IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój 28 (N. Nowacki & K. Yuki)

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Nataniel

Nataniel


Liczba postów : 22
Join date : 06/04/2015
Age : 26
Skąd : Polskaaaa! BIAAAŁOOOO CZEEERWOOONII!!!

Pokój 28 (N. Nowacki & K. Yuki) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 28 (N. Nowacki & K. Yuki)   Pokój 28 (N. Nowacki & K. Yuki) - Page 2 EmptyCzw Lip 30, 2015 3:10 pm

- Idź zjedz jakieś koty! - Pysknąłem mu.
Ta zza drzwi to ja se mogę tyle co pokrzyczeć, ale jak staję twarzą w twarz z tym małym draniem to trzęsę portkami. Stoczyłeś się, Nowacki. Stoczyłeś...
Jeszcze trochę i będziesz miał tyle praw, co żyd za okupacji, jełopie.
Szorowałem mordę jeszcze przez jakieś dwie godziny, aż mi skóra nie napuchła tak, że wyglądałem jak pomidor.
Westchnąłem ciężko.
Piękny pierwszy dzień w akademiku. A jutro szkoła. Ja nie chcę, ja chcę do domu, do schabowych i własnego syfu! Nawet te dwie małpy są lepsze, niż ten mały pomiot Lucyfera.
I co ja teraz pocznę? Jestem w obcym kraju, język znam trzy po piąte, przez dziesiąte, nie mam tu żadnych znajomych, rodziny. NIC. Nawet do kogo gęby otworzyć. W dodatku mieszkam z małym psychopatą, który ma zadatki na przyszłego Jasona. Na gwiazdkę kupię mu maskę i kij do hokeja. Albo na Halloween.
Po cichu wyszedłem z łazienki i położyłem się do łóżka użalając się nad swoim marnym żywotem.

[z/t]
Powrót do góry Go down
 
Pokój 28 (N. Nowacki & K. Yuki)
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pokój 31
» Pokój nr 36..
» Pokój nr 24
» Pokój 3.
» Pokój nr 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Traditional Royal School :: Akademiki :: ∎ Pokoje-
Skocz do: