IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Masz nową wiadomość

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gregor
Melancholik
Germanista
Nauczyciel filozofii
Gregor


Liczba postów : 1323
Join date : 13/01/2014

Masz nową wiadomość - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Masz nową wiadomość   Masz nową wiadomość - Page 2 EmptyNie Maj 31, 2015 9:02 pm

Nie. Gregor uważał, że rzucając komuś takie wyzwanie i pytając o wybór, mógł sprawdzić wyobraźnię i tok myślenia, ale nie tego, kto będzie tę kawę pił, tylko tego, kto ją zamawia. No, nieważne, szczegóły, szczegóły...
Wysłuchał Wikinga i pokiwał głową.
– A to o mnie mówili, że jestem niepoprawnym marzycielem... – mruknął i uśmiechnął się bez wesołości, ale dziwnym trafem też bez ironii, po prostu gorzko. Zaraz spojrzał na Williama, już kierując słowa do niego. – Odważnych rzeczy pan ode mnie chce. Kawę już pijemy, ale do kina nie pójdę, bo nie lubię.
Powrót do góry Go down
Wiking
Nauczyciel biologii
Wiking


Liczba postów : 54
Join date : 28/03/2015

Masz nową wiadomość - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Masz nową wiadomość   Masz nową wiadomość - Page 2 EmptyNie Cze 07, 2015 12:09 pm

- W porządku. – odparł z lekkim uśmiechem. – Zamiast kina proponuję pójście do księgarni i w zamian za wybranie kawy dla ciebie, ty wybierzesz dla mnie książę. – dodał. Zwyczajny pretekst do następnego spotkania i nabycia nowej książki. Jeszcze trochę i Wiking będzie musiał zainwestować w większy regał na książki.
Po chwili William otrzymał zamówienie. Wziął dwie duże filiżanki i usiadł przy swoim ulubionym stoliku. Plecak położył pod stolikiem, po czym zabrał się za otwieranie saszetek z cukrem i wsypywanie ich zawartości do filiżanki. W sumie wsypał cztery saszetki cukru. Kilkanaście razy zamieszał łyżeczką i upił łyk obrzydliwie słodkiej kawy.
Powrót do góry Go down
 
Masz nową wiadomość
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zostaw wiadomość.....

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Off top :: Odpisz mi, Stefan! :: ∎ Historie-
Skocz do: