IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Skargi i zażalenia

Go down 
+11
Ava
Dane
Xavier
Dio
Gregor
Aidan
Noah
Ghost
Andrew
Donatien Moretti
Lucius
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Aidan

Aidan


Liczba postów : 90
Join date : 12/01/2014

Skargi i zażalenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 3 EmptyWto Kwi 29, 2014 8:57 pm

Noah napisał:
Póki co służy ona do wprowadzenia fabuły.
Na kolacji z Gustavem.
Aidan aprobuje.
<3
Powrót do góry Go down
Noah
Vice–przewodniczący Rady Uczniowskiej
Noah


Liczba postów : 156
Join date : 08/11/2013
Age : 32

Skargi i zażalenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 3 EmptyWto Kwi 29, 2014 9:00 pm

Nie wiem. Z Luckiem się mijam ostatnio, więc nie mam jak się zapytać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skargi i zażalenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 3 EmptyWto Kwi 29, 2014 9:01 pm

Co tutaj pytać? Mimo wszystko karta powinna być.
Powrót do góry Go down
Ivan

Ivan


Liczba postów : 38
Join date : 18/01/2014

Skargi i zażalenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 3 EmptyWto Kwi 29, 2014 9:02 pm

Widzę ponowne tłumaczenie się na dość istotne tematy: "ja nie wiem, on się tym zajmuje". Admini, to grupa, więc przydałoby się by każdy wiedział coś na dany temat. Pewne sprawy muszą być omawiane wspólnie. Nie powinna mieć miejsca taka sytuacja: "ja jestem od tego, ja nie wiem co się dzieje, to jego wina". W szczególności do tematów z moderatorami. Rozumiem jeśli wypowiada się Junior Admin w sprawie, która jest mało ważnym elementem forum i całkowicie jego nie dotyczy, lecz moderatorzy są dosyć istotni, prawda? Jako, że mamy zaszczyt czytać odpowiedzi od "Admina" można to odebrać za słowa osoby z najwyższym statusem naszego forum. Główny admin również powinien ruszyć resztę osób odpowiedzialnych za dane stanowiska. Do tego jest - pilnuje porządku i stawia resztę załogi do pionu. DAWAJ ICH TAM!
AHOJ!
Co do sprzątania użytkowników - nie widzę powodu, aby admini musieli to już robić. Forum jest otwarte od stycznia, więc nieaktywne konta jeszcze nie są tu na tyle długo, aby je kasować. Mam pomysł jak rozwiązać ten problem. Wpisać w regulaminie punkt z nickami. Jeśli ktoś pożąda daną "nazwę użytkownika" może dodać na końcu "kropkę". Napisze do adminów i zostanie ona usunięta przez któregoś z nich, a przy tym nieaktywne konto z ów nickiem pójdzie do czystki.
Postać prowadzona w taki sposób, jak Dorian bez Karty Postaci nie powinna mieć miejsca - tyle.

Starający się zmotywować - Ivan.
Seksowne pozdrowienia.
Powrót do góry Go down
Noah
Vice–przewodniczący Rady Uczniowskiej
Noah


Liczba postów : 156
Join date : 08/11/2013
Age : 32

Skargi i zażalenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 3 EmptyWto Kwi 29, 2014 9:21 pm

Tak szczerze. My nie rozmawiamy ze sobą 24/7. Serio. Mamy pracę, szkołe, życie prywatne. Ani jedno z nas nie ślini się do ekranu po 10 godzin dziennie, aby ogarnąć wszystko. Wiem to po sobie. Czasami wchodzę na chwilę i wychodzę, bo pracuje, jestem zajęty i są to czynności, które są dużo ważniejsze. Pozostali admini mają tak samo. Lucek pracuję, sądzę, że godzinówki ciągnie tak jak ja. Ja robię prawie codziennie po 12, a czasami po 14 godzin bo taką mam pracę. Ave ma szkołe i pracuje. Dane jest tylko grafikiem i sprawdzi, jak ma czas, kp postaci specjalnych i zbliżają mu się egzaminy. Z naszego grona to tyle. Na modów jest mało chętnych, a nawet jeśli są ich zgłoszenia, to nie każdy jest odpowiedni.
Więc czemu każdy się czepia, o coś tak oczywistego? Przecież my nie robimy tego, bo mamy to w dupie. >.>
Powrót do góry Go down
Gregor
Melancholik
Germanista
Nauczyciel filozofii
Gregor


Liczba postów : 1323
Join date : 13/01/2014

Skargi i zażalenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 3 EmptyWto Kwi 29, 2014 9:52 pm

Hm... Jeśli chodzi o Plebiscyt to mogę wymyślić nowe nazwy i warunki, by dany tytuł dostać. Pewnie bym w jakimś stopniu bazował na tym, co już jest, ale zawsze mam (za)dużo własnych pomysłów, a przecież spisanie ich zajmie tyle, co podrapanie się prawą ręką po lewym pośladku.
To tak nawiasem i na przyszłość, chyba żeby tegoroczny jeszcze zrestartować. Dla mnie to zabawa, a może coś urozmaicić.
Chillout & konfitury.
Powrót do góry Go down
Noah
Vice–przewodniczący Rady Uczniowskiej
Noah


Liczba postów : 156
Join date : 08/11/2013
Age : 32

Skargi i zażalenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 3 EmptyWto Kwi 29, 2014 9:57 pm

Masz pomysły to wysyłaj. Dostawi się, a inni po prostu zrobią edycje posta. Nic trudnego.
Powrót do góry Go down
Gregor
Melancholik
Germanista
Nauczyciel filozofii
Gregor


Liczba postów : 1323
Join date : 13/01/2014

Skargi i zażalenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 3 EmptyWto Kwi 29, 2014 9:59 pm

Dobrze. Jeśli dożyję to najpóźniej pojutrze prześlę kilka.
Powrót do góry Go down
Lucius
Postać zawieszona



Liczba postów : 359
Join date : 08/11/2013

Skargi i zażalenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 3 EmptyWto Kwi 29, 2014 10:15 pm

Miałam iść spać, ale nie mogłam, bo dano mi do przeczytania to, co napisaliście.
Chciałabym dodać tylko od siebie, byście nie byli typowymi Polakami, którzy potrafią jedynie hejcić i marudzić.
Forum nie jest tworzone przez nas - Adminów, ale przez Was - Użytkowników. Sami moglibyśmy sobie co najwyżej poskakać po pustych tematach. Ja nieraz wspominałam, ze moje PW, gg stoi otworem, ale jakoś nikt nie kwapił się, by cokolwiek zaproponować, a szkoda, bo macie czasami genialne pomysły. To samo wspomniałam w świątecznych życzeniach.

Osobiście mam dość - praca, praca po pracy, praca dodatkowa, w miedzy czasie normalne życie, bo takowe posiadam i jemu się poświęcam aktualnie. 
Karta Doriana nie miała powstać, miał być postacią poznawaną w fabule przez osoby, które będą tego chciały. Może powinno to zostać zaznaczone na początku - mój błąd, przyznaję się bez bicia. Nie będzie się w takim razie udzielał w ogóle, a osobę piszącą już teraz przepraszam za przerwaną sesję. Pozostanie tylko postacią od eventów, które jak widać upadły z winy osób, które się zagapiły i przeoczyły swoją kolei. Trudno, zdarza się. Wszyscy jesteśmy ludźmi.
Może wymyślę, jak Was pospieszyć w pisaniu.

Ja też pozwolę sobie aktualnie się wycofać z życia fabularnego.
Po raz kolejny zrozumieliśmy Wasze żale, do których postaramy się ustosunkować.

Tymczasem dobranoc i do napisania.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Skargi i zażalenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 3 EmptySro Kwi 30, 2014 11:10 pm

Wiem, że ta kwestia została już jako tako poruszona, jednak chcę jeszcze raz poprosić o rozwiązanie jakoś sprawy eventu. Zrobił się tam mały syf. Użytkownicy chcieli sami coś zrobić w tej kwestii, ale bez nadzoru zrobił się jeden wielki bałagan. Chodzi mi tylko o to, aby ustalić na nowo kolejkę na podstawie tego, kto już napisał. Chris, Wilk, Baldric, Pan M, Vincent, Skorpion, Moran, Satori, no i potem dopisać resztę.
Z góry dziękuję za rozpatrzenie sprawy.

Z poważaniem,
Bald
Powrót do góry Go down
Lucius
Postać zawieszona



Liczba postów : 359
Join date : 08/11/2013

Skargi i zażalenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 3 EmptyCzw Maj 01, 2014 6:49 am

Spokojnie, spokojnie... Dajcie mi się chociaż raz wyspać.
Wszystko już jest "ogarnięte" ^ ^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skargi i zażalenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Skargi i zażalenia
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Ważne informacje :: Ogłoszenia :: ∎ Kącik użytkownika-
Skocz do: