IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wolny w fabule

Go down 
+33
Donatien Moretti
John
Nataniel
Kuroi Yuki
Jay
Gerard
Kohaku
Gregor
Wiking
Wilk
Raphaël
Narcisse
Jinsei
Blaise.
Anas
Kirito
Rosa
Rintarou
Camille
Xavier
Kuroha
Nuke
Uriel
Kyle
Świeżak
Kyuubi
Xanth
MARC
Zahil
Lilu
Darren Marshall
Marco
Lucius
37 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Lucius
Postać zawieszona



Liczba postów : 359
Join date : 08/11/2013

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptyWto Lis 19, 2013 2:59 pm

Nie możecie znaleźć sobie partnera do wspólnego pisania? Zgłoście się w tym miejscu.
Kod:
[b]Nick:[/b]
[b]Oczekiwania:[/b]
[b]Pomysł na fabułę:[/b]

[color=#9a4165][size=9][i]aktualne[/i][/size][/color]

Na przykład:
Nick: Lucius
Oczekiwania: Posty raz na 1-2 dni w granicach 300 słów (długość avatara).
Pomysł na fabułę: Wspólny wypad do kina/Gotowy na propozycje.

aktualne
Powrót do góry Go down
Marco

Marco


Liczba postów : 24
Join date : 12/01/2014
Age : 26

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptySro Lut 05, 2014 9:48 pm

Nick: Marco
Oczekiwania: W sumie to oczekuję tylko odpisu raz dziennie lub na dwa dni~ Post minimum na długość awatara, bo na coś trzeba odpisać.
Pomysł na fabułę: Wymyśli sie wspólnie~

Aktualne~
Powrót do góry Go down
Darren Marshall

Darren Marshall


Liczba postów : 3
Join date : 24/02/2014

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptyWto Lut 25, 2014 9:38 pm

Nick: Darren Marshall
Oczekiwania: Ouh, nie zaprzestanie pisania po kilku postach, naprawdę. To irytuje, wierzcie mi. Nie oczekuję, że będziecie mi sypać odpowiedziami kilka razy na dzień, ale utrzymajmy tak no max jeden post na 3 dni. Wiadomo - jak ktoś ma wyjazd, robotę na studiach, w szkole/pracy to rozumiem, można przymknąć oko. Kreatywności, obie strony muszą wnosić coś do pisania, prawda? Lubię sobie coś zaplanować i nagle partner mnie zaskakuje swoim postem i muszę zmieniać plany! Na tym polega pisanie z kimś, trzeba się dostosować. Oczywiście możliwość kontaktu, by pewne szczegóły w trakcie pisania ustalać.
Pomysł na fabułę: Posiadam kilka. Wszystko zależy od tego kto do mnie napisze, wtedy wybiorę te, które pasowałyby do Twojej postaci i je przedstawię, wybór zostawię Tobie jak i oczywiście jestem otwarty na propozycję.

aktualne
Powrót do góry Go down
Lilu

Lilu


Liczba postów : 8
Join date : 24/02/2014
Age : 26
Skąd : Francja

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptyPon Mar 03, 2014 6:30 pm

Nick: Lilu Mariette
Oczekiwania: Jestem otwartą osobą i liczę na chęć obu stron do rozmowy. Uważam, że jeden post na 2-3 dni wystarczy, oczywiście jak komuś coś wypadnie to proszę o powiadomienie (coś w stylu "nie będzie mnie od x dnia do x dnia"). Bardzo lubię rozmowy na trudne tematy, ale lekkie jak najbardziej mi pasują. Liczę na ciekawą, a jednocześnie luźną rozmowę.
Pomysł na fabułę: Do mojej postaci najbardziej pasują niespodziewane wydarzenia, więc wpadnięcie na korytarzu, czy przypadkowe wylanie wody na spodnie jest dobre, ale oczywiście jak masz inny pomysł to chętnie wysłucham i zastanowimy się razem!

aktualne
Powrót do góry Go down
Zahil

Zahil


Liczba postów : 49
Join date : 19/01/2014

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptyPią Mar 07, 2014 9:33 pm

No cóż.

Nick: Samael i Striełok do wzięcia
Oczekiwania: Post raz na dwa dni. Takie minimum. No i może jakiejś pomysłowości.
Pomysł na fabułę: Ja zazwyczaj improwizuję, niespecjalnie przepadam za jakimiś planami bo to i tak wszystko wychodzi w praniu. Nie zabraniam tworzenia jakiejś szczątkowej relacji typu "znam cię z widzenia". Stanowczo odmawiam zatłoczonym miejscom (bar, szkoła, klub, centrum handlowe etc.) w obu przypadkach, jednakże, jak ktoś się uprze pisać ze Striełokiem to może być w ostateczności szkoła/akademik. No i jak mówiłem, wszytko wyjdzie w praniu, ja nie jestem człowiekiem który lubi planować i na siłę wymuszać coś na moich postaciach, co ma być to będzie i naprawdę, z początku mogą się lubić, potem nie, zależy od sytuacji. Taki dość elastyczny i cierpliwy ze mnie człowiek.

aktualne
Powrót do góry Go down
MARC




Liczba postów : 2
Join date : 16/03/2014
Age : 26
Skąd : Seul, Korea Południowa

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptySro Mar 19, 2014 3:02 pm

Nick: MARC
Oczekiwania:
- cierpliwość
- długość postów: obojętna
- odpisywanie kilka razy w tygodniu
Fabuła: " aby mieć pomysł na fabułę, trzeba mieć do niej partnera " . Jestem otwarta na propozycję
Powrót do góry Go down
Xanth

Xanth


Liczba postów : 7
Join date : 28/03/2014
Age : 26

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptyPon Mar 31, 2014 4:39 pm

Nick: Xanth
Oczekiwania: Fajnie byłoby znaleźć kogoś, kto jest zainteresowany biciem sympatią X-mena. Jakiś miły młodzieniec/ napalony młodzieniec (wtedy dzwonimy pod 998) --> wszystko się nada. O co proszę, hm... Regularne odpisywanie i brak zdrady! No... To tyle. Kontakt na priv.
Pomysł na fabułę: Idziemy na YOLO xD
Powrót do góry Go down
Kyuubi

Kyuubi


Liczba postów : 7
Join date : 09/04/2014
Skąd : Mordor

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptyWto Kwi 22, 2014 11:26 pm

Nick: Kyuubi
Oczekiwania: Nie za krótkie i nie za długie posty. Takie średnie są najładniejsze. Cierpliwość do lisa... i to duża.
Pomysł na fabułę: Obgadać można na pw, albo lecieć na spontana. Czego zła dusza zapragnie.

aktualne
Powrót do góry Go down
Świeżak

Świeżak


Liczba postów : 21
Join date : 11/01/2014

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptySob Kwi 26, 2014 10:22 pm

Nick: Świeżak
Oczekiwania: Poszukuję kogoś naprawdę wyrozumiałego, komu nie będzie robić ogromnej różnicy, czy to post jest raz na 14 dni, czy 14 postów raz na jeden (chyba trochę przesadzam. Reklama dźwignią handlu). Mile widziane odstawione na bok multikonta i tolerancja na wcale niedrobne błędy językowe.
Pomysł na fabułę: Jeżeli pojawi się ktoś chętny, to z pomysłem nie będzie pewnie problemów.

aktualne

Ps. Naprawdę wyrozumiałego
Powrót do góry Go down
Kyle

Kyle


Liczba postów : 6
Join date : 07/05/2014

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptyCzw Maj 08, 2014 6:56 pm

Nick: Kyle
Oczekiwania: Posty przyzwoitej długości (nie musi być strona A4, ale pięć zdań też nie), treściwe, poprawne gramatycznie i sensowne merytorycznie. Jako-taka dawka wyrozumiałości dla mnie i cierpliwości do Barkera, tyle mi powinno wystarczyć. Ewentualna reszta w praniu wyjdzie.
Pomysł na fabułę: Dopóki nie znam Twojej postaci, żaden. Zgłoś się, dogadamy wszystko na PW. ~

aktualne
Powrót do góry Go down
Uriel

Uriel


Liczba postów : 4
Join date : 30/01/2014

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptySob Maj 31, 2014 11:04 pm

Nick: Uriel
Oczekiwania: W miarę regularne, kreatywne posty, które będą choć odrobinę wciągające. Potrzebuję kogoś, kto przygarnie małego Uriela, nie zważając na jego niewielkie odchyły od normy.
Pomysł na fabułę: Coś zawsze się znajdzie!

aktualne
Powrót do góry Go down
Nuke

Nuke


Liczba postów : 31
Join date : 11/01/2014

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptyPon Sie 11, 2014 8:50 am

Nick: Nuke czyli trzecie konto userki od Hide/Andrew
Oczekiwania: To czego najbardziej oczekuję to masa cierpliwości gdyż mam ciężką pracę i będąc zmęczoną nie mam zbyt dużo weny, więc moje odpisy ograniczają się do jednego raz na tydzień lub na dwa tygodnie.
Pomysł na fabułę: Razem coś ustalimy~

aktualne
Powrót do góry Go down
Kuroha

Kuroha


Liczba postów : 40
Join date : 26/08/2014

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptySob Paź 18, 2014 8:42 pm

Nick: Kuroha
Oczekiwania: Przynajmniej jeden post na 2-3 dni.
Pomysł na fabułę: Czysta improwizacja, chyba że masz jakiś pomysł.

aktualne
Powrót do góry Go down
Xavier

Xavier


Liczba postów : 170
Join date : 11/02/2014
Skąd : United Kingdom - Bristol

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptySob Paź 25, 2014 9:49 pm

Nick: Xavier
Oczekiwania:
- Wyrozumiałość w czekaniu na odpis.
Postaram się odpisywać jak najszybciej ale pamiętajmy, na litość, że mam jeszcze życie prywatne czy ewentualnie szkołę i zaliczanie sprawdzianów.

- Rozgotowanym kluseczkom tym razem mówię : nie.

Pomysł na fabułę:
W zależności od tego kto się zgłosi...
Potrzebuję czegoś stosunkowo żywego, dzięki czemu można by rozprostować skrzydła po długiej nieobecności. Mimo wszystko niech to nie będzie szalenie finezyjne i wyrafinowane bo zwyczajnie rzecz biorąc - chyba jeszcze nie jestem na odpowiednim poziomie i nie chciałbym się w nadmiarze informacji pogubić.

MOŻE BYĆ NAWET NA PW

Mile widziane segzy by były. (Chociażby z woźnym!) Tak tylko mówię. Bo nikt mnie nie chce. Płaczę.

AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Camille

Camille


Liczba postów : 200
Join date : 03/04/2014
Age : 30

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptyPią Lis 14, 2014 9:10 pm

Nick: Camille
Oczekiwania:
1. Nie jestem zwolennikiem samodzielnego prowadzenia fabuły. Dlatego też, kreatywnego szukam!
2. Nie oszukujmy się. Życie krąży wokół seksu.
3. Nie lejemy wody, nie chcemy przecież utopić naszego Gakuena, nie? Długie, ale zawierające akcję posty są jak najbardziej na tak.

Pomysł na fabułę:
Opcji w gruncie rzeczy jest kilka, a wszystko musimy wcześniej uzgodnić. Nasze postacie mają się nienawidzić, a mimo to pieprzyć po kątach? Spoko, z przyjemnością w coś takiego się pobawię.
A może wolisz, aby wszystko ograniczało się do przyjaźni? Camille bywa naprawdę dobrym przyjacielem, który zdoła Cię wysłuchać, a później potrząśnie Tobą i wskażę drogę, którą mógłbyś pójść.

Tak więc. Sex-friends, hate-sex, friends. Spoko, wszystko spoko. Jestem otwarty na propozycje i właściwie nie mam zahamowań. Także w kwestii czysto łóżkowej.
W gruncie rzeczy, kwestie łóżkowe często sam nakręca. Choć z zasady jest osobą uległą, to trzyma swych partnerów w garści, nie pozwalając im na nadmierne przejęcie inicjatywy. Świadomy swojego ciała i potrzeb, decyduje o tym jak i w co się pobawią.
Zdołasz zmienić jego nastawienie? A może wręcz przeciwnie - chętnie zatańczysz jak Ci zagra?

A K T U A L N E
Powrót do góry Go down
Rintarou

Rintarou


Liczba postów : 45
Join date : 10/06/2014
Age : 33
Skąd : Z Japonii

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptyWto Lis 18, 2014 11:11 am

Nick: Rintarou
Oczekiwania: W sumie więcej niż jeden post na dzień byłby pożądany ale co do długości nie mam specjalnych wymagań.
Pomysł na fabułę: Zawsze można się dogadać. Jestem otwarty na propozycję.

aktualne
Powrót do góry Go down
Rosa

Rosa


Liczba postów : 38
Join date : 02/06/2014

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptyNie Lis 30, 2014 5:23 pm

Nick: Silence i Rosa, obaj wolni.
Oczekiwania: w sumie nie wiem. czegokolwiek, gry po prostu.
Pomysł na fabułę: coś może jest, na pewu pogadamy.

aktualne
Powrót do góry Go down
Kirito

Kirito


Liczba postów : 18
Join date : 30/11/2014
Age : 27
Skąd : Brazylia

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptyWto Gru 09, 2014 9:09 am

Nick: Kirito.
Oczekiwania:
Nie są jakieś wielkie. Ważne żebym nie został porzucony na długi czas. Reszta spokojnie do ustalenia. Wyrozumiałość dla mej osoby.
Nie oczekuję:
Długich, nie uzasadnionych nieobecności.


Aktualne.
Powrót do góry Go down
Anas

Anas


Liczba postów : 21
Join date : 18/10/2014
Skąd : Japonia

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptyNie Sty 11, 2015 8:35 pm

Nick: Anas
Oczekiwania: Żeby było ciekawie
Pomysł na fabułę: Spontan

aktualne
Powrót do góry Go down
Blaise.

Blaise.


Liczba postów : 15
Join date : 29/01/2015

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptyCzw Sty 29, 2015 8:20 pm

Nick: Blaise.
Oczekiwania: Posty min. raz na dzień.
Pomysł na fabułę: Zawarcie jakiejś nowej znajomości, wypad do kina, czy na kawę... Cokolwiek.

aktualne
Powrót do góry Go down
Jinsei

Jinsei


Liczba postów : 132
Join date : 09/06/2014

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptyNie Lut 01, 2015 9:08 pm

Nick: Jinsei
Oczekiwania: W miarę ogarnięta ortografia i interpunkcja. Cierpliwość.
Pomysł na fabułę: Jestem otwarty na propozycje.

aktualne
Powrót do góry Go down
Narcisse

Narcisse


Liczba postów : 7
Join date : 16/02/2015

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptyWto Lut 17, 2015 7:43 pm

Nick: Narcisse.
Oczekiwania: Ładna prezencja, dużo cierpliwości do mojej postaci (dla zachęty powiem, że do odpisów już nieszczególnie, bo z reguły zajmuję się nimi dość szybko) i zwyczajna chęć jej poznania. Wzajemne zainteresowanie jest kluczem dobrej fikcji.
Pomysł na fabułę: Chętnie wymyślę coś, gdy będę już wiedział z kim przyjdzie mi pisać. Zresztą; nie musi być koniecznie fabularnie. Jestem w stanie pokusić się też o wolną opowieść, choć tematyką najchętniej zbliżyłbym się do tej, która jest w pewien sposób narzucona na forum, by lepiej się w niej odnaleźć.

Aktualne.
Powrót do góry Go down
Raphaël

Raphaël


Liczba postów : 48
Join date : 15/05/2014
Skąd : Louisiana - New Orleans, USA.

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptySro Mar 11, 2015 7:49 pm

Nick: Raphaël
Oczekiwania: Cierpliwość do odpisów, ponieważ w ciągu dnia jestem w stanie wykrzesać z siebie jeden lub maksymalnie dwa w zależności od czasu. W miarę długie posty jak i w miarę normalny współtowarzysz do pisania. Naprawdę na rozprostowanie skrzydeł nie chcę użerać się z rozbeczanymi czternastolatkami.
A tak to zastrzeżeń nie mam.

Pomysł na fabułę:

Może by tak coś w kawiarni lub komunikacji? Jakiś pociąg, ewentualnie stacja kolejowa. Nocą lub w ciągu dnia. Samobójcami nie pogardzę! Ale nie nalegam. Lub teren szkoły.

AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Wilk

Wilk


Liczba postów : 199
Join date : 11/01/2014
Skąd : Monachium

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptyNie Mar 22, 2015 10:17 pm

Nick: Zadziwię was jak napisze Wilk?
Oczekiwania: Raczej przeciętne. Piszemy w języku polskim. Jakaś fabuła może i jazda! Jako, że autor postaci jest rasowym leniwcem, to nie popędzamy, nie dyktujemy warunków czy nie ustawiamy pod ścianą, bo inaczej się pogniewamy.
Pomysł na fabułę: Najlepiej jak ci podam gotowca z uzupełnionego PITu?

aktualne
Powrót do góry Go down
Wiking
Nauczyciel biologii
Wiking


Liczba postów : 54
Join date : 28/03/2015

Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule EmptySro Kwi 01, 2015 5:09 pm

Nick: Wiking
Oczekiwania: Poprawna ortografia, rozpoczynanie zdania z dużej litery, w miarę ogarnięta interpunkcja. Bogiem humanistów nie jestem, też robię błędy, ale widzę, jak coś się podkreśla na czerwono.
Duży zapas cierpliwości. Jestem strasznym leniem i jak ktoś się nie upomina o posta, to może na niego czekać w nieskończoność i jeden dzień dłużej.
Pomysł na fabułę: Gdzie chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz? Razem się coś wymyśli.

aktualne
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wolny w fabule Empty
PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Wolny w fabule Empty

Powrót do góry Go down
 
Wolny w fabule
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Ważne informacje :: Ogłoszenia :: ∎ Kącik użytkownika-
Skocz do: