IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Skargi i zażalenia

Go down 
+11
Ava
Dane
Xavier
Dio
Gregor
Aidan
Noah
Ghost
Andrew
Donatien Moretti
Lucius
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Noah
Vice–przewodniczący Rady Uczniowskiej
Noah


Liczba postów : 156
Join date : 08/11/2013
Age : 32

Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptyWto Mar 25, 2014 11:19 pm

Kotuś. To są dwa oddzielne zdania. Ja nie widzę, aby dotyczyło to tego samego.
Po za tym, staram się upominać najpierw użytkowników o usunięciu realnych zdjęć. Możliwe, że Dona wcześniej pominąłem.
Aidan bo wy nie umiecie czytać xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptyWto Mar 25, 2014 11:22 pm

Skoro my nie umiemy czytać, to inni użytkownicy również? Więc ja w dalszym ciągu jestem za tym, aby to jakoś zaznaczyć!
Powrót do góry Go down
Noah
Vice–przewodniczący Rady Uczniowskiej
Noah


Liczba postów : 156
Join date : 08/11/2013
Age : 32

Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptyWto Mar 25, 2014 11:27 pm

Amen. Zaznaczyłem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptyWto Mar 25, 2014 11:28 pm

Pięknie! Jeszcze tylko jedna sprawa... Moran został zlany. Upomniał się o Wiosnę i nic nie było wspomniane o niej D: Też chciałbym już Wiosnę na forum, bo ta zima... No nie leży mi już ona.
Powrót do góry Go down
Noah
Vice–przewodniczący Rady Uczniowskiej
Noah


Liczba postów : 156
Join date : 08/11/2013
Age : 32

Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptyWto Mar 25, 2014 11:31 pm

Heh. Szata nowa jest w trakcie tworzenia. Tyle, że kolory wiosny to nie wiem czy będą xD Tak czy owak mi się ona podoba.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptyWto Mar 25, 2014 11:33 pm

Dobra, to ja już nie męczę, zostawiam Cię w spokoju... Jak coś, to w LoL'a można pograć xD
Powrót do góry Go down
Xavier

Xavier


Liczba postów : 170
Join date : 11/02/2014
Skąd : United Kingdom - Bristol

Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptyWto Mar 25, 2014 11:34 pm

Mam nadzieję, że administracja sumiennie wyłapie wszystkich delikwentów posiadających realne zdjęcia/gify w sygnaturach. Bo jest ich więcej, niż na pierwszy rzut oka można by się było spodziewać. Nie, żebym był skarżypytą ale na przykład ten nasz Gregor - Mistrz gry, który jako reprezentant tak wysokiego stanowiska powinien przestrzegać regulaminu aż nadto, również wypowiadający się w tym temacie. Naprawdę nikt nie zwrócił mu wcześniej uwagi na ten gif z Deppem?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptyWto Mar 25, 2014 11:44 pm

Ale mnie wpienia troll jeden! No w takim tonie uderza, że mam ochotę przemodelować mu ryja.
Dziecko drogie. Chyba zostało już powiedziane, że wszyscy którzy mają jakieś zdjęcia gdziekolwiek na forum powinni je usunąć. Czego nie zrozumiałeś? Chcesz tylko wkurzyć ludzi niepotrzebnie?
JESTEM ZA BANOWANIEM TROLLI NADGORLIWYCH.

Bez uszanowanka! D:

Edit: Och, och nie bijcie bo ja tylko wyrażam własne zdanie!
przypis autora:
*hektolitry ironii jakby ktoś nie zrozumiał*
Powrót do góry Go down
Donatien Moretti
Nauczyciel włoskiego
Donatien Moretti


Liczba postów : 115
Join date : 13/01/2014

Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptyWto Mar 25, 2014 11:58 pm

Dane napisał:
I teraz w mojej głowie rodzi się pytanie: nie dostałeś od nich żadnej wiadomości czy ją olałeś?

Jeżeli ktoś został tutaj olany to nie przeze mnie, a raczej Ty zostałeś. Żadna wiadomość do mnie nie dotarła.

Dane napisał:
Nie kwestionuję Twojej zdolności percepcji

Widzę, że ktoś niedawno oglądał w polskojęzycznej wersji „V jak Vendetta”. Doskonały film.

Kochani, wy doprawdy macie jakiś problem ze złapaniem subtelnej ironii. Podkreślenie czasownika "dzieje się w klimacie realnym" jest wyraźnym czepieniem się niefortunnie sformułowanego przez Xaviera zdania. Niczym więcej. Nie ma o czym dyskutować.

Punkt dla was. Choć podpis prawie niezmieniony.

Xavier – tropiciel sygnatur. Dajcie mu taką rangę!

A Moranowi chodzi też chyba o opis pogody, w której wciąż króluje zima. Tak sobie myślę, że może też o to.
*caca Morana* Już Ci za to nawet te stosunki z Aidanem wybaczam, ale daj spokój. Taka ta dyskusja jakaś niemądra, nie plącz się w to.
Powrót do góry Go down
Xavier

Xavier


Liczba postów : 170
Join date : 11/02/2014
Skąd : United Kingdom - Bristol

Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptySro Mar 26, 2014 12:10 am

Nie zamierzałem się już w tej sprawie więcej wypowiadać. Powiedziałem, co chciałem powiedzieć. Ale myślę, że muszę dodać jeszcze kilka słów sprostowania. Moranie! Nie życzę sobie nazywania mnie trollem zasługującym na bana ani tym bardziej dzieckiem, którym od dawna dla twej wiadomości nie jestem. Takie określenia mnie urażają, rozumiesz? I wiem, że to nie koncert życzeń ale do diabła ogarnij się i kilkakrotnie przed napisaniem następnego takiego posta przemyśl, co tak właściwie chcesz drugiej osobie powiedzieć? I chociaż nie jest to żadne mocne przekleństwo, nie brzmi zbyt przyjemnie i na pewno żaden z nas nie chciałby być potraktowanym w ten sposób. Z góry, oskarżycielsko i z perspektywy despotycznego, wymądrzającego się rodzica. Dlaczego tylko ty odkąd zacząłem się w tym temacie udzielać, tak głośno się zbulwersowałeś? Pozornie sprawa cię nie dotyczy, nie łamiesz regulaminu. Próbujesz bronić innych nie stosujących się do panujących tu zasad? Miło z twojej strony, ale do czasu. Teraz na mnie bezpodstawnie naskoczyłeś. Jesteś z siebie zadowolony? Nie będę się kłócić ale w skrócie; twoja ironia wcale nie była ironią a zwykłym bólem dupy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptySro Mar 26, 2014 12:21 am

Wszyscy mamy ból dupy o coś, tylko nie każdy o tym mówi, by uniknąć właśnie takich sytuacji. Nie lepiej już się zamknąć w tej kwestii? Zostało wyjaśnione to i owo, koniec. Doprawdy, mogłeś to zignorować, Xavier. Ta hipokryzja...
Powrót do góry Go down
Gregor
Melancholik
Germanista
Nauczyciel filozofii
Gregor


Liczba postów : 1323
Join date : 13/01/2014

Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptySro Mar 26, 2014 12:30 am

(Och, Xavier, nawet nie wiesz jak poprawiłeś mi humor i ego, że zauważyłeś mnie i mój podpis... mmm... to podniecające.)

Ten Wasz Gregor, który, gwoli ścisłości, nie wypowiadał się wcześniej w tym temacie. (Chyba, że moje rozdwojenie jaźni sięga dalej niż przypuszczałem ja sam i mój pan doktor, i postać Gregora udziela się w tematach sama za siebie...)
Który jako mistrz gry, przeczytał wszystko bardzo dokładnie i pamięć w swym podeszłym wieku o dziwo ma tyle dobrą, że był w sile spamiętać nie tylko nasz święty regulamin, do którego tak się przykładnie odnosisz, mój słodki delikwencie, ale również to, że w naborze na MG było wspomniane o jakiejś nagrodzie. Zresztą - wcześniej rozmawiałem na temat gifów z jednym z adminów, przed Tobą nie muszę się tłumaczyć.
A skoro przyszło do wyrażania jakichś opinii, to i ja coś od siebie dodam: nie wiem, czy delikwentowi Xavierowi się nudzi w życiu prywatnym, że wyłapuje takie niuanse, tym bardziej, że ja również zrozumiałem regulamin w taki sposób, że jedynie awatar nie może być zdjęciem, jednak, cóż, ja mam dość własnych problemów i nie zamierzam się kłócić czy jeżyć. Po prostu proszę któregoś z adminów, by wyjaśnił mi, czy zgoda na posiadanie gifów jako wyżej wspomniana nagroda zostanie cofnięta. Tylko nalegam na prywatną wiadomość, w przeciwieństwie do niektórych, nie lubię wprowadzać czy udzielać się w nerwowej atmosferze.
Poza tym, chciałem się pożalić, bo dla mnie trudno jest znaleźć jakąś grafikę czy rysunkowego gifa pasującego do postaci Gregora. Nie siedzę w mandze, anime czy innych dziedzinach sztuki graficznej, myślę, że kila osób, które mi pomagało wie, ile zachodu kosztuje mnie znalezienie czegoś, co podpasuje do charteru i klimatu postaci, na punkcie których jestem wyczulony. Co innego z filmami, dlatego też posłużyłem się tym gifem, nie innym.

Ej, ej, panowie, proszę się nie kłócić.
...albo, kłóćcie się, jeśli lubicie tak sobie zajmować czas.
Powrót do góry Go down
Noah
Vice–przewodniczący Rady Uczniowskiej
Noah


Liczba postów : 156
Join date : 08/11/2013
Age : 32

Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptySro Mar 26, 2014 7:58 am

Powiem tak. Pogodę zmienię dzisiaj, a jeśli chodzi o realne zdjęcia, jakiś czas temu przeglądałem każdego usera z osobno i co mieli realne zdjęcia, pisałem prywatnie. Slave też się na to nadział. Więc mogłem kogoś przeoczyć bo jest was za dużo. c:
Ja bym zareagował podobnie jak Xavier na post Morana, co nie znaczy, że kłócić się nie zamierzam. Swoje obrazy i tłumaczenia wysyłajcie sobie już na PW.

Cytat :
Zresztą - wcześniej rozmawiałem na temat gifów z jednym z adminów.

Mogę jednak wiedzieć z kim? Ja sobie nie przypominam, aby ze mną.
Powrót do góry Go down
Dane
Przewodniczący Rady Uczniowskiej
Dane


Liczba postów : 42
Join date : 05/11/2013
Age : 26

Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptySro Mar 26, 2014 8:38 am

Cytat :
Widzę, że ktoś niedawno oglądał w polskojęzycznej wersji „V jak Vendetta”. Doskonały film.

Pudło. Nie oglądam filmów, nie umiem marnować swojego czasu. Ale rozumiem, że to taka Twoja defensywa, więc nie ma sprawy. c;



    Natomiast podczas dalszej dyskusji nalegam na darowanie sobie „subtelnych ironii” i generalnego czepiania się wszystkich dookoła, głównie Xaviera, którego ewentualna nuda w życiu prywatnym nie ma żadnego związku z tym, że bardzo dobrze zrobił, poruszając ten temat. c:


Chill, miśki. To dyskusja nt. realnych mordek w profilach. Nikt nie zamordował Wam rodzin. |D
Powrót do góry Go down
Vincent

Vincent


Liczba postów : 735
Join date : 11/01/2014
Skąd : Ameryka, Los Angeles

Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptyWto Kwi 29, 2014 7:32 pm

Drodzy państwo,
W gakuenowskich dziejach nie dzieje się najlepiej; KP nie są akceptowane, spisy nieuzupełniane, event stoi i to bynajmniej nie w portkach i w ogóle, to bieda, nędza. I wstyd.

Ja naprawdę (nie?)rozumiem. Jeden użytkownik już się usunął, bo nie chcieli sprawdzić mu KP - ale multi Noaha owszem. Ja wiem, że Dane uwielbia czepiać się o pierdoły i być może dlatego nie sprawdził reszty KP, ale do cholery jasnej, to naprawdę chujowo nieładnie wobec innych użytkowników, którzy są bardzo ważni, żeby forum w ogóle funkcjonowało. Ile można czekać na cholerną akceptację? Były wybory na modemków, na nowych Sprawdzaczy i co? I nico, tyle napiszę. Chwile funkcjonowało, a potem zanikło.
Okej, poślizgi, nie ma się czasu i tak dalej. No to może jednak WEZWIJMY POMOC. Są chętni, widziałem na własne oczy, w pięknym temacie!

Już nie wspomnę o plebistycie, organizowany jakby na odwal. Czemu nie ma nowych tytułów? Wiecie, użytkownicy może pomogliby w ich wymyśleniu.

No i... Od kiedy można pisać na fabule bez założonej KP? Może i nie mam wielkiego 'bólu dupy', ale jak mają dziać się takie ciekawe akcje, to niechaj przynajmniej będą sprawdzane nowe karty, żeby inni regulaminowo mogli ruszyć na fabułę. Dokładnie, r e g u l a m i n o w o.

Jedni użytkownicy są cierpliwsi, inni mniej, no niestety.

Dziękujemy, grupa ŻSU!*

Żądni Sprawiedliwości Użytkownicy
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 44
Join date : 02/10/2013

Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptyWto Kwi 29, 2014 8:15 pm

Po pierwsze. Dane jest tylko od sprawdzania kart do postaci specjalnych. Nikt nie czeka tu miesiąca. Zaledwie czekał dwa dni. A zauważ, że każdy z nas ma swoje życie. Do tej pory karty sprawdzał Lucek i Ava. Ava jest chwilowo nieosiągalny, a Lucek ma pracę. Z tego też powodu dzisiaj zatrudniłem jedną osobę do kart. Dzisiaj zostaną one sprawdzone. Ja proponuje cierpliwości.
Event stoi bo jak widzisz osoby, które się zapisały nie piszą.  Spisy miał uzupełniać Keith.

Cytat :
Już nie wspomnę o plebistycie, organizowany jakby na odwal. Czemu nie ma nowych tytułów? Wiecie, użytkownicy może pomogliby w ich wymyśleniu

Fakt nie miałem głowy do wymyślania, mój błąd. Ale nikt nie bronił, aby napisać do mnie na PW o nowe z pomysłami. Mam w planach zrobienie czegoś jeszcze.

Cytat :
No i... Od kiedy można pisać na fabule bez założonej KP?

Powiedz mi kto to taki? Bo ja nie zauważyłem. Serio.

Na przyszłość polecam cierpliwości i zrozumienia, że nie jest to łatwa sprawa, a skoro się tym zainteresowałeś, to czemu sam się nie zgłosiłeś do pomocy?[/quote]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptyWto Kwi 29, 2014 8:21 pm

Hm, niemniej jednak sądzę, że nie raz Ava czy Lucius sprawdzali postać specjalną za Dane, a widząc, że jest "krytyczna" sytuacja w sprawdzaniu kart, to jak posiada czas, mógł wyręczyć ów osoby od sprawdzenia pozostałych kart i to po prostu zrobić. Nic złego by się nie stało, śmiem nawet twierdzić, że nie byłoby owej spiny i wszyscy byliby szczęśliwi.
Powrót do góry Go down
Vincent

Vincent


Liczba postów : 735
Join date : 11/01/2014
Skąd : Ameryka, Los Angeles

Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptyWto Kwi 29, 2014 8:23 pm

1. Ja nawet nie wiedziałem, że ma być nowy plebiscyt, więc jak mogłem wysłać nowe pomysły?
2. Nie będę wytykać palcami, bo ja szukam przyjaciół, rozumiesz. Popatrz, a znajdziesz!

Więc Keitha powinniście przypilnować, bo podobno admini to drużyna, nie? Poza tym, rzekomo Keith nie ma uprawnień.
A wpisy są nadal nieuzupełnione.
A KP niesprawdzone.

Jakbym posiadał odpowiednie umiejętności, to może bym się zgłosił. Ale było wielu innych, więc po co?
Powrót do góry Go down
Xavier

Xavier


Liczba postów : 170
Join date : 11/02/2014
Skąd : United Kingdom - Bristol

Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptyWto Kwi 29, 2014 8:25 pm

Ja to bym chciał jeszcze wspomnieć o czystkach robionych na forum. To znaczy, co jakiś czas powinni zostać usuwani użytkownicy którzy np. zapisali się na forum a od kilku miesięcy nadal są bez karty/avatara i nic nie wskazuje na to, żeby kiedykolwiek dali jakikolwiek znak życia. Bo takie osoby często zajmują nicki dla nowych, bardziej aktywnych no i wspomniałbym tu też o postaciach całkowicie nieaktywnych również przez kilka (kilkanaście) miesięcy które pomimo posiadania wcześniej wspomnianych, nie zgłosiły się do zawieszenia konta i tylko istnieją w postaci martwego, wygasłego już w 100% truchła.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 44
Join date : 02/10/2013

Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptyWto Kwi 29, 2014 8:26 pm

Sprawdzałem dwie, ale sam też nie mam, aż tyle czasu, aby móc usiąść i sprawdzić. Kto ze mną posty pisze to wie. Dlatego jak mówiłem, dzisiaj już poprosiłem jedną osobę o to. Także myślę, że szybko się uwinie.
Nie wiem jak jest z Keith bo Lucek tym się zajmował.
Plebiscyt zawsze mogę uzupełnić, więc jak macie pomysły to wysyłajcie mi na PW, a dodam. Jakoś ja problemu nie widzę.
Mam zamiar zrobić czystki. Usunę owszem postacie, które nie założyły karty.
Powrót do góry Go down
Vincent

Vincent


Liczba postów : 735
Join date : 11/01/2014
Skąd : Ameryka, Los Angeles

Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptyWto Kwi 29, 2014 8:37 pm

Za tego Slendera, to ja wam wybaczę. Mogę mieć tylko nadzieję, że sprawność forum się polepszy.

Przewodniczący ŻSU.


Ps. NIE, to nie jest ANARCHIA! A skąd.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 44
Join date : 02/10/2013

Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptyWto Kwi 29, 2014 8:39 pm

Tylko powiedz mi kto pisał bez kp.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptyWto Kwi 29, 2014 8:40 pm

Z mojej strony mogę powiedzieć, że mam już pełne prawa do uzupełniania spisów, więc będę o to dbać.
Powrót do góry Go down
Noah
Vice–przewodniczący Rady Uczniowskiej
Noah


Liczba postów : 156
Join date : 08/11/2013
Age : 32

Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptyWto Kwi 29, 2014 8:45 pm

Już wiem. Chodzi wam o Doriana. Mogłem wam wyjaśnić wcześniej, fakt.
Dorian to konto administracyjne, w tym wypadku gra nim Lucek. Jest to postać do urozmaicenia gry, a dokładniej jest to postać NPC. Wprowadzona na rzecz forum, a nie do stosunków własnych. Nie wiem czy Lucek ma zamiar zrobić kp tą postacią, jeśli będzie chciał nią grać, ale dowiem się. Póki co służy ona do wprowadzenia fabuły.
Powrót do góry Go down
Vincent

Vincent


Liczba postów : 735
Join date : 11/01/2014
Skąd : Ameryka, Los Angeles

Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 EmptyWto Kwi 29, 2014 8:54 pm

Ja rozumiem MG bez KP. Ale dyrektor, o własnym charakterze, jednej osobie, i tak dalej?
Przynajmniej niech będzie jakiś jego krótki opis, cokolwiek.

[edit]
W Ł A Ś C I C I E L*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skargi i zażalenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skargi i zażalenia   Skargi i zażalenia - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Skargi i zażalenia
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Ważne informacje :: Ogłoszenia :: ∎ Kącik użytkownika-
Skocz do: