IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 What do you want?

Go down 
+3
Vincent
Lala
Skorpion
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyNie Maj 11, 2014 7:08 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Cóż za ego, Mike!
Tyle zajęć? Czyli na przykład?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyNie Maj 11, 2014 7:26 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Skromna bestia, skromna.
Naprawdę? Masz swój biznes? Fajnie. A czym się zajmujecie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyNie Maj 11, 2014 7:38 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Klub sportowy? Łał. Nie, ja chyba się do tego nie nadaję. Jestem za słaba na takie rzeczy. Ale jakbyś poszerzył ofertę o tańce, to bardzo chętnie!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyNie Maj 11, 2014 7:44 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Myślę, że jest na to nadzieja xD Umiem...
...
...
Brat mnie nauczył.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyNie Maj 11, 2014 7:49 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Tak? A uczyłeś się gdzieś? Bardziej towarzyskie, czy nie wiem, street dance, czy coś?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyNie Maj 11, 2014 8:00 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Ja lubię tańce towarzyskie, klasyczne. Brat mnie uczył, sam jest tancerzem i z kimś musiał ćwiczyć, rozumiesz. Chociaż znam też jakieś nowoczesne, preferuję jednak typowe, w parach. Zawsze mnie fascynowała możliwość zsynchronizowania ruchów z drugim człowiekiem, czy, jak w wypadku grup, z kilkunastoma ludźmi, którzy poruszają się w tym samym tempie, idealnie zgrani i dopasowani.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyNie Maj 11, 2014 8:07 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Naprawdę? Przepraszam!
Co jeszcze mnie interesuje... No nie wiem... Origami? Gra w szachy?
A Ciebie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyNie Maj 11, 2014 9:54 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Faktycznie, poszerzanie wiedzy nie brzmi zbyt dobrze. Ale chętnie bym pograła z tobą w szachy, w takim razie! Jeśli chodzi o sport, to nie jestem wielką fanką, ale potrafię zrozumieć. To dobrze się poruszać. Chociaż osobiście preferuję herbatę, puf i dobrą książkę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyNie Maj 11, 2014 10:01 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Przyznam Ci, że propozycja jest nietypowa. Nigdy jeszcze nikt mnie nie zaprosił na turlanie po parku xD A szczególnie już podoba mi się ta ostatnia propozycja! Ale wnioskuję, że nie możesz się doczekać...^^
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyNie Maj 11, 2014 10:15 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: W takim razie obiecuję Ci, że szybko się nie zobaczymy. Przykro mi :*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyNie Maj 11, 2014 10:27 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: A chciałbyś?
...
...
W takim razie nie!
Oczywiście żartuję. Mamy, jak najbardziej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2014 12:52 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Ja osobiście wolę starożytność. Albo wielkie tajemnice, jak zaginiona podczas wojny światowej bursztynowa komnata!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2014 2:22 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Tak, amnezja to straszna przypadłość... Jak ty czytasz, jak tytułów nie pamiętasz, co? Zero uwagi dla autora!
Dla swojej księżniczki? xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2014 2:38 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Wiedziałam! Bardzo mnie to cieszy! Coś jeszcze byś chciał znaleźć?
Oooo... Atlantyda... *.*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2014 2:40 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Ja chętnie! Gdzie byś chciał zacząć poszukiwania? ^^
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2014 5:15 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: To jest właśnie ciężkie pytanie, bo jest bardzo dużo domysłów. Generalnie ma być umiejscowiona za słupami Heraklesa. Ale co dalej? Na pewno została zatopiona i znajduje się pod wodą, więc do poszukiwań potrzebny byłby ciężki sprzęt...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2014 5:48 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Ja z kolej uważam, że warto poświęcić się tym propozycjom, które wydają się najbardziej abstrakcyjne. W końcu ludzie już na dziesiątą stronę sprawdzali te znane miejsca i wciąż nie doszli do żadnych sensownych wniosków.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2014 6:11 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Od czegoś na pewno trzeba zacząć. Wybrać. Problemem moim zdaniem jest fakt, że to wszystko jest na takich głębokościach. Ciężko się tam dostać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2014 6:16 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Jestem pewna, że istnieją! W końcu jeśli założymy, że mamy dusze, to coś z tymi duszami dziać się musi. To jednak dość śliski temat, bo wchodzi w to nam religia...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2014 7:01 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Powiem Ci szczerze, że też coś o tym słyszałam. Dotychczas uważałam to za bajki, ale może coś jest na rzeczy... Ciężko powiedzieć, tak naprawdę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2014 7:11 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Już ci mówiłam, że nie jestem specjalnie pewnym człowiekiem. Nie spieszy mi się do oglądania tego miejsca. Jak plotki mają okazać się prawdziwe, to nie na mojej skórze... A ty tam byłeś?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2014 7:30 pm

New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: No nie wiem... Badać tajemnice!
Owszem, moja siostra chodzi do tej szkoły, ale ona wdała się trochę we mnie, więc nie masz co liczyć...xDD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2014 7:43 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Bardzo śmieszne! Nie, mama jest straszna xD Ale poza tym, coś może być na rzeczy... Tylko skąd te geny?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2014 7:48 pm


New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Ojciec raczej był tłamszony przez matkę. Współczuję mu w sumie... A ty jaką masz rodzinę?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 EmptyPon Maj 12, 2014 8:07 pm

New Message!


Nadawca: Chrissy
Treść: Chyba wszyscy wdaliśmy się bardziej w tatę... On jest taką oazą spokoju i pewności siebie.
Moja matka znalazła szczęście dopiero, gdy zaadoptowała te dzieciaki. Jakoś pierworodnymi marnie się zajmowała i jesteśmy bardziej zżyci ze sobą, niż z rodziną...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





What do you want? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What do you want?   What do you want? - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
What do you want?
Powrót do góry 
Strona 3 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Postaci :: Telefony-
Skocz do: