IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poszukiwany partner do pisania

Go down 
+14
David
Jinsei
Sonne
Oliver
Rosa
Samael
Blueberry
Camille
Pan M
Donatien Moretti
Skorpion
Satori
Vincent
Lucius
18 posters
AutorWiadomość
Lucius
Postać zawieszona



Liczba postów : 359
Join date : 08/11/2013

Poszukiwany partner do pisania Empty
PisanieTemat: Poszukiwany partner do pisania   Poszukiwany partner do pisania EmptyWto Lis 19, 2013 3:10 pm

Macie z dużo czasu, a za bardzo lubicie swoją postać? Zgłoście się tutaj w celu znalezienia osoby, która myśli podobnie, co Wy.
Powrót do góry Go down
Vincent

Vincent


Liczba postów : 735
Join date : 11/01/2014
Skąd : Ameryka, Los Angeles

Poszukiwany partner do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany partner do pisania   Poszukiwany partner do pisania EmptySob Sty 11, 2014 8:36 pm

Okej.
Postanowiłem pierwszy raz w życiu pisać WO, odpisy mogą być różnie. Jak ktoś jest zdesperowany, to PW.


Póki co, nope.


Ostatnio zmieniony przez Vincent dnia Sro Kwi 09, 2014 3:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Satori
Kapitan sekcji gimnastycznej
Satori


Liczba postów : 545
Join date : 13/01/2014

Poszukiwany partner do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany partner do pisania   Poszukiwany partner do pisania EmptyPon Lut 03, 2014 6:47 pm

Mam ochotę pisać WO. Jak ktoś chętny to zapraszam na PW, wszystko do ustalenia
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Poszukiwany partner do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany partner do pisania   Poszukiwany partner do pisania EmptyCzw Lut 06, 2014 9:16 pm

Poszukuję kogoś do grania tutaj.
Interesuje mnie zarówno odegranie czegoś, co mogło się dziać przed obecną fabułą, jakieś relacje w przeszłości, jak i zupełnie inna historia, może nawet innymi postaciami.
Co do fabuły tej innej historii, to nie mam sprecyzowanych wymagań. Może to być coś w naszych czasach, może być w przyszłości, bądź przeszłości, może być rzeczywiste a możemy też odgrywać kotołaki, wróżki i wampiry. Na co tylko macie ochotę.


Ostatnio zmieniony przez Skorpion dnia Nie Kwi 27, 2014 10:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Donatien Moretti
Nauczyciel włoskiego
Donatien Moretti


Liczba postów : 115
Join date : 13/01/2014

Poszukiwany partner do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany partner do pisania   Poszukiwany partner do pisania EmptyCzw Mar 06, 2014 8:00 pm

Ja też zapoluje. A na zachętę podam trzy opcje tematyczne (tylko one mnie interesują):

- zombie, zombie, zombie – zgodzę się na każde zombie uniwersum. Preferuje „Przegląd Końca Świata” ze niezły pomysł i dobrze napisaną książkę oraz popularne „The walking dead” za świetnie rysowany komiks, niezłe książki i odrobinę słabszy serial. Zgodzę się na wszystko, byle z uroczymi truposzami w tle.
- XIX-wieczna Anglia – tutaj jednak wymagam zrozumienia epoki, znajomości historii i obyczajów, bo będzie równie godni okrutnej kary, co Gladiator próbujący zaśpiewać rolę Javerta. Machanie bronią wychodzi mu znacznie lepiej. Zgodzę się na połączenie tego z klimatem Wampira: Maskarady, ale wtedy dojdzie znajomość podręcznika. Obędziemy się bez kości i będziemy bezczelnie oszukiwać.
- Postaciami forumowymi w ramach tworzenia relacji, jako że nie uznaje ich ustalania (tak jak i pewnego punktu w regulaminie), a dziwne by było żeby Donatien za każdym razem spotykał kogoś pierwszy raz.

Jestem człowiekiem nudnym, pozbawionym poczucia humoru i wymagającym. Gwałcę częściej interpunkcje niż postaci, ale możecie do mnie napisać, przecież się nie boicie.
Powrót do góry Go down
Pan M
Nauczyciel psychologii
Psycholog szkolny
Pan M


Liczba postów : 281
Join date : 12/01/2014
Skąd : Londyn, Wielka Brytania

Poszukiwany partner do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany partner do pisania   Poszukiwany partner do pisania EmptyPią Mar 07, 2014 1:50 am

Mam nadmiar czasu ostatnio i chętnie popisze z kimś nowym
Jednakże zastrzegam, że nie przepadam za pisaniem w pierwszej osobie i lubię kiedy tekst jest jednak jednolity, dosyć spójny i logiczny.
Powrót do góry Go down
Satori
Kapitan sekcji gimnastycznej
Satori


Liczba postów : 545
Join date : 13/01/2014

Poszukiwany partner do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany partner do pisania   Poszukiwany partner do pisania EmptySro Mar 19, 2014 6:41 pm

Szukam kogoś Z KIM JESZCZE NIE PISAŁAM na jakąś historię w Wolnych Opowieściach. Mam czas, jeszcze, więc chętnie go wykorzystam tutaj na forum z kimś kto chciałby popisać ze mną.
Powrót do góry Go down
Camille

Camille


Liczba postów : 200
Join date : 03/04/2014
Age : 30

Poszukiwany partner do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany partner do pisania   Poszukiwany partner do pisania EmptyPią Kwi 04, 2014 10:02 pm

Witam.
Jakże oryginalnie - poszukuję osoby do pisania.
Tematyka: bardzo szeroka. Począwszy od standardowych realiów szkolnych, poprzez niewolnictwo, skończywszy na związkach kazirodczych. Od perwersji do pruderii. Możemy pisać postaciami forumowymi jak i takimi, które wykreujemy na potrzeby WO.
Mam swoją standardową listę tematów, którą chętnie się z Tobą podzielę, jeśli jesteś zainteresowany pisaniem.
Ale.
1. Nie toleruję słodkich, rozkosznych ciot. Możesz być uke, spoko. Ale nie szaleję za zniewieściałymi typami.
Btw, kobiecy ≠ zniewieściała ciotka.
2. Jestem w stanie zrozumieć drobne błędy. Nie przeginać i będzie spoko, miło i przyjemnie.
3. Właściwie... Mile widziana jest tolerancja na wiele różnorodnych fetyszy.

Bardzo aktualne.
Powrót do góry Go down
Blueberry

Blueberry


Liczba postów : 36
Join date : 22/03/2014

Poszukiwany partner do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany partner do pisania   Poszukiwany partner do pisania EmptySro Kwi 09, 2014 11:22 am

Tak więc, prowadze już jeden wątek WO, ale z związku z ostatnimi wydarzeniami (zapalenie oskrzeli rulez, ciągle w domu siedze), szukam osób, chętnych rozpocząć Wolną Opowieść z postacią Blueberrego lub inną, wymyśloną na potrzeby WO. Nie cierpie wysłodzonych postaci i nasopiekuńczych (gdyż ja grywam postacią uległą, więc jak tak można żeby domina była słodka?!).
Wymagania:
# Musisz grać postacią dominującą, lecz są wyjątki, gdzie moge się ugiąć, bo postać jest świetna,
# mile widziane postacie zazdrosne o swoją "własność",
# każda tenatyka jest dobra, począwszy od smoków, które mogą być ludźmi, przez starożytne królestwo, tutejsze czasy, po czasy wybiegające technologią daleko przed nas,
# zrozumienie, gdy mój post będzie krótszy niż Twój, poetą podczas choróbska nie jestem, ale staram się,
# przykładanie sie do pisania, bo posty na "odwal się" czy "z łaski" przyjemne nie są.

Jestem osobą rozumną, mam dużo pomysłów, ale Twoich również z przyjemnością wysłucham!

Kontakt: głównie na PW, bo jeśli chcesz przez gg, musisz dać przez ową prywatną wiadomość znać. Na gg jestem 24/7 C:.

AKTUALNE ALL TIME.
Powrót do góry Go down
Samael
Postać zawieszona
Samael


Liczba postów : 273
Join date : 15/01/2014

Poszukiwany partner do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany partner do pisania   Poszukiwany partner do pisania EmptyPon Kwi 14, 2014 6:03 pm

Znajdę sobie chętnie kogoś do jakiejś ciekawej pre-fantastycznej sesji. Wymyślam wszystko, od spierdzielania przed hordą zombie po bawienie się w Eragona przez szukanie świętego Graala w średniowiecznych ciuszkach w międzyczasie. Pomysłów mam naprawdę mnóstwo, mogę częściowo się za mg bawić dla zabawy. Napisz tylko do mnie pw, dodając swoje własne widzimisię, a ja z tego skleję spójną całość, którą na pewno inni będą chcieli przeczytać.

A no i w razie czego jak nie pw (bo np. chcesz szybciej) to podaję swoje gg: 9237630
Powrót do góry Go down
Rosa

Rosa


Liczba postów : 38
Join date : 02/06/2014

Poszukiwany partner do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany partner do pisania   Poszukiwany partner do pisania EmptyCzw Cze 05, 2014 10:30 am

No dobra, to ja też mogę popisać Wolne Opowieści, czemu nie. Może być coś fantastycznego (anioły, demony, wampiry *.*) ale możemy też odegrać jakieś retrospekcje, jest mi to bez różnicy. Nie mam wymagań co do tego z kim poprowadzę Opowieść (w sensie czy to będzie seme czy uke), obojętne mi to. Wiek również. Jednak, jeśli byłbyś chętny, drogi użytkowniku, to chętnie zaszaleję z czymś fantastycznym, o. Dziękuję za uwagę.


nieaktualne.
Powrót do góry Go down
Oliver
Postać zawieszona
Oliver


Liczba postów : 86
Join date : 22/05/2014

Poszukiwany partner do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany partner do pisania   Poszukiwany partner do pisania EmptyPią Cze 06, 2014 5:32 pm

Tak! Szukam właśnie CIEBIE! Nie wygrałeś milionów, ale lepszy JA niż nic. Pisz śmiało. Jestem otwarty na propozycję.

NADAL AKTUALNE!
Powrót do góry Go down
Sonne

Sonne


Liczba postów : 14
Join date : 05/06/2014

Poszukiwany partner do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany partner do pisania   Poszukiwany partner do pisania EmptyNie Cze 08, 2014 10:18 am

CHCE PISAĆ. WŁAŚNIE Z TOBĄ, TAK! TY, chodź do mnie! Ukocham, utulę...! Poszalejmy! Taki słodki i niewinny Sonne czeka właśnie na Ciebie!

Możemy jechać fantastyką lub realem, podobnie jak w przypadku Rosy.

ps. mam ochotę na coś niegrzecznego. :3
<3
Powrót do góry Go down
Jinsei

Jinsei


Liczba postów : 132
Join date : 09/06/2014

Poszukiwany partner do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany partner do pisania   Poszukiwany partner do pisania EmptySro Cze 11, 2014 1:20 am

Serdecznie zapraszam do zgłaszania swojej kandydatury na PW. Państwa CV będzie rozpatrywane w jak najszybszym terminie. Proszę cierpliwie czekać na odpowiedź.
Tyle z mojej strony, dziękuję za uwagę.
Powrót do góry Go down
Pan M
Nauczyciel psychologii
Psycholog szkolny
Pan M


Liczba postów : 281
Join date : 12/01/2014
Skąd : Londyn, Wielka Brytania

Poszukiwany partner do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany partner do pisania   Poszukiwany partner do pisania EmptyWto Cze 17, 2014 12:00 pm

W sumie to ponawiam swoje ogłoszenie o kogoś do wspólnego WO, nuda mi doskwiera ostatnio

Piszę względnie wszystko, unikam tylko uke, które muszę wiecznie ratować i jest przesłodzone (i wygląda jak mała dziewczynka...)
Powrót do góry Go down
David
Dzika dżdżownica
David


Liczba postów : 238
Join date : 09/06/2014

Poszukiwany partner do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany partner do pisania   Poszukiwany partner do pisania EmptyPią Cze 27, 2014 5:32 pm

Ostatnio mam nadmiar weny i ogromną chęć popisania~ Historia do ugadania.
Powrót do góry Go down
Heikki

Heikki


Liczba postów : 58
Join date : 20/06/2014
Age : 33

Poszukiwany partner do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany partner do pisania   Poszukiwany partner do pisania EmptySro Lip 02, 2014 11:36 am

Szukam osoby do odegrania kapłana/przedstawiciela stanu duchownego z kryminalną przeszłością, po której zostały mu pamiątki na ciele niczym piętno (mogą to być tatuaże, blizny, coś, co widzi każdego dnia i co wywołuje poczucie winy). Sama wcieliłabym się w bezdomnego weterana, kręcącego się w okolicy sanktuarium, do którego zostałby wysłany duchowny jako wikariusz. Nie są znane jego prawdziwe intencje ani powody, dla których wspiera/broni ludzi współpracujących z sanktuarium przed napadami walczących ze sobą gangów. Przez tego człowieka kapłan wątpi we własną orientację i sens swojego powołania.

Tak wygląda pomysł w zarysie, jeżeli ktoś ma czas i jest zainteresowany pisaniem - w miarę systematycznym, żeby za szybko pomysł się nie wypalił - to zapraszam. Istnieje możliwość zamiany ról. Ostrzegam, że świat, w którym żyją jest brutalnym, rozpustnym miejscem a sama historia jest lekko depresyjna, ale ma szczęśliwe zakończenie. Chyba. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW albo GG. Jestem otwarta na wszelkie pomysły!

Nieaktualne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poszukiwany partner do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany partner do pisania   Poszukiwany partner do pisania EmptyWto Lip 22, 2014 12:36 pm

Wziąłbym kogoś na wo, pomysły się znajdą, ale to do dogadania na pw.
Powrót do góry Go down
Leighton
Ogrodnik
Leighton


Liczba postów : 304
Join date : 23/02/2014
Age : 31
Skąd : Szwecja, Stockholm

Poszukiwany partner do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany partner do pisania   Poszukiwany partner do pisania EmptyNie Paź 19, 2014 11:22 am

Ja, ja! Ja chcę! Chcę partnera do WO, ale mam warunki!

  • Nie napiszę z nikim żadnego zbliżenia seksualnego, a Leighton w nikim się nie zauroczy, ani tego uczucia nie odwzajemni. Leiek szuka przyjaciół!
  • Jestem w stanie pisać z częstotliwością 2-3 postów tygodniowo.
  • Nie piszę opowiadań fantasy, chcę się trzymać realiów forum. Tym samym - piszę Leightonem, nie nikim innym. Miejsce akcji: Londyn; czas akcji: 2013/2014 rok.
  • Pomysły! Pełno, pełno pomysłów. Postaram się dostosować do drugiej osoby.
Powrót do góry Go down
Rosa

Rosa


Liczba postów : 38
Join date : 02/06/2014

Poszukiwany partner do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany partner do pisania   Poszukiwany partner do pisania EmptyNie Lis 30, 2014 10:52 pm

A ja w sumie mogę pisać dosłownie wszystko. Mogę trzymać się realiów forum, ale niekoniecznie, w końcu to Wolne Opowieści, więc... Jeśli chcesz, to będę nawet Twoim wampirem, wilkołakiem, aniołem, demonem... kimkolwiek. :3 Nawet ojcem, bratem, wujkiem, księdzem... Oj, nie takie rzeczy się już pisało, naprawdę! Więc zapraszam na pw, chętnie z kimś coś fajnego stworzę. <3

A k t u a l n e
Powrót do góry Go down
Wiking
Nauczyciel biologii
Wiking


Liczba postów : 54
Join date : 28/03/2015

Poszukiwany partner do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany partner do pisania   Poszukiwany partner do pisania EmptyCzw Kwi 23, 2015 11:15 pm

Może tutaj mi się uda...
Dzieńdobrywieczór Panowie i Chłopczęta!
Mam na imię William i poszukuję osoby, która będzie mi wiercić dziurę w brzuchu za zwlekanie z pisaniem postów. A tak poważnie to mam trochę wolnego i dużo chęci na pisanie, a lasu rąk chętnych nadal nie widać.
Nie taki nauczyciel straszny jak jest poza szkołą.
Sołłł, jakby znalazł się ktoś chętny, to zapraszam na PW, by omówić szczegóły.
Powrót do góry Go down
Dr Dandys
Smakosz win ludzkich
Dr Dandys


Liczba postów : 87
Join date : 19/09/2014

Poszukiwany partner do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany partner do pisania   Poszukiwany partner do pisania EmptyWto Maj 19, 2015 5:14 pm

Spróbowałbym napisać WO. Mam pewien pomysł ale będę tajemniczy, szczegóły podam bezpośrednio przez PM.

Aktualne as hell.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukiwany partner do pisania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany partner do pisania   Poszukiwany partner do pisania Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukiwany partner do pisania
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Off top :: Odpisz mi, Stefan!-
Skocz do: