IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nabór na akceptatorów!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Noah
Vice–przewodniczący Rady Uczniowskiej
Noah


Liczba postów : 156
Join date : 08/11/2013
Age : 32

Nabór na akceptatorów! Empty
PisanieTemat: Nabór na akceptatorów!   Nabór na akceptatorów! EmptyWto Mar 04, 2014 11:27 pm

Jesteśmy tak bardzo źli, że aż no walnąć nas nic więcej. Dokładnie mówiąc. W naszej administracji jest tak zwany podział obowiązków. Z tego też powodu, mamy dwie osoby sprawdzające karty postaci (Lucius, Ava). Ava niestety cierpi na zaburzeniapsychicznonoahowe, a serio mówiąc to choruje, a Lucka mi się szkoda zrobiło, tak więc poszukujemy osoby/osób chętnych na stanowisko sprawdzania kart postaci.
Sam nie mogę ich sprawdzać, gdyż również choruje, pracuje i praktycznie mój czas jest ograniczony. Chętne osoby proszę o zgłaszanie się w tym temacie. Osoby, które się zgłoszą, zostaną przesłuchane przez Lucka i Danonka. Amen!
Powrót do góry Go down
Zahil

Zahil


Liczba postów : 49
Join date : 19/01/2014

Nabór na akceptatorów! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na akceptatorów!   Nabór na akceptatorów! EmptySro Mar 05, 2014 9:51 am

Zgłaszam się! Z chęcią zrobię coś dla forum i poświecę ten swój, marnujący się na leniuchowanie, czas i porobię coś konkretniejszego jak te sprawdzanie kart chociażby.

Z pozdrowieniami
Samael/Zahil/Striełok
Powrót do góry Go down
Satori
Kapitan sekcji gimnastycznej
Satori


Liczba postów : 545
Join date : 13/01/2014

Nabór na akceptatorów! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na akceptatorów!   Nabór na akceptatorów! EmptySro Mar 05, 2014 5:57 pm

Ja też się mogę zgłosić. Czasem czytam z ciekawości czyjeś karty, więc mogę je też sprawdzać lub akceptować
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nabór na akceptatorów! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na akceptatorów!   Nabór na akceptatorów! EmptySro Mar 05, 2014 9:31 pm

Tak więc, zgłaszam się, oczywiście. Korzystając z nadmiaru wolnego czasu zrobię coś pożytecznego dla forum i wspomogę adminów, jeśli dostanę szansę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nabór na akceptatorów! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na akceptatorów!   Nabór na akceptatorów! Empty

Powrót do góry Go down
 
Nabór na akceptatorów!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nabór
» Nabór na Mistrza Gry

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Off top :: Archiwum-
Skocz do: