IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Halo, halo? Mietek?

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? - Page 2 EmptyCzw Kwi 03, 2014 6:28 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Następnym razem pomogę Ci z wyzwoleniem tej energii.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? - Page 2 EmptyCzw Kwi 03, 2014 7:41 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: To miłe, że tak się o mnie troszczysz. Nie martw się, nigdy nie zdarzyło mi się zawalić jakiegokolwiek treningu. Lepiej pomartw się trochę o siebie, przede wszystkim nie wchodź w dyskusję z matematykiem.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? - Page 2 EmptyCzw Kwi 03, 2014 9:21 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: To oczywiste, że go znam, w końcu uczymy w tej samej szkole. Eito nie jest taki zły, ale kiedy chodzi o matematykę, potrafi być bardzo poważny. Na pewno niepotrzebnie go czymś rozdrażniłeś, skoro chce dawać Ci korki.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? - Page 2 EmptyCzw Kwi 03, 2014 9:34 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Będziesz musiał naprawdę bardzo się postarać. Życzę powodzenia. Na pewno jakoś sobie poradzisz, wierzę w Ciebie. W razie czego Ci pomogę, kiedyś byłem nawet dobry z matmy.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? - Page 2 EmptyCzw Kwi 03, 2014 9:43 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Nie możesz być tak negatywnie nastawiony. Pomyśl nad korepetycjami z matematyki u mnie. Sprawię, że matematyka stanie się ciekawsza.
Powrót do góry Go down
Edric

Edric


Liczba postów : 118
Join date : 14/02/2014

Halo, halo? Mietek? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? - Page 2 EmptyCzw Kwi 17, 2014 8:42 pm

1 wiadomość od: Edric
Treść wiadomości: Hej, mam do ciebie wielką prośbę. Widzę, że nie ma cię jeszcze na mieszkaniu. Jeśli nie będzie to zbyt wielki problem i skołujesz odrobinkę czasu w drodze powrotnej (o ile nie imprezujesz, wtedy oczywiście zignoruj wiadomość i baw się dobrze!), skocz proszę do apteki i kup ze 4 bandaże, 4 gazy i wodę utlenioną, ok? Wygląda na to, że nie mamy nic z tych rzeczy.
Powrót do góry Go down
Edric

Edric


Liczba postów : 118
Join date : 14/02/2014

Halo, halo? Mietek? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? - Page 2 EmptyCzw Kwi 17, 2014 10:21 pm

1 wiadomość od: Edric
Treść wiadomości: Ahaha... Cóż... Można powiedzieć, że miałem mały wypadek, więc chodzenie sprawia mi drobne trudności, ale to nic wielkiego. W każdym razie dzięki. Zrobię ci za to coś smacznego!
Powrót do góry Go down
Edric

Edric


Liczba postów : 118
Join date : 14/02/2014

Halo, halo? Mietek? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? - Page 2 EmptyCzw Kwi 17, 2014 10:46 pm

1 wiadomość od: Edric
Treść wiadomości: To trochę skomplikowane. Słyszałeś plotki o duchach w spalonej części szkoły? No widzisz, pokusiło mnie, żeby się tam wybrać. Jeden z uczniów w każdym razie zdołał mnie namówić. Okazało się, że podłogi w niektórych miejscach są mocno przeżarte po pożarze. Byłem odrobinę nieostrożny. Ale hej, mówisz tak, jakbym nie przychodził na noce. No ale dobrze, wiem o co ci chodzi. Mia ostatnimi czasy chorowała, więc robiłem wypady do niej w odwiedziny. Plus normalne zajęcia i praca.
Powrót do góry Go down
Edric

Edric


Liczba postów : 118
Join date : 14/02/2014

Halo, halo? Mietek? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? - Page 2 EmptyCzw Kwi 17, 2014 11:05 pm

1 wiadomość od: Edric
Treść wiadomości: Już mi coś insynuuj, kurcze D": I nie jestem sierota... I obiecuję unikać dla ciebie szpitali. Swoją drogą, mam ci z tej przygody coś do opowiedzenia, ale to już kiedy zobaczymy się na mieszkaniu, dobrze?
Powrót do góry Go down
Edric

Edric


Liczba postów : 118
Join date : 14/02/2014

Halo, halo? Mietek? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? - Page 2 EmptyCzw Kwi 17, 2014 11:23 pm

1 wiadomość od: Edric
Treść wiadomości: Sądzę... Że to będzie raczej coś, w co bardzo trudno uwierzyć.
Powrót do góry Go down
Edric

Edric


Liczba postów : 118
Join date : 14/02/2014

Halo, halo? Mietek? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? - Page 2 EmptyCzw Kwi 17, 2014 11:32 pm

1 wiadomość od: Edric
Treść wiadomości: Hehe, wiedziałem, że na ciebie to jednak zawsze mogę liczyć. W takim razie zrobię coś do jedzenia i czekam. Życzy sobie Panicz czegoś konkretnego? Z tego co mamy w lodówce, rzecz jasna~
Powrót do góry Go down
Edric

Edric


Liczba postów : 118
Join date : 14/02/2014

Halo, halo? Mietek? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? - Page 2 EmptyCzw Kwi 17, 2014 11:43 pm

1 wiadomość od: Edric
Treść wiadomości: Robiłem wczoraj zakupy. Kurcze, ale chyba jednak lepiej idę sprawdzić, bo znając ciebie, może tam już faktycznie wiele nie być...
Powrót do góry Go down
Edric

Edric


Liczba postów : 118
Join date : 14/02/2014

Halo, halo? Mietek? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? - Page 2 EmptyPią Kwi 18, 2014 12:05 am

1 wiadomość od: Edric
Treść wiadomości: Faktycznie. Sprawdziłem. Zwracam honor~ W takim razie zrobię zapiekankę. Może być?
Powrót do góry Go down
Edric

Edric


Liczba postów : 118
Join date : 14/02/2014

Halo, halo? Mietek? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? - Page 2 EmptyPią Kwi 18, 2014 12:15 am

1 wiadomość od: Edric
Treść wiadomości: Tak, tak. Czekam!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Halo, halo? Mietek? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Halo, halo? Mietek?
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Postaci :: Telefony-
Skocz do: