IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Adrien Shane

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Adrien Shane

Adrien Shane


Liczba postów : 21
Join date : 19/11/2014

Adrien Shane Empty
PisanieTemat: Adrien Shane   Adrien Shane EmptyPią Lis 21, 2014 1:50 pm

Imię i nazwisko:
Adrien Shane

Pseudonim:
Większość przyjaciół jakich posiada w rzeczywistości poznało go poprzez internet jako Sharle i tym też sposobem jego wirtualny pseudonim przeniósł się do rzeczywistości.

Wiek:
17

Pochodzenie:
Anglia, Londyn.

Rodzina:
Rodzina: Adrien wychował się w normalnej, bogatej rodzinie z pięknie prosperującym przedsiębiorstwem zajmującym się dokonywaniem analiz na zlecenie oraz doradztwem z zakresu różnorakich inwestycji. Firma prosperuje na rynku od 60lat i jest dość rozpoznawana. Pomimo sukcesu i dobrobytu w rodzinie ustała się typowa ciepła atmosfera, a sami jej członkowie są ze sobą bardzo zżyci.

Mama – Z pochodzenia Japonka. Kobieta lekko nadopiekuńcza przejmująca się wszystkim i za wszystkich. Nie pracuje, lecz ma za sobą karierę piosenkarki. Zajmuje się domem i rozpieszczaniem wszystkich członków rodziny.

Tata - Twardo stąpający po ziemi człowiek o kamiennej, nieco groźnej mimice twarzy. Pracowity, lecz nigdy nieprzekładający swoich obowiązków firmowych nad rodzinę. Wytrwały i zdeterminowany.

Starszy brat - Całkowite przeciwieństwo Adriena. Jest to człowiek ogarnięty, bardzo socjalny i rozważny. Przyszły prezes firmy obecnie zdobywający doświadczenie na stanowisku zastępcy swojego ojca. Jest wzorem dla swojego młodszego brata.

Młodsza siostra - Oczko w głowie każdego domownika. Jak na trzynastolatkę sprawnie owinęła sobie wokół palca Adriena, który jest na każde jej skinienie.

Orientacja:
Brak konkretnej. Uważa się za aseksualnego przez wzgląd na to, że nie czuje pociągu seksualnego do kobiet. Nigdy też nie darzył żadnej żarliwym uczuciem. Mężczyzn nie brał nawet pod uwagę w tej sferze i raczej by mu to ot tak do głowy nie przyszło.

Grupa: College.

Szkoła: College.

Profil: Ekonomii.

Status: Na chwilę obecną – brak.

Charakter: Wiecznie nieobecny, żyjący bardziej we własnym, dość obszernym świecie, niż w otaczającej go rzeczywistości. Stanowczo zbyt bardzo roztrzepana, lecz jak najbardziej pozytywna jednostka, a przynajmniej dopóki przypadkiem jej nie podpadniesz. W końcu, Adrien nie różni się od innych ludzi - też ma swoje mniejsze i większe odchyły. Trzeba na pewno brać pod uwagę, że jest typowym introwertykiem - nie lubi, gdy musi się powtarzać, gdy ktoś na nim cokolwiek wymusza, a przede wszystkim jest przewrażliwiony na wszelakie natręctwa. Pomimo tego, potrafi odnaleźć równowagę pomiędzy interakcją z otoczeniem i wycofaniem się z niej. Jakby nie było, jest bardzo inteligentnym i bystrym dzieciakiem.
Jego głowa jest pełna pomysłów i myśli, których nie zachowuje tylko dla siebie - bez wahania mówi, co myśli, potrafi być towarzyski oraz rozmowny. Czasem jednak ujawnia się u niego aura nadwrażliwego kujona przez co bywa niezdarny w komunikowaniu się z innymi. Oczywiście jest świadomy, że na swój sposób jest dziwny, lecz w pełni to akceptuje i nie zamierza nic w sobie zmieniać. Nie potrzebuje niczyjej akceptacji do szczęścia.
Wobec przyjaciół jest lojalny i chętnie służy im wsparciem. Potrafi nagiąć dla nich swoje zasady i się dla nich poświęcić. To, że potrafi uszczęśliwić kogoś dla siebie ważnego, daje mu poczucie satysfakcji. Nie stanowi dla niego problemu również zrozumienie czyjegoś punktu widzenia tak, jak swojego własnego. Ma w końcu bardzo rozbudowaną wyobraźnię. Do tego stopnia, że jego samego to przeraża.
Uszczęśliwia go również moment, w którym jego ciężka praca daje widoczne efekty. Gdy zaś pomimo starań coś mu nie wychodzi, potrafi popaść w zły humor. Jest bardzo wrażliwy na krytykę.

Wygląd: To, że większość czasu spędza w swoim pokoju przy ekranie monitora, żyjąc przy tym nieraz całymi dniami na kawie i żelkach sprawia, że budowa jego ciała jest dość drobna i szczupła, a przy tym pozbawiona jakiegokolwiek nadmiaru mięśni. Jego szyja jest długa, a twarz nieco pociągła o delikatnych i przyjemnych dla oka rysach. Nie można jej jednak przyrównać bądź pomylić z kobiecą. Usta ma wąskie, bladoróżowe. Nos prosty z delikatnym wgłębieniem w miejscu, w którym oparcie znajdują na co dzień jego okulary. Oczy o dużych, czarnych tęczówkach, będących japońskim akcentem urody ze strony matki ma dość głęboko osadzone. Przeważnie są lekko przymknięte i jeśli nie są przekrwione bądź przyozdobione ciemnymi sińcami zmęczenia, to dodają mu nieco leniwego uroku. Jest brunetem o gęstych włosach, które można uznać za krótkie, lecz przy tym są jednocześnie na tyle długie, by móc je szczepić w nieporadny kucyk. W prawym uchu znajduje się kolczyk w postaci czerwonego koralika zawieszonego na cienkim, złotym łańcuszku średniej długości.
Przednią część ramion ma przyozdobioną cienkimi, podłużnymi bliznami, które wraz z odległością od dłoni są coraz rzadziej rozmieszczone. Nie są widoczne na pierwszy rzut oka przez wzgląd na jasną karnacje skóry.
Jego wiecznie chłodne dłonie są dość drobne jak na mężczyznę, a ponadto są wyposażone w pajęcze, kościste palce. W dotyku są delikatne na tyle, by móc wywnioskować, że Adrien nigdy wykonywał jakiejkolwiek cięższej pracy, niż stukanie w klawisze klawiatury. Nie ma w zwyczaju się garbić, lecz charakterystyczne dla niego jest, że przy chodzeniu leniwie powłóczy swoimi nogami.
Przy swoich 175cm posiada 55kg wagi.

Największe wady:
- Źle znosi krytykę.
- Ma problemy ze snem. Cierpi na lekka bezsenność.
- Mdleje na widok krwi.
- W miejscach zatłoczonych czuje się niekomfortowo i nerwowo.
- Jest krótkowidzem. Widzi wyraźnie do metra w przód, a potem wraz z odległością jest coraz gorzej.
- Ćmy. Panicznie się ich boi.
- Lęk wysokości. Nie boi się przebywania na mostach, karuzelach czy też bytowania w wysokich budynkach i spoglądania przez ich okna na panoramę miast...Problemy zaczyna mieć znaczenie kiedy ma stanąć na jakimś krześle, wejść na drabinę, drzewo...Telepie nim wówczas jak galaretką.
- Bardzo słaba kondycja.

Zainteresowania:
- Jego zainteresowania są bardzo obszerne. Dotyczą głównie ogólnopojętych spraw dotyczących rynku finansowego, a konkretniej sposobów przewidywania zmian oraz jego szczegółową analizą ze strony technicznej. Sam dużo poświęca czasu na samokształcenie się w tej dziedzinie. Z tego powodu sprawnie potrafi programować w kilku językach i obsługiwać skomplikowane programy, zna podstawy ekonomi i ma zamiar rozwijać się dalej w tym kierunku w wybranym przez siebie kierunku College'u.
- Interesuje się również mangą i anime. Kiedyś nawet chciał stworzyć coś własnego (mangę), jednak zabrakło mu talentu plastycznego, przez co porzucił to pragnienie. Czynnie zajmuje się jednak tłumaczeniem emitowanych anime i mang z języka japońskiego na angielski.
- Stawia pierwsze kroki w swej piśmiennej twórczości. Marzy mu się wydanie kiedyś jakiejś książki. Nie myślał jeszcze o żadnym konkretnym gatunku, gdyż koncept na tenże zmienia mu się dość cyklicznie.

Dodatkowe:
- Programista z zamiłowania.
- Początkujący pisarz.
- Przejawia czynne zamiłowanie sytuacją na rynku i giełdzie na której z sukcesem grywa.
- Ofiara losu i magnes na nieszczęścia.
- Miłośnik kotów, M&A, MMORPG.
- Boi się ciem, krwi i zatłoczonych miejsc.
- Zna japoński w stopniu dość zaawansowanym i potrafi biegle się nim posługiwać w mowie jak i piśmie.
- Lekki masochista. Często bierze na siebie za dużo obowiązków i się przepracowuje co niekorzystnie odbija się na jego stanie fizycznym, lecz sprawia mu to przyjemność.
- Pieniądz nie ma dla niego większej wartości i znaczenia. Jego rodzina jest dziana, więc się tym nie przejmuje.
- Jest przewrażliwiony na punkcie swojej młodszej siostrzyczki.

Miejsce zamieszkania: Akademik.

Wykonywany zawód: W wolnych chwilach wykonuje pewne zlecenia na rzecz przedsiębiorstwa ojca dotyczące statystyki, analizy bądź innych takich tam bzdetów. Robi to z własnej nieprzymuszonej woli i nie ma z tego żadnych profitów, prócz własnej satysfakcji.


Ostatnio zmieniony przez Adrien Shane dnia Nie Lis 23, 2014 9:37 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Leighton
Ogrodnik
Leighton


Liczba postów : 304
Join date : 23/02/2014
Age : 31
Skąd : Szwecja, Stockholm

Adrien Shane Empty
PisanieTemat: Re: Adrien Shane   Adrien Shane EmptyPią Lis 21, 2014 3:58 pm

Cytat :
Sharle – Tak to się dzieje kiedy większość znajomych pochodzi z internetów. Na początku jest spoko, lecz po pewnym czasie uświadamiasz sobie jak bardzo głęboko w poważaniu mają fakt, że matka przy poczęciu nadała ci na imię Adrien...W takich chwilach cieszysz się, że nie używasz nicku PiesNaBaby1999xD
  • Przecinek przed "kiedy", "jak" i kropka na końcu. I.. hm. W sumie, nie jest to wykluczone, ale nadanie imienia bardziej przypisuje się chwili narodzin, a nie poczęcia.

    Cytat :
    Pochodzenie: Wielka Brytania.
  • Nie uściślisz? Niespecjalnie dużo nam do mówi. Nie wiemy, czy jest Anglikiem, Szkotem, Walijczykiem..

    Cytat :
    Nie wiem co to właściwie jest.
  • Przecinek przed "co".

    Cytat :
    [...]raczej by mu to do głowy od tak nie przyszło...
  • "Ot tak", nie "od tak".


    Cytat :
    [...] zbyt dużo już tam widział przez co chyba stał się nieco zobojętniały.
  • Przecinek przed "przez co".

    Cytat :
    Wiecznie nieobecny, żyjący bardziej we własnym, dość obszernym świecie niż otaczającej go rzeczywistość.
  • A może inaczej? Wiecznie nieobecny, żyjący bardziej we własnym, dość obszernym świecie, niż w otaczającej go rzeczywistości.?

    Cytat :
    Stanowczo zbyt bardzo roztrzepana, lecz jak najbardziej pozytywna jednostka, a przynajmniej dopóki przypadkiem mu nie podpadniesz.
  • A-a-a. Mówimy o tej jednostce, nie tym jednostce.

    Cytat :
    Adrien nie różni się w końcu od innych ludzi też i ma swoje mniejsze i większe odchyły.
  • Nie, nie, nie.. W końcu, Adrien nie różni się od innych ludzi - też ma swoje mniejsze i większe odchyły.

    Cytat :
    Trzeba na pewno brać pod uwagę że jest typowym introwertykiem - nie lubi gdy musi się powtarzać, gdy ktoś na nim cokolwiek wymusza, a przede wszystkim jest przewrażliwiony na wszelakie natręctwo.
  • Przecinek przed "że", "gdy" i liczba mnoga - "natręctwa".

    Cytat :
    Pomimo tego potrafi odnaleźć równowagę pomiędzy interakcją z otoczeniem i wycofywaniem się z niego. Jakby nie było jest bardzo inteligentnym i bystrym dzieciakiem.
  • Nope, nope. Pomimo tego, potrafi odnaleźć równowagę pomiędzy interakcją z otoczeniem i wycofaniem się z niej. Jakby nie było, jest bardzo inteligentnym i bystrym dzieciakiem.

    Cytat :
    bez wahania mówi co myśli, potrafi być towarzyski oraz rozmowny jeśli ma ochotę.
  • Przecinek przed "co" i "jeśli".

    Cytat :
    Czasem jednak ujawnia się u niego aura nadwrażliwego kujona przez co bywa niezdarny w komunikowaniu się z innymi.


  • Cytat :
    Wobec przyjaciół jest lojalny i chętnie służy im wsparciem,a jeśli jest to koniecznie potrafi nagiąć dla nich swoje zasady i się dla nich poświęcić. To, że potrafi uszczęśliwić kogoś dla siebie ważnego daje mu poczucie satysfakcji. Nie stanowi dla niego również zrozumienie czyjegoś punktu widzenia tak jak swojego własnego. Ma w końcu bardzo rozbudowaną wyobraźnię do tego stopnia że go samego to przeraża.
    Uszczęśliwia go również moment w którym jego ciężka praca daje widoczne efekty. Gdy zaś pomimo starań coś mu nie wychodzi potrafi popaść w paskudny humor.
  • Zapominasz o spacjach między wyrazami, bądź zdaniami i robisz to notorycznie. Przecinek przed po "konieczne", nie "koniecznie". Przecinek przed "daje". Zapomniałeś w kolejnym zdaniu o rzeczowniku. Może chodziło Ci o "nie stanowi dla niego problemu [...]"? Przecinek przed "jak". Ma w końcu bardzo rozbudowaną wyobraźnię. Do tego stopnia, że jego samego to przeraża. - tak to rozdziel, popraw i powstawiaj przecinki. Przecinek przed "w którym". Przecinek przed "potrafi". I zmień może "paskudny" na "zły", w końcu to nie jest nic obrzydzającego, o ile nie jestem na tyle ograniczony.

  • Wygląd nie ma wystarczającej ilości słów, nie mam prawa go sprawdzić.

    Cytat :
    jakakolwiek krytyka potrafią
  • "Jakiekolwiek negatywne krytyki".

    Cytat :
    Ćmy. Panicznie się ich boi. Bardzo.
  • Bez "bardzo" na końcu.

    Cytat :
    Nie boi się przebywania w wysokich budynkach i spoglądania przez ich okna na panoramę miast, karuzel, mostów...
  • Panorama karuzel i mostów?

    Cytat :
    Problemy zaczyna mieć znaczenie kiedy ma stanąć na jakimś krześle, wejść na drabinę, drzewo...Telepie nim wówczas jak galaretką.
  • Przecinek przed "kiedy".

    Mój drogi Adrienie! Czy zauważasz już swoje błędy w przecinkach i jesteś je w stanie sam poprawić? Naprawdę, robisz błąd w praktycznie każdym zdaniu i mogłem tutaj wkleić cały charakter. Musisz nad tym solidnie popracować, ponieważ - choć mam bujną wyobraźnię, jak Twoja postać - absolutnie nie wyobrażam sobie łamania wszystkich zasad gramatyki i interpunkcji w Twoich postach. Musisz nad tym popracować. Więcej przykładów z przecinkami nie będę tu wklejał, zmęczyłem się.

  • ekonomi - dwa "i" krótkie.

  • Kropki na końcu zdań, bo uduszę.

    Cytat :
    Marzy mu się wydanie kiedyś jakiejś książki
  • Jakiej konkretnie?

    Cytat :
    na której z sukcesem pogrywa
  • "Grywa", nie "pogrywa".

    Cytat :
    Ćmo-fob, krwio-fob, licznoludzio-fob.
  • Możesz też to nazwać fachowo, nie bronię, a to dać w nawias.

    Cytat :
    Zna japoński.
  • W jakim stopniu? Komunikatywnym? Podstawowym?

    Cytat :
    Typowy siostrzany kompleks.
  • Nie jestem pewien, czy dobrze zastosowałeś tu to zdanie. Wytłumacz mi to dobrze, a przepuszczę. Jeśli nie dasz rady - zmieniasz, albo usuwasz.

  • Za dużo umieszczasz w swojej karcie języka potocznego. Popraw to i rozmawiajmy na równym poziomie. Zwłaszcza jest to odradzane w karcie postaci, która Cię reprezentuje na forum PBF.


Do poprawy.
Powrót do góry Go down
Adrien Shane

Adrien Shane


Liczba postów : 21
Join date : 19/11/2014

Adrien Shane Empty
PisanieTemat: Re: Adrien Shane   Adrien Shane EmptyNie Lis 23, 2014 3:09 am

Poprawion. Wygląd mi ucięło przy wklejaniu x,x

Cytat :
Zapominasz o spacjach między wyrazami, bądź zdaniami i robisz to notorycznie.


Raz, czy dwa to nie notorycznie. Sama jestem na tym punkcie przewrażliwiona, a poza tym pisałam w OpenOffice - ten mimo wszystko takie kwiotki wyłapuje - so, czysty przypadek. Nie wyolbrzymiajmy.  ._.

Cytat :
absolutnie nie wyobrażam sobie łamania wszystkich zasad gramatyki i interpunkcji w Twoich postach.
To że robię błędy w przecinkach to wiem i coś z tym walczyć próbuję, lecz nie wyolbrzymiajmy (razy dwa) problemu - błędy gramatyczne zdarzają mi się sporadycznie. Ogólnie na  czytelność wpływu to zasadniczego nie ma. Fakt faktem - zdaję sobie sprawę, że może to drażnić przewrażliwionych (przecinki~), lecz spokojnie, robię progresy .
Powrót do góry Go down
Leighton
Ogrodnik
Leighton


Liczba postów : 304
Join date : 23/02/2014
Age : 31
Skąd : Szwecja, Stockholm

Adrien Shane Empty
PisanieTemat: Re: Adrien Shane   Adrien Shane EmptyNie Lis 23, 2014 8:46 pm

Teraz był gruntowny remont, więc wyraźniej widzę! Swoją drogą, podoba mi się powiązanie postaci ze społecznością internetową. Niewiele osób pisze o tej sferze życia w swoich kartach postaci.

Cytat :
Jak na trzynastolatkę sprawnie owinęła sobie wokół palca Adriena który jest na każde jej skinienie.
Przecinek przed "który".

Cytat :
nie przekładający
To słowo jest pisane łącznie. I wiem, co znaczy słowo "notorycznie". Popraw te spacje, wyglądają nieestetycznie. Yo.

Cytat :
Oczy o dużych, czarnych źrenicach, będących japońskim akcentem urody ze strony matki ma dość głęboko osadzone.
Nie chodziło Ci może o tęczówkę, nie źrenicę? Poza tym, dlaczego nie napisałeś nic o pochodzeniu rodziców, jeśli pierwotnie byli z odległych krajów? Zastanawiałem się, skąd ta umiejętność mówienia po japońsku w tak młodym wieku - czyżby to od matki? Rozwiń! I przecinek po "matki".

Cytat :
Nie są widoczne na pierwszy rzut oka przez wzgląd na jasną karnacje skóry.
Nie sądzisz, że blizny zachowują się, jak zmarszczki, przez co są ciemniejsze? Zresztą, hm. Nie wiemy, od czego to blizny! Przykładowo po poparzeniach mogą być jaśniejsze i ciemniejsze przebarwienia, po przeszczepie zazwyczaj jaśniejsze. Jeśli to są rany po cięciach, nie jestem taki pewien, czy nie rzucałyby się w oczy.

Cytat :
że Adrien nigdy nie pałał się jakakolwiek cięższą pracą niż stukanie w klawisze klawiatury.
Nie, nie. Mógł nigdy nie pałać chęcią do jakiejkolwiek cięższej pracy, albo nigdy nie trudził się jakąkolwiek cięższą pracą. I przecinek przed "niż".

Cytat :
Jego rodzina jest dziana więc się tym nie przejmuje
Na końcu kropeczka, a przed "więc" stawiamy przecinek.

Cytat :
Robi to z własnej nie przymuszonej woli i nie ma z tego żadnych profitów prócz własnej satysfakcji.
"Nieprzymuszonej" razem. I przecinek przed "prócz".

Cytat :
nie lubi gdy musi się powtarzać
Przecinek przed "gdy".

Cytat :
mówi co myśli
Przecinek przed "co".

Cytat :
Czasem jednak ujawnia się u niego aura nadwrażliwego kujona przez co bywa niezdarny w komunikowaniu się z innymi.
Przecinek przed "przez co".

Cytat :
Nie stanowi dla niego również zrozumienie czyjegoś punktu widzenia tak jak swojego własnego.
Znowu zgubiłeś "problemu", o czym Ci wcześniej wspominałem. I przecinek przed "jak".

Cytat :
Porażki, niepowodzenia, jakakolwiek krytyka potrafi wprawić go w stan depresyjny.
Znowu to samo, o czym wcześniej mówiłem. Proszę poprawiać dokładnie, albo będę po łapach bił!

Nosz, zapomniałbym! Dlaczego rzekomo w wyglądzie Adrien ma czarne oczy, na avatarze przypominające granatowe, natomiast w profilu piwne?


    Do poprawy.


Ostatnio zmieniony przez Leighton dnia Nie Lis 23, 2014 9:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Adrien Shane

Adrien Shane


Liczba postów : 21
Join date : 19/11/2014

Adrien Shane Empty
PisanieTemat: Re: Adrien Shane   Adrien Shane EmptyNie Lis 23, 2014 9:34 pm

Poprawion.
Blizny świeże rzeczywiście są ciemne, lekko różowe i widoczne. Stare natomiast już nie.
Dowody: >puf!< >puf!< >puf!< >puf!<
Nie chcę zdradzać po czym, bo to ma być taki smaczek do odkrywania przez innych na fabule, lecz zaufaj mi - nie są one ciemne u_u

Co do spacji...to nie wiem. Znalazłam kilka braków po myślnikach czy coś, lecz żadnych w tekście. Może moja przeglądarka coś koślawo mi wyświetla czy coś.

Zmniejszyłam sobie zasięg widzenia.
Powrót do góry Go down
Leighton
Ogrodnik
Leighton


Liczba postów : 304
Join date : 23/02/2014
Age : 31
Skąd : Szwecja, Stockholm

Adrien Shane Empty
PisanieTemat: Re: Adrien Shane   Adrien Shane EmptyNie Lis 23, 2014 10:13 pm

Adrien Shane Slmnid
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Adrien Shane Empty
PisanieTemat: Re: Adrien Shane   Adrien Shane Empty

Powrót do góry Go down
 
Adrien Shane
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Postaci :: Akta postaci-
Skocz do: