IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Eventy.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Noah
Vice–przewodniczący Rady Uczniowskiej
Noah


Liczba postów : 156
Join date : 08/11/2013
Age : 32

Eventy. Empty
PisanieTemat: Eventy.   Eventy. EmptyNie Cze 22, 2014 3:57 pm

Nie mam zbytnio czasu na układaniu eventów, a chciałbym dać wam możliwość w braniu udziału w nich częściej, dlatego poszukuję osoby/osób chętnych, które zechciałby wymyślać, opisywać i ogłaszać różnego rodzaju eventów, wydarzenia, konkursy. Im więcej zabawy tym lepiej! Także mam nadzieję, że znajdą się chętni.
Powrót do góry Go down
Gregor
Melancholik
Germanista
Nauczyciel filozofii
Gregor


Liczba postów : 1323
Join date : 13/01/2014

Eventy. Empty
PisanieTemat: Re: Eventy.   Eventy. EmptyPon Cze 23, 2014 5:37 pm

Ekhem.... chciałem tylko powiedzieć, że mam kontakt z Luciusem (bo do tej pory byłem święcie przekonany, że tylko on zajmuje się eventami i ogólnie fabułą, a Ty grafiką...) i mamy pomysły przynajmniej na dwa kolejne eventy, w tym jeden pomysł od Skorpiona.
Nie wiem czy wiesz, jaki jest zamysł z eventem, który obecnie trwa, bo - jak ogólnie wiadomo - komunikacja między adminami jest (użyję eufemizmu) słaba, nie wiem co Lucius Ci mówił, a ze mną przecież nie rozmawiałeś, ale obecny event chcę dokończyć i niczego nie przyspieszać czy zmieniać, bo może z niego wyniknąć kolejny event, zależy jak uczestnicy będą pisać i jakich wyborów dokonywać.
Jednak sądzę, że pomysły dawane przez użytkowników to dobra idea, jak najbardziej!
Pozdrawiam, ten dziwny gość od brudnej roboty. ^ ^
Powrót do góry Go down
Noah
Vice–przewodniczący Rady Uczniowskiej
Noah


Liczba postów : 156
Join date : 08/11/2013
Age : 32

Eventy. Empty
PisanieTemat: Re: Eventy.   Eventy. EmptyPon Cze 23, 2014 9:35 pm

Drogi Gregory. Po pierwsze co ma twoja wypowiedź do szukania osób z pomysłami? Nie zamierzam zamykać twoich, ani tym bardziej zabraniać tworzyć nowe. Chce po prostu poszukać osób, które mają pomysły i chcą je wykorzystać w sposób różnych wydarzeń, konkursów czy eventów. Jak wiadomo takich rzeczy może być multi, gdzie według regulaminu jest możliwość przebywania na kilku eventach. Konkursy nie podlegają fabule, więc nie rozumiem co chcesz mi przekazać. XD
Powrót do góry Go down
Gregor
Melancholik
Germanista
Nauczyciel filozofii
Gregor


Liczba postów : 1323
Join date : 13/01/2014

Eventy. Empty
PisanieTemat: Re: Eventy.   Eventy. EmptyPon Cze 23, 2014 10:14 pm

Zbyt skomplikowanie napisałem? Okej, prościej, krócej. Przestraszyłem się, że chcesz zmieniać coś, co było zrobione do tej pory czy coś, co jest zaplanowane. Skoro nie to cacy.
Powrót do góry Go down
Donatien Moretti
Nauczyciel włoskiego
Donatien Moretti


Liczba postów : 115
Join date : 13/01/2014

Eventy. Empty
PisanieTemat: Re: Eventy.   Eventy. EmptySro Lip 02, 2014 6:58 pm

Ja mam, pomysł doskonały i jednocześnie problem. Bo mi się nie podoba (nic nowego, wiem). Nie podoba mi się wizja tego bardzo silnego rozgraniczenia: eventy swoją drogą, pozostałe, „fabularne” rzeczy swoją. Nie chodzi mi o to, że te eventy są złe. Ja podziwiam Gregora, że mu się w ogóle chce z takimi niewdzięcznikami jak wy męczyć, ale... fajnie by było, gdyby na forum odbyło się wydarzenia mające wpływ na miasto/postaci. Ktoś został królem balu, i co? Nikt o tym nawet nie plotkuje.
Ja na przykład uwielbiam thrillery! Pewnie 80% populacji je toleruje. Nie można zrobić na forum choćby banalnego motywu seryjnego mordercy, pozbawiającego uroczych chłopców dziewictwa, a potem głowy albo tchu? Postaci mogłyby o tym mówić (wiecie atmosfera terroru), można rzucić fałszywe oskarżenie na nauczyciela, nie byłoby już tak łatwo wyrwać chłopca w klubie, kilka postaci tutaj jest związanych z policją, jakiś detektywów... cokolwiek. W odpowiednim temacie rzucać doniesieniami, umieszczać na bieżąco zdobywane informacje. Mądrze, fabularnie odegrane. Misterna intryga, która oczywiście wymagałaby zawieszenia jednego punktu w regulaminie, ale może wreszcie to forum zaczęłoby przypominać RPG albo chociaż dobrą przygodówke, a nie grę randkową. A na koniec wszyscy byliby zaskoczeni jej finałem!
Zróbcie to, a wyśle wam zdjęcie z autografem.

Poza tym... mam złośliwy pomysł może nie na konkurs, a na temat. Taki z kwiatkami z waszych FABULARNYCH wypowiedzi. NIE mówię tu o głupich błędach czy braku przecinków. A o przypadkowych literówkach, poprawkach worda, które wyczarowały perełki w postach. Choć, to pewnie nie przejdzie, bo wszyscy są delikatni, tkliwy i rozhisteryzowani, jeszcze komuś będzie przykro. Proponuje. Może się co do was mylę.
Powrót do góry Go down
Gregor
Melancholik
Germanista
Nauczyciel filozofii
Gregor


Liczba postów : 1323
Join date : 13/01/2014

Eventy. Empty
PisanieTemat: Re: Eventy.   Eventy. EmptySro Lip 02, 2014 9:20 pm

Hm. Okej. Dziękuję za uwagi, jednak... czuję się w obowiązku sprostować (no bo kto, jak nie ja...?) i zapytać: czy śledzisz obecny event? Będzie mieć duży wpływ na szkołę, w to mi możesz wierzyć. Nie chcę zdradzać niespodzianki, więc nie podam szczegółów.
Król balu? Nathan skasował swoje konta, więc pewnie dlatego rozeszło się po kościach.
A co do tego, o czym piszą postacie we własnych fabułach... Jeśli sami nie wpadną na wykorzystanie pomysłów podsuniętych w eventach to...  Cóż, mam mały wpływ. Doraźnie zaczepiam piszących, wtrącam się, gdy przebywają w charakterystycznych, pasujących mi do pomysłu miejscach. Raz nawet z tego wyszło ciekawe zdarzenie, bo jedna z postaci po tym, jak zobaczyła ducha dziewczynki (NPC), zadurzyła się w nim i postanowiła wyruszyć na poszukiwania (czyli bierze udział w obecnym evencie). Pochwalam taką inwencję, dlatego zapewniłem, że pokieruję event tak, że w nagrodę znowu ją spotka, chociaż pierwotnie miałem inne plany.
Prawda jest taka, że jeden Gregor na tylu piszących w fabułach to za mało, by dopilnować każdego.

Chcesz 'prawdziwego RPGa'? To pomóż mi go robić. Masz pomysły? Masz moje gg, chętnie wysłucham i omówię koncepcje. Przeczytaj obecny event i jeśli będziesz mieć jakieś ale, zgłoś je bezpośrednio do mnie, bo w tej chwili tylko ja się tym bawię. I w końcu: masz dział, w którym zgłaszasz się na MG (jeśli nie umiesz go znaleźć to z chęcią podam link!).
I wszystko jasne jak dupa anioła.

___
Edit: sprawa wyjaśniona.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Eventy. Empty
PisanieTemat: Re: Eventy.   Eventy. Empty

Powrót do góry Go down
 
Eventy.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Ważne informacje :: Ogłoszenia :: ∎ Od administracji-
Skocz do: