IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zakaz zawracania d*py

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Vitali

Vitali


Liczba postów : 39
Join date : 28/01/2014
Skąd : Ukraina / Odessa

Zakaz zawracania d*py Empty
PisanieTemat: Zakaz zawracania d*py   Zakaz zawracania d*py EmptyPon Lut 03, 2014 6:31 pm

«««««««««««««««✧»»»»»»»»»»»»»»»

✧ TELEFON ✧
--------------------


Lista kontaktów:
Małpolud

«««««««««««««««✧»»»»»»»»»»»»»»»

Kod na SMS'y:

Kod:

[code][b]Autor wiadomości:[/b] (według zapisanej powyżej książki telefonicznej, albo "nieznany numer")
[i]Treść wiadomości[/i][/code]
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Zakaz zawracania d*py Empty
PisanieTemat: Re: Zakaz zawracania d*py   Zakaz zawracania d*py EmptySro Lut 19, 2014 6:31 pm

Kod:
Autor wiadomości: Małpolud
Obawiam się, że suchar ten wcale nie pomoże mi zabłysnąć, raczej mnie całkowicie skompromituje. Ale dziękuję za podzielenie się nim ze mną. Nawet się uśmiechnąłem.
Co tam u Ciebie? Jak samopoczucie? Ja jeszcze jakoś się trzymam, choć pogoda wcale nie zachwyca.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Zakaz zawracania d*py Empty
PisanieTemat: Re: Zakaz zawracania d*py   Zakaz zawracania d*py EmptySro Lut 19, 2014 7:15 pm

Kod:
Autor wiadomości: Małpolud
Byłeś dziś w przychodni? Mam nadzieję, że nie jesteś chory. I nie martw się, pomogę Ci zwalczyć samotność. U mnie też w porządku, zwłaszcza, że napisałeś. W nagrodę połechtam Twoje tłuste Ego, zasłużyłeś. Niezwykle trudno mnie rozbawić za pomocą SMSa. Dokonałeś rzeczy prawie niemożliwej.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Zakaz zawracania d*py Empty
PisanieTemat: Re: Zakaz zawracania d*py   Zakaz zawracania d*py EmptySro Lut 19, 2014 10:06 pm

Kod:
Autor wiadomości: Małpolud
No tak, jesteś weterynarzem. Pomyślałem o przychodni lekarskiej, nie weterynaryjnej. Najważniejsze, że nie jesteś chory, na dodatek miałeś miłe zdarzenie. Taki lis byłby dobrym pomocnikiem, przyznam Ci rację. Ale dam radę się Tobą zająć całkiem sam, bo jestem w pełni wolny. Żadna pani Małpoludowa mnie nie ogranicza.
Zabieraj mnie na to piwo nawet teraz. Każda twoja pułapka będzie dla mnie zachwycająca. ;)
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Zakaz zawracania d*py Empty
PisanieTemat: Re: Zakaz zawracania d*py   Zakaz zawracania d*py EmptySro Lut 19, 2014 10:53 pm

Kod:
Autor wiadomości: Małpolud
Czuję się zaszczycony, jednak teraz obawiam się, że nadanie imienia zwierzakowi wiąże się z wielką odpowiedzialnością. Podołam temu zadaniu, ale tylko wtedy, gdy mi pomożesz.
Nie bój się, moja głowa też taka słaba nie jest. Z pewnością dotrzymam Ci tempa w piciu. Nawet zaryzykuję i zaproponuję, że stawiam, najwyżej stracę zarówno twarz, o ile mnie spijesz, jak i całą pensję.
Nie wiem czy mam Ci gratulować, czy współczuć. Ja z pewnością nie pozwoliłbym na położenie mi na twarz maseczki. Ale Tobie może taka miodowa maseczka pasuje, kto wie. Piękniej dla mnie.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Zakaz zawracania d*py Empty
PisanieTemat: Re: Zakaz zawracania d*py   Zakaz zawracania d*py EmptySro Lut 19, 2014 11:29 pm

Kod:
Autor wiadomości: Małpolud
Czy tęsknię? Sam nie wiem. Było w nich coś pozytywnego, ale też nie brakował minusów. Teraz nie wiodę wcale kiepskiego życia, skoro wciąż mam ochoty na pobicie osoby o słowiańskich korzeniach w piciu.
Na pewno do twarzy Ci w każdym kolorze. Jeśli zarumienisz się przez mnie, będę naprawdę usatysfakcjonowany. I zrób kolejną maseczkę z miodu przed naszym spotkaniem, to wtedy i ja nacieszę się Twoją słodyczą.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Zakaz zawracania d*py Empty
PisanieTemat: Re: Zakaz zawracania d*py   Zakaz zawracania d*py EmptySro Lut 19, 2014 11:47 pm

Kod:
Autor wiadomości: Małpolud
Mam dość mocną głowę, z pewnością tysiąckrotnie mocniejszą od przeciętnego Brytyjczyka, dlatego wreszcie będziesz mógł spokojnie się napić. Obaj w oczach innych wychodzimy na alkoholików.
Wychodzi na to, że musisz dla mnie poświęcić na chwilę odrobinę swojej męskości. Jeśli to dla Ciebie zbyt wielkie poświęcenie, jakoś zrozumiem to, że nie chcesz być moim szwedzkim stołem. Ale jak się poświęcisz, to Cię nagrodzę, z całą pewnością tak zrobię.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Zakaz zawracania d*py Empty
PisanieTemat: Re: Zakaz zawracania d*py   Zakaz zawracania d*py EmptyCzw Lut 20, 2014 12:49 am

Kod:
Autor wiadomości: Małpolud
Zatem muszę Cię przekonać. Jak to dobrze, że niekiepski ze mnie dyplomata. Już teraz kupuj ten słoiki miodu.
Ta mała nieźle Ci dała w kość, nie ma co. Ja na całe szczęście zaznaję ciszy i spokoju, choć w samotności, niestety. Przydałoby mi się towarzystwo pewnego smoka.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zakaz zawracania d*py Empty
PisanieTemat: Re: Zakaz zawracania d*py   Zakaz zawracania d*py Empty

Powrót do góry Go down
 
Zakaz zawracania d*py
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Postaci :: Telefony-
Skocz do: