IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Percy.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Percy

Percy


Liczba postów : 315
Join date : 10/02/2014

Percy. Empty
PisanieTemat: Percy.   Percy. EmptyWto Lut 11, 2014 6:10 pm

Percy. Qq02eb9






Znają się ze szkoły, od słowa do słowa poznali się. Jakie są ich relacje? Dobre. Nie mogą narzekać na brak poprawnych stosunków. Można rzecz, że się kumplują na tyle, że Percy postawił sobie za cel nauczenie Rutha pływać. Kompletnie, jednak nie zdaje sobie sprawy z tego, że ten panicznie boi się wody.





Przypadek chciał, że Percy wpadł, a raczej pozbierał Claytona, gdy banda jakiś delikwentów w szkole postanowiła się trochę poznęcać nad kujonem. Percy pomógł mu stanąć na nogi i ogarnąć. Los chciał, że Clay polubił tego oszołoma na tyle, że namawia go na udział w sesji zdjęciowej.






Ryan należy do tych ludzi, którym trzeba współczuć, gdyż Percy pasożytuje na nim bezwzględnie. Często nęka go, wierci dziurę w brzuchu by ten coś ugotował. Niestety swoimi umiejętnościami ściągnął sobie na głowę darmozjada, który także sępi o notatki z zajęć, na których go czasem nie ma.





Dobry kumpel, który idealnie wpisuje do małej, zamkniętej grupy najbliższych przyjaciół Francuza. Dogadują się całkiem nieźle, zważając na ich podobne do siebie charaktery. Zdarza się nawet tak, że Percy nieraz zwierza się Marvelowi, gdyż obdarzył go dość sporym kredytem zaufania.





Blaise doprowadza Percy'ego do szału. Poznali się na imprezie u ich wspólnego kumpla i od tego się zaczęło. Barman specjalnie przystawia się do niego, by jeszcze bardziej wkurzyć chłopaka. Mimo tego Percy nieraz wpada do klubu, w której pracuje Blaise nie szczędząc mu kąśliwych uwag, jednak zawsze, zamawiając u niego drinki patrzy mu na ręce, nie chcąc mieć w swojej szklance jego śliny.





Najlepszy przyjaciel i współlokator Percivala. Poznali się w Sidney razem surfując. Obaj uwielbiają ten sport, dzięki czemu nawiązali nić porozumienia. Ponadto nie tylko Percy ma hopla na punkcie własnej siostry, ale również sam Edric, który stoi na straży wieży, w której ją ukrył.


Ostatnio zmieniony przez Percy dnia Sro Mar 05, 2014 6:32 pm, w całości zmieniany 24 razy
Powrót do góry Go down
Ruth
Prezydent świata
Ruth


Liczba postów : 41
Join date : 08/02/2014

Percy. Empty
PisanieTemat: Re: Percy.   Percy. EmptyWto Lut 11, 2014 8:26 pm

Mnie tam możesz bić i gryźć... wait what. Raczej chodziło mi o jakieś przyjazne relacje. Wiesz, koledzy ze szkoły, takie tam. Nie wiem tylko, jak intensywnie chcesz mieć ze mną do czynienia _^_
Powrót do góry Go down
Percy

Percy


Liczba postów : 315
Join date : 10/02/2014

Percy. Empty
PisanieTemat: Re: Percy.   Percy. EmptyWto Lut 11, 2014 8:38 pm

Dobra będę gryźć xD A tak serio, możemy zrobić, że sobą w bardzo dobrych relacjach, a jak będą intensywne to zobaczy się na fabule. Widziałem, że Ruth nie potrafi pływać, a dla Perciego woda, surfing to całe życie - więc mógł również obracać sobie za cel nauczenie go. Oczywiście, nawet pomimo protestów Rutha ciągle mu szuszy o tym głowę. Huh? Może być?


Ostatnio zmieniony przez Percy dnia Wto Lut 11, 2014 8:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ruth
Prezydent świata
Ruth


Liczba postów : 41
Join date : 08/02/2014

Percy. Empty
PisanieTemat: Re: Percy.   Percy. EmptyWto Lut 11, 2014 8:41 pm

O, to to. Ostrzegam, że nad wodą Ruth jest drażliwy i może dojść do rękoczynów, jeśli różowy będzie zbyt nachalny >D
Powrót do góry Go down
Percy

Percy


Liczba postów : 315
Join date : 10/02/2014

Percy. Empty
PisanieTemat: Re: Percy.   Percy. EmptyWto Lut 11, 2014 8:43 pm

Nie no, chyba nie będzie... xD Chociaż kij go tam wie, najwyżej zostanie pokopany i pogryziony.
Powrót do góry Go down
Clayton

Clayton


Liczba postów : 71
Join date : 17/01/2014

Percy. Empty
PisanieTemat: Re: Percy.   Percy. EmptySro Lut 12, 2014 10:55 pm

To ja też coś chcę. Tylko myślę co... Myślę, że jakiś pozytyw, chociaż ostrzegam, że Clay jest dość nieśmiały. To co znajdzie się miejsce dla głuchoniemego kujona?
Powrót do góry Go down
Percy

Percy


Liczba postów : 315
Join date : 10/02/2014

Percy. Empty
PisanieTemat: Re: Percy.   Percy. EmptySro Lut 12, 2014 11:08 pm

Pewnie, że się znajdzie. Percy nie należy do nieśmiałych osób, raczej wręcz przeciwnie. Może poznali się na jakieś przerwie, gdy jacyś uczniowie rozwalili książki Claya, Percy pomógł mu jakoś ogarnąć. Dodaj coś jeszcze, bo aż nie wiem... xD
Powrót do góry Go down
Clayton

Clayton


Liczba postów : 71
Join date : 17/01/2014

Percy. Empty
PisanieTemat: Re: Percy.   Percy. EmptySro Lut 12, 2014 11:14 pm

No tak, Clay idealna ofiara - nie krzyczy i można go obrażać bez przeszkód xD Ok pasuje mi, zawsze dobrze mieć obrońcę przed szkolnymi drabami. A do dodatków, co powiesz na to, że Claytonowi spodobałyby się te różowe włosy i indiańskie dodatki i gdy by się już przekonał, że nie musi być nieśmiały zamęczałby go o możliwość zrobienia mu właśnie takiej stylizowanej sesji? W końcu dla dobrego ujęcia jest w stanie zrobić dużo. Co sądzisz?
Powrót do góry Go down
Percy

Percy


Liczba postów : 315
Join date : 10/02/2014

Percy. Empty
PisanieTemat: Re: Percy.   Percy. EmptySro Lut 12, 2014 11:16 pm

O mi pasuje, w końcu i tak z własnej głupoty raz brał udział w takiej sesji. ; >
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Percy. Empty
PisanieTemat: Re: Percy.   Percy. EmptySro Lut 12, 2014 11:32 pm

Skoro wszyscy zostali zaproszeni do tworzenia relacji, to i ja z chęcią coś zaproponuję. Wpadł mi do głowy pewien pomysł. Bald ma młodszego przyrodniego brata o imieniu Percy, który nawet nie wie o jego istnieniu. Zaintrygowany przede wszystkim imieniem różowowłosego, spróbuje nawiązać z nim znajomość. Rzecz jasna może się spotkać z pozytywną, jak i negatywną reakcją ze strony szkolnego Percy'ego, tutaj już zdaję się na Twoją łaskę. Choć z początku będzie zainteresowanym uczniem jedynie z powodu jego imienia, to potem zacznie być coraz bardziej ciekawy jego jako osoby. Może to wyglądać tak, jakby chciał przelać na chłopaka uczucia, jakie żywi do brata, którego nawet nigdy nie widział na oczy, ale ich relacja może mieć inny charakter.
Powrót do góry Go down
Percy

Percy


Liczba postów : 315
Join date : 10/02/2014

Percy. Empty
PisanieTemat: Re: Percy.   Percy. EmptySro Lut 12, 2014 11:37 pm

O, podoba mi się, bardzo. To będzie takie: Czemu ten nauczyciel się tak patrzy? Cholera, mam coś chyba na twarzy, a tu tylko imię ma to samo. xD Może być ciekawie. Co do tej pozytywnej/negatywnej to zobaczymy, bo trudno mi ocenić. Wszystko zależy od tego, jak Bald do tego podejdzie. Ale jestem za tym pomysłem, jak najbardziej za. ;>
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Percy. Empty
PisanieTemat: Re: Percy.   Percy. EmptySro Lut 12, 2014 11:52 pm

W takim razie pozostaje nam kiedyś rozwinąć ten pomysł na fabule. Charakter tej relacji wyjdzie w praniu.
Powrót do góry Go down
Percy

Percy


Liczba postów : 315
Join date : 10/02/2014

Percy. Empty
PisanieTemat: Re: Percy.   Percy. EmptySro Lut 12, 2014 11:54 pm

Dokładnie, dorwę Cie.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Percy. Empty
PisanieTemat: Re: Percy.   Percy. EmptySro Lut 12, 2014 11:56 pm

Jeszcze zobaczymy kto kogo pierwszy dorwie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Percy. Empty
PisanieTemat: Re: Percy.   Percy. Empty

Powrót do góry Go down
 
Percy.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Percival 'Percy' Debreu
» Archiwum wiadomości Percy&Edric...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Postaci :: Relacje-
Skocz do: