IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Halo, halo? Mietek?

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Percy

Percy


Liczba postów : 315
Join date : 10/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptySob Lut 15, 2014 12:04 pm

Halo, halo? Mietek? X6OPCjR


    Tapeta: Koteł
    Dzwonek: Arctic Monkeys - Do I Wanna Know
    Kontakty:

    ♣ Edric
    ♣ Baldric


Kod wiadomości:

Kod:

[center][b][color=red]1[/color] wiadomość od:[/b] (tu wpisać nazwę kontaktu)
[b]Treść wiadomości:[/b]
[/center]
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptyPon Mar 24, 2014 6:17 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Jeszcze żyję. Jakoś.
Mam nadzieję, że i Ty jeszcze dychasz.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptyPon Mar 24, 2014 7:14 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Wszystko u mnie w jak najlepszym porządku, po prostu ostatnio miałem sporo na głowie. I chociaż mam nawał obowiązków, to nawet na chwilę o Tobie nie zapominam. Ciekaw jestem, czy Ty myślisz o mnie.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptyPon Mar 24, 2014 7:25 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Cieszę się, że dałeś znak życia. Ja też mogłem napisać, ale jakoś nie wpadłem na ten pomysł. Po prostu wiadomości to niewiele, gdy chcę Cię zobaczyć i dotknąć.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptySro Mar 26, 2014 11:23 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Cieszę się, że mimo wszystko wybaczyłeś mi moją winę. Zatem nie pozostaje mi nic innego, jak rzeczywiście zrekompensować Ci wszelkie niedogodności, jakie spotkały Cię podczas mojej nieobecności. Możesz prosić o co tylko chcesz.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptyCzw Mar 27, 2014 4:53 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Kolacja? Może być, jednak uprzedzam, że kompletnie nie potrafię gotować, więc zawsze możemy coś zamówić albo wyjść do jakiejś restauracji. I nikogo nie podrywam, nawet do głowy mi to nie przyszło.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptyCzw Mar 27, 2014 9:24 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: W takim razie pozostaje nam tylko coś zamówić. Nie będę Cię przecież wykorzystywał w kuchni. Znam lepszy sposób na wykorzystanie Cię i jest on znacznie przyjmniejszy dla nas obu.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptyCzw Mar 27, 2014 10:03 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Ty mi nigdy nie przeszkadzasz i powinieneś o tym pamiętać. Trzymaj się i bądź grzeczny.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptyCzw Mar 27, 2014 10:14 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Na pewno odbiorę od Ciebie tego buziaka, kiedyś z całą pewnością to nastąpi. Postaram się od czasu do czasu dać znać, że jeszcze żyję, abyś czasem nie uschnął mi z tęsknoty. Już nie możesz beze mnie wytrzymać.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptyCzw Mar 27, 2014 10:24 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Wypraszam sobie, żadna ze mnie pijawka. I nie martw się na zapas, z pewnością wykażę się ogromem spokoju. Potrafię być grzeczny, zwłaszcza, gdy ktoś mnie odpowiednio zmotywuje.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptyCzw Mar 27, 2014 10:31 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Mam jeszcze kilka sposobów na zmotywowanie Cię. Tak, to zachęta do tego, abyś skupił swoją uwagę właśnie na mnie i wpadł w moje ramiona.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptyCzw Mar 27, 2014 10:43 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Skoro już podsyciłem Twoją ciekawość, to nic więcej już nie powiem. Musisz teraz cierpliwie czekać do naszego kolejnego spotkania.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptyPon Mar 31, 2014 3:48 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Miałem dać znać, że żyję, więc właśnie to robię. Mam nadzieję, że usychasz z tęsknoty za mną.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptyPon Mar 31, 2014 8:58 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Tęsknię za Tobą bardziej niż przypuszczasz.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptyPon Mar 31, 2014 9:39 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Tak bardzo, że aż odczuwam to fizycznie. Cierpię na niedosyt Ciebie.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptyWto Kwi 01, 2014 3:51 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Śmiem wątpić. Właściwie to nigdzie konkretnie. Szwendam się to tu i tam. Znajdziesz dla mnie czas w weekend? Musimy w końcu się zobaczyć.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptyWto Kwi 01, 2014 4:02 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Z matematykiem? Raczej nie udziela Ci korków na dachu. Co ty właściwie robisz na dachu?
Wiem, że żartujesz, choć nie tak bardzo mijasz się z prawdą. Nie mam gdzie się podziać, bo tęskno mi za bliskością Twojego ciała. Czy mój tak żałosny stan Cię uszczęśliwia? Co ty ze mną robisz.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptyWto Kwi 01, 2014 4:10 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Zaczynam tęsknić nawet za Twoimi kąśliwymi uwagami, którymi czasem lubisz mnie uraczyć. I to Ty jesteś teraz podły, bo nawet na chwilę nie przestajesz mnie kusić.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptyWto Kwi 01, 2014 4:20 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Tylko Twoje kąśliwe uwagi jest w stanie zaakceptować. Zatem męcz mnie jak najwięcej, dzięki temu na pewno się Tobą nie znudzę.
Czy jestem zazdrosny? Być może. Sam się domyśl. Moja dociekliwość w tym przypadku to objaw troski o Ciebie. Mam tylko nadzieję, że nie poszedłeś na dach, aby tam palić.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptyWto Kwi 01, 2014 6:17 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Czyżbyś szukał miejsca odosobnienia, bo myślałeś o mnie?
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptyWto Kwi 01, 2014 6:36 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Ja już Cię uwiodłem. Jeszcze tego nie zauważyłeś?
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptyWto Kwi 01, 2014 6:41 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Jak to dobrze, że pamięć Cię nie zawodzi. To prawda, posiadłem Twoje ciało i właśnie to sprawiło, że musisz szukać spokojnego miejsca, aby pogrążyć się w myślach o mnie.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptyWto Kwi 01, 2014 6:53 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Spętałem Twoje ciało, więc ośmielę się stwierdzić, że i z duszą sobie poradzę. Sam chcesz wpaść w moje sidła, skoro już zaczynasz o mnie "intensywnie" myśleć. A mogę wiedzieć na czym ta intensywność polega?
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptyWto Kwi 01, 2014 8:03 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: I z pewnością żadnemu się nie udało, bo tylko ja mogę Cię okiełznać. Przynajmniej już wiem, że mnie pragniesz. Twoje pożądanie daje o sobie znać nawet pod prysznicem.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? EmptySro Kwi 02, 2014 9:00 pm

1 wiadomość od: Baldric
Treść wiadomości: Przecież Cię nie potępiam ani nie każę Ci się wstydzić. Jesteś młody, więc musisz dawać upust swojej energii na różne sposoby.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Halo, halo? Mietek? Empty
PisanieTemat: Re: Halo, halo? Mietek?   Halo, halo? Mietek? Empty

Powrót do góry Go down
 
Halo, halo? Mietek?
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Postaci :: Telefony-
Skocz do: