IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kobiecy telefon

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 6 EmptyPon Cze 16, 2014 2:39 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Wiem, że znajomości stricte internetowej łatwiej jest być szczerym. Z drugiej jednak strony mimo najszczerszych chęci nie można powiedzieć, że się z daną osobą przyjaźnisz naprawdę, ani że ją znasz.
I wiem, że Tobie ciężko jest to pogodzić. Wiem, że jesteś nieśmiała, ale czasami warto zrobić ten krok.
Powrót do góry Go down
Jasper Moore

Jasper Moore


Liczba postów : 58
Join date : 05/03/2014

Kobiecy telefon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 6 EmptyWto Cze 17, 2014 10:04 am





New Message!


Nadawca: Nieznany numer
Treść: Chrissy, z tej strony Jasper. Po pierwsze - kurewnie ciezko jest znalezc Twoj numer, nawet jak ma sie wtyki w centrali. Ile sie orobilem, to tylko ja wiem. Moja wina, nie odzywalem sie od paru miesiecy, ale zmusily mnie do tego pewne okolicznosci, o ktorych moge ci wspomniec... wlasnie. Kolacja wieczorem? Ubierz sie jak tylko chcesz, zarezerwowalem stolik w miescie dla dwoch osob. Rzadko pokazuje sie publicznie, ale droga wyjatku - no, po prostu odpisz.
Powrót do góry Go down
Jasper Moore

Jasper Moore


Liczba postów : 58
Join date : 05/03/2014

Kobiecy telefon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 6 EmptyWto Cze 17, 2014 2:51 pm





New Message!


Nadawca: Jasper
Treść: Criterio? O 19:00?
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Kobiecy telefon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 6 EmptyWto Cze 17, 2014 7:59 pm



New Message!


Nadawca: Mike
Treść: Faktycznie zawsze to jakiś postęp. Będę trzymał kciuki, żeby wasze relacje wróciły do tego co było.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kobiecy telefon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kobiecy telefon   Kobiecy telefon - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Kobiecy telefon
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Telefon Ryu.
» Telefon
» Telefon Leo
» Telefon Avy
» Telefon Ritsu.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Off top :: Archiwum-
Skocz do: