IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kobiecy telefon

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyWto Lut 04, 2014 10:51 pm

Model: Samsung GT-B5722
Tapeta: Sherlock
Dzwonek: Fun. - Some Nights
SMS: Can Can

Sim Prywatna ():
Mike
Jasper Moore




Sim do Pracy ():






Kod:

<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Pacifico' rel='stylesheet' type='text/css'>

[b]<center><div style="font-size:30px; color: #91aba2">♀ / ♂</div></center>[/b]

[b]<center><div style="font-family: Pacifico; font-size:30px; color: #91aba2">New Message!</div></center>[/b]

[color=#91aba2][b]Nadawca:[/b][/color] Nazwa kontaktu/Nieznany numer
[color=#91aba2][b]Treść:[/b][/color]


Ostatnio zmieniony przez Chris dnia Wto Cze 17, 2014 2:55 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyNie Maj 11, 2014 2:11 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Raz, dwa, trzy, próba telefonu! Mike się kłania z tej strony. Mam nadzieję, że nie pomyliłem numeru...
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyNie Maj 11, 2014 2:22 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Uff... Przez moment się bałem, że coś źle spisałem. A wtedy bym stracił możliwość pisania z uroczą osobą! Udało Ci się już skończyć Kłamcę?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyNie Maj 11, 2014 2:31 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Tak, już skończyłem czytać. Podobało mi się. Szkoda, że nie poznaliśmy się w realu, to bym Ci pożyczył. Czytasz coś jeszcze? Troszkę Ci zazdroszczę... Pracujesz w bibliotece, masz duży wybór i duże możliwości, aby czytać książki.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyNie Maj 11, 2014 2:40 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: O? Nie widziałem! Muszę w takim razie ją dorwać!
W pracy nie możesz czytać? Jeśli jest spokój, to chyba nikt Ci nie broni wziąć sobie książki i poświęcić nieco swojej uwagi jej czytaniu?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyNie Maj 11, 2014 2:48 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: To nie czytaj na raz, tylko po kolei! I masz na to dużo czasu... A jak coś naprawdę Ci się tam spodoba, to powiesz mi, która to biblioteka, która książka i samemu ją pożyczę.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyNie Maj 11, 2014 3:00 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: To nie pytaj, szczególnie, że jeszcze nie do końca wiem jaki masz gust xD
Poza tym, gdy masz tyle książek przed sobą a ja Ci o następnych powiem, to będziesz cierpiała! A do tego nie mogę dopuścić! Będę niczym Twój Książę, broniący Cię przed atakiem armii książek xD
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyNie Maj 11, 2014 3:13 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Widzisz, jaki jestem wspaniały? Będę Cię bronił w imię naszej wieloletniej przyjaźni, miłości i wszystkiego po kolei, walcząc zaciekle z Twoją wstążką przyczepioną gdzieś w okolicach serca! Będziesz o mnie pamiętała i wspominała mnie, gdy ja będę narażał swe życie dla Ciebie ma luba Chrissy?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyNie Maj 11, 2014 3:26 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Jesteś kochana! Widzę, że dobrze wybrałem Panią swojego serca!
Brat? Masz rodzeństwo? Starsze, młodsze?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyNie Maj 11, 2014 3:46 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Dużo rodzeństwa? Ile? I współczuję xD Opieka nad młodszym rodzeństwem może być naprawdę ciężka czasami xD
Ja mam młodszego brata. Przyrodniego wprawdzie a nie rodzonego, ale jednak.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyNie Maj 11, 2014 4:15 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Trochę dużo xD Czyli masz piątkę rodzeństwa. Sami bracia, czy jakaś siostra też się przewinęła?
Mojego brata za bardzo nie znam. Nasi rodzice się rozstali dawno temu i moja znajomość z nim była przez to bardzo ograniczona. Ogólnie jest uroczy, chociaż nieco denerwujący.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyNie Maj 11, 2014 5:26 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: O. to ten Twój brat? Wiesz może od jakiego momentu się coś między wami popsuło?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyNie Maj 11, 2014 5:39 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Spotkaliście w barze wspólnego znajomego i od tego momentu coś się popsuło? Co to był za znajomy? Albo, czy któreś z was coś z nim łączyło? Oczywiście, jeśli nie chcesz o tym rozmawiać, to możemy zmienić temat.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyNie Maj 11, 2014 5:48 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Nie smuć się Słodka Księżniczko... Nie możesz z bratem porozmawiać? Spytać się co się stało, co się dzieje? Albo chociaż podejść do niego i wyciągnąć gdzieś, jakby nic się nie stało i wtedy zobaczyć, czy nie dałoby radę przejść nad wszystko do porządku dziennego?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyNie Maj 11, 2014 5:52 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Teraz masz swojego Księcia, który nie opuści swojej Księżniczki w potrzebie! xD Jesteś osobą dość nieśmiałą? A co z Twoją siostrą? Może zauważyła, że coś jest nie tak i mogłaby spróbować wyjść z inicjatywą zamiast Ciebie? Bądź też pomóc Ci to rozwiązać?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyNie Maj 11, 2014 6:03 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Staram się jak mogę. xD Zresztą dla tak uroczej osoby warto być słodkim!
No tak... Czyli siostrę nie ma sensu w to wciągać. Może brat ma jakieś tajemnice, które wyszły na jaw i dlatego się Ciebie wystrzega? Albo Ty masz jakąś, która mogła mu się nie spodobać, czy go zaskoczyła? Może też jest kwestia jego związku, bądź też Ty kogoś miałaś, kto mu nie odpowiadał? Ech... Nie wiem co wymyślić...
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyNie Maj 11, 2014 6:10 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Jeśli nie znudzę Ci się za szybko i mnie polubisz, to zaproszę Cię na kawę. Albo do kina. Teoretycznie pierwsze spotkanie nie powinno być pójściem do kina z racji tego, że nie można ze sobą rozmawiać swobodnie, ale przy Twojej nieśmiałości to może byłoby idealne miejsce na to, abyś się ze mną oswoiła zanim zaczniemy rozmawiać. A jeśli i wtedy uznasz, że jesteś wstanie ze mną wytrzymać, to jak tylko poczujesz się samotna, coś wymyślimy, aby to brzydkie odczucie odegnać!
I lubię ten gatunek. Cóż to za książka?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyNie Maj 11, 2014 6:15 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Odważny? Zabrzmiało to tak, jakby spotkanie Ciebie było czymś niebezpiecznym. xD
Hmm... Nie znam tej książki. O czym jest?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyNie Maj 11, 2014 6:21 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Wiedziałem. xD Gdy Cię spotkam, to będzie to mój koniec? xD
Brzmi ciekawie... Rozumiem, że mi kiedyś ją pożyczysz? xD
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyNie Maj 11, 2014 6:28 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Tylko ciężko mi potem będzie chronić Cię przed samotnością. Przemyśl to. xD
Zdradzisz mi kiedyś w której bibliotece pracujesz i wtedy skoczę wypożyczyć wszystko co napisał! I powiem Ci jak wrażenia!
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyNie Maj 11, 2014 6:33 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Ha! Dobrze, że ja myślę o takich rzeczach! xD
I oczywiście, że bym przyszedł! Wmieszałbym się w tłum i czytając książkę, którą poleciłaś, patrzyłbym jak sobie dajesz radę. A potem bym Ci napisał, że jesteś najpiękniejszą kobietą jaką kiedykolwiek widziałem. xD
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyNie Maj 11, 2014 6:42 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Nie kochasz mnie...
Polskich? Hmm... Nie mam pamięci do autorów... Sapkowskiego lubiłem czytać, sagę o Wiedźminie. Mam też kilka książek z tego kraju, ale niestety musisz troszkę poczekać, zanim je odnajdę i sprawdzę.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyNie Maj 11, 2014 7:00 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Tego jeszcze nie wiem, ale jak wymyślę coś, to dam Ci znać. xD
Niestety ze mną jest tak, że mi się raczej mówi o czym jest dana książka, czy film, bo tytuły bardzo łatwo wypadają mi z głowy. Tak to jest jak się ma tyle zajęć co ja... xD
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyNie Maj 11, 2014 7:10 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Po prostu znam swoje możliwości. xD
Wiesz, tak a propos samotności, to przeniosłem się tutaj zaledwie parę miesięcy temu. Więc też mam pewne braki w znajomościach. Natomiast przeniosłem się między innymi dlatego, aby otworzyć ze znajomym własny interes. Trochę czasu mi on zabiera.
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon EmptyNie Maj 11, 2014 7:35 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Zawsze jestem skromny...
I prowadzimy klub sportowy. Może kiedyś wpadniesz? Pierwsze zajęcia za darmo po starej znajomości. xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kobiecy telefon Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon Empty

Powrót do góry Go down
 
Kobiecy telefon
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Telefon Ryu.
» Telefon
» Telefon Leo
» Telefon Avy
» Telefon Ritsu.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Off top :: Archiwum-
Skocz do: