IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Telefon Langdalena.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Bjarne

Bjarne


Liczba postów : 54
Join date : 19/05/2015

Telefon Langdalena.  Empty
PisanieTemat: Telefon Langdalena.    Telefon Langdalena.  EmptySob Maj 23, 2015 5:19 pm

Telefon Langdalena.  Tumblr_mlofz4LNN81s6tki6o1_500


Kontakty:
- Rodzice
- Informator
- Lee Adama


Kod:

[list]
[b]Wiadomość od:[/b]
[b]Treść wiadomości:[/b]
[/list]



Powrót do góry Go down
Lee
Nauczyciel zoologii i samoobrony
Lee


Liczba postów : 117
Join date : 27/01/2014
Age : 36

Telefon Langdalena.  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Langdalena.    Telefon Langdalena.  EmptyNie Cze 07, 2015 12:05 pm


    Wiadomość od: Lee
    Treść wiadomości: Jest jakiś dobry powód, bym miał marnować w ten sposób swój czas i apetyt?

Powrót do góry Go down
Lee
Nauczyciel zoologii i samoobrony
Lee


Liczba postów : 117
Join date : 27/01/2014
Age : 36

Telefon Langdalena.  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Langdalena.    Telefon Langdalena.  EmptyNie Cze 07, 2015 12:35 pm


    Wiadomość od: Lee
    Treść wiadomości: Bierzesz mnie za zdesperowanego, głodnego biedaka?

Powrót do góry Go down
Lee
Nauczyciel zoologii i samoobrony
Lee


Liczba postów : 117
Join date : 27/01/2014
Age : 36

Telefon Langdalena.  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Langdalena.    Telefon Langdalena.  EmptyNie Cze 07, 2015 1:13 pm


    Wiadomość od: Lee
    Treść wiadomości: Łaskawie pozwalam ci zjeść za mnie. Nie krępuj się.

Powrót do góry Go down
Lee
Nauczyciel zoologii i samoobrony
Lee


Liczba postów : 117
Join date : 27/01/2014
Age : 36

Telefon Langdalena.  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Langdalena.    Telefon Langdalena.  EmptyPon Cze 15, 2015 10:08 pm


    Wiadomość od: Lee
    Treść wiadomości: A zatem, Panie Langdalen, może mi z łaski swojej powiesz, dlaczego wcześniej nie raczyłeś poinformować o zawodzie w jakim pracujesz?
Powrót do góry Go down
Lee
Nauczyciel zoologii i samoobrony
Lee


Liczba postów : 117
Join date : 27/01/2014
Age : 36

Telefon Langdalena.  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Langdalena.    Telefon Langdalena.  EmptyNie Cze 28, 2015 7:41 pm


    Wiadomość od: Lee
    Treść wiadomości: Czyś ty na ten zakuty łeb sam upadł, czy po prostu lekarz cię upuścił na podłogę zaraz po porodzie, człowieku?! To jest CHOLERNIE ważne!
    Masz w ogóle najbledsze pojęcie, co znaczy dla kogoś takiego jak ja praca dla gliny? To nie jest coś, co da się zatajać przez całą wieczność. Czy może właśnie o to ci chodzi?
    I nie zmieniaj tematu, do diabła. Te informacje również nie są takie łatwe do zdobycia. Człowiek, którego szukasz, dokopał się do prawdziwej kury znoszącej złote jaja. Wygląda na to, że organy ścigania to dla niego w tym momencie najmniejsze zmartwienie. Jeśli się nie mylę... Szykuje się po cichu wojna gangów.
Powrót do góry Go down
Lee
Nauczyciel zoologii i samoobrony
Lee


Liczba postów : 117
Join date : 27/01/2014
Age : 36

Telefon Langdalena.  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Langdalena.    Telefon Langdalena.  EmptyPon Cze 29, 2015 8:41 pm


    Wiadomość od: Lee
    Treść wiadomości: Nie pochlebiaj sobie. Póki co, jedynie ostro zirytowany.
    Skoro oczekujesz ode mnie współpracy, przestać rzucać mi dodatkowe kłody pod nogi. Samo wspomnienie twojego nazwiska w mniej odpowiednich kręgach groziłoby podejrzeniami, których jak możesz sobie wyobrazić, pragnąłbym jednak uniknąć.
    Przykro mi, ale niestety nie widzę przyjemności płynącej z pracy dla gliny.
    Mniejsza o to.
    Wysyłaj.
    Przy okazji, jeśli to możliwe, miło by było, gdyby w okolicach północnej części Dockland nie kręciło się zbyt wiele stróżów prawa we wtorek nadchodzącego tygodnia.

Powrót do góry Go down
Lee
Nauczyciel zoologii i samoobrony
Lee


Liczba postów : 117
Join date : 27/01/2014
Age : 36

Telefon Langdalena.  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Langdalena.    Telefon Langdalena.  EmptySro Lip 01, 2015 10:45 pm

Lee niemalże puszczał pianę z pyska, a od zmiażdżenia telefonu w dłoniach powstrzymywało go tylko wyuczone trzymanie nerwów na wodzy. Z trudem zignorował pierwszy, jakże celny przytyk.



    Wiadomość od: Lee
    Treść wiadomości: Nie ma możliwości, abym pozwolił sobie stracić głowę przez kogoś takiego. 
    Nie. Tyle wystarczy. 
Powrót do góry Go down
Lee
Nauczyciel zoologii i samoobrony
Lee


Liczba postów : 117
Join date : 27/01/2014
Age : 36

Telefon Langdalena.  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Langdalena.    Telefon Langdalena.  EmptyPią Lip 03, 2015 11:36 pm


     
    Wiadomość od: Lee
    Treść wiadomości: Nie wmawiaj sobie niemożliwego.
    "Poważnego", hm?. Zobaczymy. Tego niestety muszę wyczekiwać. Dam w każdym razie znać, gdy coś rzeczywiście się ruszy. 
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Telefon Langdalena.  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Langdalena.    Telefon Langdalena.  Empty

Powrót do góry Go down
 
Telefon Langdalena.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Telefon Ryu.
» Telefon
» Telefon Leo
» Telefon Avy
» Telefon do doktorka.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Postaci :: Telefony-
Skocz do: