2014 10:06 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Czasami tak mam. Opowiedz mi o tym, co byś dobrego upichcił, może mi wróci głód. <3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptySro Maj 14, 2014 12:47 pm



New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Kurczak w sosie kokosowym? Brzmi specyficznie. Opowiedz mi o tym. Jak wygląda, jak smakuje?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptySro Maj 14, 2014 8:19 pm



New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Kiedyś możesz zrobić xD No wiesz co, tyle książek przeczytałeś, a opisać nie umiesz! Wstyd! A co na pierwsze danie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptySro Maj 14, 2014 8:39 pm



New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Może kiedyś, może kiedyś xD
Nie wiem. Mówiłam, że nie mam apetytu. Masz za zadanie wzbudzić go we mnie!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptySro Maj 14, 2014 8:50 pm



New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Kiedy ja naprawdę nie wiem... Jak nie jem, to nic mi nie smakuje, a jak jem, to wszystko... ^^"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptySro Maj 14, 2014 9:07 pm



New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Hm... Coś lekkiego. Ramen nie jest ciężkostrawny? Jeśli na drugie danie miałby być kurczak, to ciężko, by na pierwsze był gulasz... A na deser może jeszcze mięso w galarecie? xD Jestem kobietą, a nie wikingiem, opanuj te wariackie koncepcje!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptySro Maj 14, 2014 9:28 pm



New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Mięsożerca jeden... Kurczak z wołowiną i dodatkiem cielęciny, co? Pff. Nie wiem, to chyba ty się tu znasz. Ciebie pytam! Rosół chyba jest lekki, ale to też na mięsie...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptySro Maj 14, 2014 10:06 pm



New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Brzmi mądrze... I co jeszcze szef kuchni poleci?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptySro Maj 14, 2014 10:17 pm



New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Można spróbować z winem...
Ja wybieram? Wszystko ja wybrałam. Wysil się dla swojej KSIĘŻNICZKI.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptySro Maj 14, 2014 10:28 pm



New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: No no no, przecież chcesz mi zrobić przyjemność, słodziaku <3 Ja wybrałam spośród twoich propozycji drugie danie, zaproponowałam pierwsze, to deser ty proponuj!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptySro Maj 14, 2014 11:00 pm



New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Tak wszystkie na raz? Nie dam rady! Musiałbyś mi pomóc. A jaka posypka?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptyCzw Maj 15, 2014 12:01 pm



New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Brzmi interesująco. Musisz mi kiedyś załatwić taki obiad Aż skoczę coś zjeść. Szef kuchni poleca makaron?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptyCzw Maj 15, 2014 8:34 pm



New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Brzmi nawet apetycznie. A powiedz, ty zwykle korzystasz z książek kucharskich, czy opierasz się na jakiś sprawdzonych przepisach, nie wiem, rodziny, znajomych... Czy może internet?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptyCzw Maj 15, 2014 8:55 pm



New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Artysta! Łał, super. A co rozumiesz przez "śmieciówki"? Wiesz, ja nie gotuję, nie znam takich pojęć xD Jestem tylko skromną bibliotekarką!
Powrót do góry Go down
Vincent

Vincent


Liczba postów : 735
Join date : 11/01/2014
Skąd : Ameryka, Los Angeles

What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptyPią Maj 16, 2014 1:10 pm

Nadawca: Vincuś
Treść: Siema, młody. Co się nie odzywasz? Zapomniałeś o swoim Słodziaku?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptyPią Maj 16, 2014 1:40 pm



New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: No wiesz co! Jak możesz! Żeby tak do swojej Księżniczki pisać. Menda jedna!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptyPią Maj 16, 2014 2:41 pm



New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: *ociera samotną łzę* Chcesz powiedzieć, że jestem gorsza? Gdybym lubiła jeść, to bym gotowała!
Powrót do góry Go down
Vincent

Vincent


Liczba postów : 735
Join date : 11/01/2014
Skąd : Ameryka, Los Angeles

What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptyPią Maj 16, 2014 4:37 pm

Nadawca: Vincuś
Treść: Dorastasz? Zawodzisz mnie. Chciałem cię wziąć na randkę do wesołego miasteczka albo na plac zabaw, no ale... ~
Więc mam nadzieję, że przez "dorastanie", masz na myśli podwojona ilość szybkich numerków!

W ogóle, wyczuwam twój dobry humor. ~ CZYŻBYŚ MIAŁ ZDAĆ DO NASTĘPNEJ KLASY?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptyPią Maj 16, 2014 4:55 pm



New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Mówisz? Pod tym kątem nie wygląda to aż tak źle...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptyPią Maj 16, 2014 5:11 pm



New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Chyba masz rację. Ech... Oko mnie boli znowu.
Powrót do góry Go down
Vincent

Vincent


Liczba postów : 735
Join date : 11/01/2014
Skąd : Ameryka, Los Angeles

What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptyPią Maj 16, 2014 5:14 pm

Nadawca: Vincuś
Treść: Bzykasz co popadnie?
Uuu, coś przeczuwam, że przy tobie będę musiał swojego tyłka pilnować bardziej, niżeli przy innych... Ach, być takim grzechem, to taaakaaa kaaatooooorgaaaa.
Ale spoko, aktualnie tez jestem na etapie... rozwiązłości, że ujmę to tak ładniej.

I CZY TY KWESTIONUJESZ MAGIĘ MOJEGO CZARUJĄCEGO UŚMIECHU?~
Nie mam czasu się uczyć, za dużo g w i a z d o r z e n i a. Ty, TY tego nie zrozumiesz...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptyPią Maj 16, 2014 6:56 pm



New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Wadę mam. Na jedno oko gorzej widzę, zdarza się. Czasami pobolewa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptyPią Maj 16, 2014 7:48 pm



New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Prawe. Lekarze nie są zgodni w opiniach. Tak mi się skojarzył z twoją wizją... What do you want? - Page 5 Stylowi_pl_moda-meska_21957031
Powrót do góry Go down
Vincent

Vincent


Liczba postów : 735
Join date : 11/01/2014
Skąd : Ameryka, Los Angeles

What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptyPią Maj 16, 2014 9:13 pm

Nadawca: Vincuś
Treść: Stary, ja ledwo co na nie chodzę... xDD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 EmptyPią Maj 16, 2014 9:47 pm



New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Tylko bokserki? Uuu... Słabo xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





What do you want? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
What do you want?
Powrót do góry 
Strona 5 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Postaci :: Telefony-
Skocz do: