IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Już biegnę! Juz odbieram!

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Edric

Edric


Liczba postów : 118
Join date : 14/02/2014

Już biegnę! Juz odbieram! Empty
PisanieTemat: Już biegnę! Juz odbieram!   Już biegnę! Juz odbieram! EmptyCzw Kwi 17, 2014 8:24 pm

Dzwonek: Florence and the Machine - Seven Devils
Tapeta: Surfing <3
Kontakty:

★Mia❤
★Percy
★Michael V.

Kod:
[center][b]Nowa wiadomość[/b][/center]
[b]Od:[/b](wpisać nazwę kontaktu)
[b]Treść wiadomości:[/b]
Powrót do góry Go down
Percy

Percy


Liczba postów : 315
Join date : 10/02/2014

Już biegnę! Juz odbieram! Empty
PisanieTemat: Re: Już biegnę! Juz odbieram!   Już biegnę! Juz odbieram! EmptyCzw Kwi 17, 2014 9:10 pm

Nowa wiadomość
Od: Percy
Treść wiadomości: Już myślałem, że sam nabiłeś sobie guza i chcesz, abym Cię opatrzył. No, spoko. Na razie nie jestem koło aptek, ale jak będę wracać to kupię to co trzeba. Dawno Cię nie widziałem. Mijamy się.
Powrót do góry Go down
Percy

Percy


Liczba postów : 315
Join date : 10/02/2014

Już biegnę! Juz odbieram! Empty
PisanieTemat: Re: Już biegnę! Juz odbieram!   Już biegnę! Juz odbieram! EmptyCzw Kwi 17, 2014 10:23 pm

Nowa wiadomość
Od: Percy
Treść wiadomości: Edric. Co się stało? W ogóle, gdzieś Ty się ostatnio podziewał.
Powrót do góry Go down
Percy

Percy


Liczba postów : 315
Join date : 10/02/2014

Już biegnę! Juz odbieram! Empty
PisanieTemat: Re: Już biegnę! Juz odbieram!   Już biegnę! Juz odbieram! EmptyCzw Kwi 17, 2014 10:54 pm

Nowa wiadomość
Od: Percy
Treść wiadomości: No ja nie wiem co Ty po nocach robisz, bo ja śpię. ; > Nie no, przecież rozumiem. A co do tej kostki... wiedziałem, żeś sierota. Kupię wszystko, a Ty nie zapuszczaj się w takie zadupia. Nie chce odwiedzać Cię w szpitalu. Wiesz, że ich nie lubię.
Powrót do góry Go down
Percy

Percy


Liczba postów : 315
Join date : 10/02/2014

Już biegnę! Juz odbieram! Empty
PisanieTemat: Re: Już biegnę! Juz odbieram!   Już biegnę! Juz odbieram! EmptyCzw Kwi 17, 2014 11:07 pm

Nowa wiadomość
Od: Percy
Treść wiadomości: Pewnie, że insynuuje. To cały ja. I pewnie, posłucham. Sprawozdanie z wycieczki, czy coś bardziej intrygującego? ; >
Powrót do góry Go down
Percy

Percy


Liczba postów : 315
Join date : 10/02/2014

Już biegnę! Juz odbieram! Empty
PisanieTemat: Re: Już biegnę! Juz odbieram!   Już biegnę! Juz odbieram! EmptyCzw Kwi 17, 2014 11:30 pm

Nowa wiadomość
Od: Percy
Treść wiadomości: Och, to tym bardziej posłucham.
Powrót do góry Go down
Percy

Percy


Liczba postów : 315
Join date : 10/02/2014

Już biegnę! Juz odbieram! Empty
PisanieTemat: Re: Już biegnę! Juz odbieram!   Już biegnę! Juz odbieram! EmptyCzw Kwi 17, 2014 11:35 pm

Nowa wiadomość
Od: Percy
Treść wiadomości: A mamy coś w tej lodówce? Nie mam pojęcia. Przecież wiesz, że ja wszystkożerny. Co zrobisz, tym nie pogardzę.
Powrót do góry Go down
Percy

Percy


Liczba postów : 315
Join date : 10/02/2014

Już biegnę! Juz odbieram! Empty
PisanieTemat: Re: Już biegnę! Juz odbieram!   Już biegnę! Juz odbieram! EmptyCzw Kwi 17, 2014 11:48 pm

Nowa wiadomość
Od: Percy
Treść wiadomości: Za kogo Ty mnie masz?! Nie opędzlowałem jej, nawet trochę! Ostatnio jadłem na mieście, no.
Powrót do góry Go down
Percy

Percy


Liczba postów : 315
Join date : 10/02/2014

Już biegnę! Juz odbieram! Empty
PisanieTemat: Re: Już biegnę! Juz odbieram!   Już biegnę! Juz odbieram! EmptyPią Kwi 18, 2014 12:07 am

Nowa wiadomość
Od: Percy
Treść wiadomości: No, ja myślę. I może być. A w międzyczasie do mojego powrotu - nie zabij się.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Już biegnę! Juz odbieram! Empty
PisanieTemat: Re: Już biegnę! Juz odbieram!   Już biegnę! Juz odbieram! Empty

Powrót do góry Go down
 
Już biegnę! Juz odbieram!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zawsze odbieram

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Postaci :: Telefony-
Skocz do: