IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Anty-walentynki

Go down 
+4
Ruth
Gregor
Aidan
Lucius
8 posters
AutorWiadomość
Lucius
Postać zawieszona



Liczba postów : 359
Join date : 08/11/2013

Anty-walentynki Empty
PisanieTemat: Anty-walentynki   Anty-walentynki EmptyCzw Lut 13, 2014 5:21 pm

Anty-walentynki Vetsm0g
Tylko świnia lubi walentynki!


Kierowani atmosferą tego słodko-pierdzącego święta postanowiliśmy stanąć naprzeciw tradycji i sprzeciwić się feromonom wiszącym w powietrzu.

Zasady tej zabawy są wyjątkowo proste. Wygrywa osoba, która napisze najlepsze anty-walentynkowe wyznanie miłości/tekst na podryw. Może to być wierszyk, frazes, liścik, sentencja, suchar - czyli prościej pisząc: każda krótka forma wypowiedzi.


Zasady


1. Każdy użytkownik (nie postać/multikonto) może zgłosić do konkursu trzy autorskie teksty. Zgłoszenia przyjmowane są w tym temacie.
2. Forma wypowiedzi jest krótka.
3. Zabawa trwa od TEJ chwili do niedzieli do godziny 22.00 (16.02). Wyniki zostaną ogłoszone tego samego dnia.
5. Nagrodą w konkursie jest wybrana przez zwycięzcę ranga.

A teraz przykład:
Ej, Landryno. Sprzeciwimy się razem feromonom wiszącym w powietrzu?

Czas, start!
Powrót do góry Go down
Aidan

Aidan


Liczba postów : 90
Join date : 12/01/2014

Anty-walentynki Empty
PisanieTemat: Re: Anty-walentynki   Anty-walentynki EmptyCzw Lut 13, 2014 10:53 pm

Kod:
Hej, skarbie, skoro obchodzimy dziś dzień świętego - orędownika w przypadkach chorób psychicznych i epilepsji, pomyślałem, że zamiast bezcelowo ślinić się i cierpieć drgawki może wstrzykniemy sobie razem benzodiazepiny w świetle księżyca? A potem, jeśli tylko zechcesz, możemy znaleźć jakąś przytulną izolatkę w której przypnę Cię pasami do łóżka i włożę Ci knebel między zęby, żebyś nie zrobił sobie krzywdy i trochę się nawzajem cudownie pouzdrawiamy... <3
Ps. Trochę wstydzę się to proponować, ale słyszałem, że na tradycyjnej wsi środkowoeuropejskiej padaczkę leczono wbijając igły pod paznokcie i zakładając świeżą skórę z wisielca, więc jeśli masz ochotę to się nie krępuj.
Powrót do góry Go down
Gregor
Melancholik
Germanista
Nauczyciel filozofii
Gregor


Liczba postów : 1323
Join date : 13/01/2014

Anty-walentynki Empty
PisanieTemat: Re: Anty-walentynki   Anty-walentynki EmptyCzw Lut 13, 2014 11:19 pm

Srynki-tynki-walentynki... Po co czekać, skoro nie wiesz, czy ich w ogóle dożyjesz? No właśnie! Chodź, chodź. Po co czekać!
Powrót do góry Go down
Ruth
Prezydent świata
Ruth


Liczba postów : 41
Join date : 08/02/2014

Anty-walentynki Empty
PisanieTemat: Re: Anty-walentynki   Anty-walentynki EmptyCzw Lut 13, 2014 11:34 pm

Siemka, rybciu! Masz ochotę wpaść do mnie wieczorem i obejrzeć moją kolekcję martwych płodów?
Powrót do góry Go down
Satori
Kapitan sekcji gimnastycznej
Satori


Liczba postów : 545
Join date : 13/01/2014

Anty-walentynki Empty
PisanieTemat: Re: Anty-walentynki   Anty-walentynki EmptySob Lut 15, 2014 3:42 pm

Wersja SMS przed randką:
Pączku ty mój, może wieczorem pójdziemy do drogiej restauracji objemy się jak dzikie świnie i wypijemy wina za miliony? Ty płacisz skarbie oczywiście <3 Potem wpadniemy do hotelu przelecę cię w końcu pierwszy raz i będę mógł cię zostawić. Ponieważ kręci mnie seks z grubymi świniami jak ty!
Powrót do góry Go down
Ariel
Swatka
Ariel


Liczba postów : 338
Join date : 17/01/2014
Age : 27
Skąd : Anglia

Anty-walentynki Empty
PisanieTemat: Re: Anty-walentynki   Anty-walentynki EmptySob Lut 15, 2014 10:53 pm

Cześć piękny, co ty na to by zrobić wspólnie ludzką stonogę? Lubisz smak kałka? Jak będziesz miły to może pozwolę ci być na początku... Chyba że wolisz koniec <3
Powrót do góry Go down
Mars
Bezbarwny bezkartowiec
Mars


Liczba postów : 1
Join date : 13/01/2014

Anty-walentynki Empty
PisanieTemat: Re: Anty-walentynki   Anty-walentynki EmptyNie Lut 16, 2014 12:30 am

1) Chcesz po mnie poskakać, jak surykatka po prerii? *zalecenia: puścić łobuzersko oczko*

2) Nie chcę Cię straszyć, ale na sam Jego widok jękniesz, jak dziewica na widok smoka. *ruchy brwiami*

3) Zajrzyj do łazienki. Będę Twoim Dariuszem. *uśmiech numer 3*
Powrót do góry Go down
Lucius
Postać zawieszona



Liczba postów : 359
Join date : 08/11/2013

Anty-walentynki Empty
PisanieTemat: Re: Anty-walentynki   Anty-walentynki EmptyNie Lut 16, 2014 10:39 pm

Może jednak ktoś jeszcze się skusi?
Do jutra do 16.00 śmiało można zgłaszać swoje propozycje.
Powrót do góry Go down
Eito
Nauczyciel matematyki
Eito


Liczba postów : 162
Join date : 16/02/2014
Skąd : Miyoshi, mieścina w Japonii

Anty-walentynki Empty
PisanieTemat: Re: Anty-walentynki   Anty-walentynki EmptyPon Lut 17, 2014 12:23 am

Jak miło, jeszcze zdążyłem.


    Dzień walentynkowy przepełnia mnie mdłością,
    gdyż nigdy nie darzyłem nikogo taką miłością.
    Pozwól ponownie twą woń poczuć,
    więc wszelaką kąpiel odrzuć.
    Pragnę twe sadełko popieścić,
    a pośladki żwawo bezcześcić.
    Nosem o twój ryjek zaczepić,
    i dać się zwierzęcej urodzie oślepić.
    Nie każ mi świnko długo spotkania wyczekiwać,
    bo do ucha musisz mi słodko pochrząkiwać.
Powrót do góry Go down
Lucius
Postać zawieszona



Liczba postów : 359
Join date : 08/11/2013

Anty-walentynki Empty
PisanieTemat: Re: Anty-walentynki   Anty-walentynki EmptyPon Lut 17, 2014 6:09 pm


Wyniki!


Prawdę powiedziawszy myślałem, że konkurs ten przypadnie większej ilości osób do gustu, jednak nie mam co narzekać.
Dziękuję wszystkim biorącym udział w zabawie - tym z własnej woli i tym przymuszonym (;
Udało mi się skontaktować z Noah, który rzucił okiem na Wasze propozycje i tym samym wyłoniliśmy zwycięzcę.
Wybraną przez siebie rangę otrzymuje:

Ruth

A ze swojej strony jeszcze dodam, że uśmiechnąłem się przy każdej z wypowiedzi, a szczególne ukłony kieruję w stronę Marsa oraz Eito.

Dziękuję, zwycięzcę kieruję na swoje PW,
by przesłał mi wybraną przez siebie rangę
i do zobaczenia w następnym z konkursów!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Anty-walentynki Empty
PisanieTemat: Re: Anty-walentynki   Anty-walentynki Empty

Powrót do góry Go down
 
Anty-walentynki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Walentynki 2015

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Eventy :: Realizacje :: ∎ Konkursy :: ∎ Świątecznie :: ∎ Święta 2014-
Skocz do: