IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Hi... nie mam czasu!

Go down 
AutorWiadomość
Jonathan

Jonathan


Liczba postów : 73
Join date : 16/01/2014

Hi... nie mam czasu! Empty
PisanieTemat: Hi... nie mam czasu!   Hi... nie mam czasu! EmptyPią Kwi 04, 2014 5:05 pm

Telefon: Sony Xperia J
Dzwonek: Placebo- My sweet prince
Tapeta: Drzwi w stylu Vintage
Dźwięk wiadomości: Jedynie wybracja

Kod:
1 Nowa wiadomość od:
Wiadomość:


Kontakty:

~Ava
~Terry (choć nie wie czy numer jest w ciąż aktualny)
~Dio
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Hi... nie mam czasu! Empty
PisanieTemat: Re: Hi... nie mam czasu!   Hi... nie mam czasu! EmptyPią Kwi 04, 2014 5:28 pm

1 Nowa wiadomość od: Terry
Wiadomość:
    To pewnie dziwne, że piszę. Powinienem zadzwonić... Ale obawiam się, że byś nie odebrał. W sumie nawet nie wiem, czy ten numer jest jeszcze aktualny. Słyszałem co się stało. Ha. Właściwie nawet nie wiedziałem, że jesteś w Londynie... Bardzo mi przykro z powodu wypadku. Ta wiadomość mną wstrząsnęła, ale nawet nie wiedziałem do którego szpitala Cię zabrano. Pewnie nawet nie powinienem chcieć Cię odwiedzać... Cóż... Chciałem tylko powiedzieć, że mam nadzieję, że szybko z tego wyjdziesz, że wszystko będzie dobrze i... że jest przy Tobie ktoś, kto się Tobą zajmie.
    Bądź dzielny.
    Terry
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Hi... nie mam czasu! Empty
PisanieTemat: Re: Hi... nie mam czasu!   Hi... nie mam czasu! EmptyPią Kwi 04, 2014 7:22 pm

1 Nowa wiadomość od: Terry
Wiadomość:
    Więc jednak nie zmieniłeś numeru... I byłeś tu cały czas. Gdybym wiedział może spróbowałbym się skontaktować wcześniej. Nie wiem. Przepraszam. Cholera. Czyli jest aż tak źle... Słuchaj, jeśli będziesz potrzebował pomocy... Nie, to żałosne. Ale gdybyś potrzebował jakichś wskazówek, namiarów na rehabilitantów, to... sam wiesz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Hi... nie mam czasu! Empty
PisanieTemat: Re: Hi... nie mam czasu!   Hi... nie mam czasu! EmptyPią Kwi 04, 2014 7:58 pm

1 Nowa wiadomość od: Terry
Wiadomość:
    Tak, rozumiem.
    Gdyby nie miało to dla mnie znaczenia, nie pisałbym.
    Wobec tego, cóż. Dbaj o siebie. Mam nadzieję, że szybko wrócisz do zdrowia.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Hi... nie mam czasu! Empty
PisanieTemat: Re: Hi... nie mam czasu!   Hi... nie mam czasu! EmptyPią Kwi 04, 2014 11:50 pm

1 Nowa wiadomość od: Terry
Wiadomość:
    Nie ukrywam, że jestem zaskoczony... Minęło bardzo dużo czasu, a nasze ostatnie spotkanie... Nie wiem czy to dobry pomysł, ale jeśli tego chcesz, spotkam się z Tobą. I to nie tak, że nie chcę. Po prostu... To trochę nieoczekiwane, ale w duchu miałem nadzieję, że jednak kiedyś naprawdę będziemy mogli zostać przyjaciółmi. Może to dobry start.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hi... nie mam czasu! Empty
PisanieTemat: Re: Hi... nie mam czasu!   Hi... nie mam czasu! Empty

Powrót do góry Go down
 
Hi... nie mam czasu!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Postaci :: Telefony-
Skocz do: