IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Usprawiedliwienia

Go down 
+38
Donatien Moretti
Axel
Ulysses
Adrien Shane
Reiner
Kirito
Alexis
Zora
Jaspyr
Gerard
Wilk
Ivo
Ariel
Silence
Hime
Samael
Rosalie
Daveth
Charles
Zinn
Vincent
Ruth
Ryan
Haien
Finn
Ava
Seth
Xavier
Abel
Natsuo
Gambit
White Wolf
Noah
Izumi
Rivaille
Rogue
Pan M
Lucius
42 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Donatien Moretti
Nauczyciel włoskiego
Donatien Moretti


Liczba postów : 115
Join date : 13/01/2014

Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptyCzw Kwi 24, 2014 3:04 pm

Nie ma mnie miesiąc... może dwa, w porywie trzy, bo ognisko, morze, majówka, liga teatrów, praca, ładna pogoda, teatry francuskie, seks i Upiory.

A poza tym piszecie już czasem takie głupoty, że należy od tego odpocząć.

Przytulasy i buziaczki.
Powrót do góry Go down
Zinn

Zinn


Liczba postów : 57
Join date : 05/03/2014
Age : 26

Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptyNie Kwi 27, 2014 12:41 pm

Miałem niemały problem ze zdrowiem na przestrzeni ostatnich dni, ale teraz wszystko jest już dobrze, więc, no. Jestem!
Powrót do góry Go down
Charles
Dyrektor szkoły
Nauczyciel ekonomii
Charles


Liczba postów : 159
Join date : 22/01/2014
Age : 34

Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptyWto Kwi 29, 2014 9:06 am

A mnie nie było bo był przestój i kompletny brak chęci na pisanie, ale proszę, oto jestem i znowu coś tam skrobnę. Nie obiecuję, że wszystkim od razu, bo najpierw muszę się wdrożyć na nowo, ale powoli wszystko ogarnę.
Powrót do góry Go down
Daveth
Kapitan drużyny koszykarskiej
Daveth


Liczba postów : 103
Join date : 18/01/2014
Age : 28

Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptyWto Kwi 29, 2014 11:30 am

Z okazji majówki opuszczam swoje bezpieczne zaplecze neeta i wyjeżdżam na drugi koniec Polski do znajomych. Równa się to oczywiście celibatem na komputer. Od jutra (30.04) do następnego poniedziałku (5.05) zatem, będę niedostępny. Ja oraz moje multu:
- Lee
- Edric
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptyCzw Maj 08, 2014 4:05 pm

To tak... Oznajmiam, że do końca maja (może nawet i więcej) nie będę wstanie udzielać się na forum. Sporadyczne wchodzenia będą, by czasem odpisać na pw, ale tak poza tym... Nie.

Ja i moje drogie multi (Rumcajs, Alexander, Fabian i Kotori).
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptyWto Maj 13, 2014 7:54 pm

Hm... jakby to Wam... no nie będzie mnie za dużo. Od czwartku 15.05 do prawdopodobnie połowy czerwca będę wchodził sporadycznie.
Jak będę się za bardzo nudził, dobrze czuł i nie zaciągną mnie do szpitala, to wlezę odpisać na posty, także... Bardzo Was przepraszam za niedogodności. Może wrócę wcześniej, ale to nic pewnego.
Jako, że jestem wspaniałomyślny człek, ci, którzy ze mną piszą, mogą się ode mnie uwolnić bez problemu. Nie chcę nikomu zamrażać postaci, a do prowadzonej fabuły zawsze kiedyś można wrócić. No chyba, że komuś będzie się chciało na mnie czekać, to będzie mi cholernie miło <3
Cóż... życzcie mi zdrowia, bo to ostatnio szwankuje, i trzymajcie kciuki.
Loffciam Was! xD

M. Q.
Powrót do góry Go down
Rosalie
Różyczka
Rosalie


Liczba postów : 51
Join date : 13/01/2014
Age : 25

Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptyCzw Maj 15, 2014 4:56 pm

Um, nie ma mnie od jutra do następnej niedzieli (16-25.05). Nic szczególnego, wycieczka klasowa.
Powrót do góry Go down
Samael
Postać zawieszona
Samael


Liczba postów : 273
Join date : 15/01/2014

Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptyPią Maj 16, 2014 7:07 pm

Znikam turururur.... do wtorku. Prawdopodobnie do worku włącznie, chociaż nie wiem czy po 10 w nocy nie zajrzę. W każdym badzie razie muszę napisać prezentację maturalną o.o'' i jeszcze się jej nauczyć, także... sayo.


EDIT:

Sory, ze nie odpisuję. Naprawdę chciałbym, ale ilekroć otwieram stronę to mi się odechciewa cokolwiek robić. Przepraszam, jak najdzie mnie ochota to odpiszę wszędzie, przysięgam!


Samael/Zahil/Striełok/Lion/Cloud.
Powrót do góry Go down
Hime

Hime


Liczba postów : 112
Join date : 02/03/2014
Age : 29
Skąd : Wrocław

Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptyCzw Cze 05, 2014 12:51 pm

Robaczki, nie ma mnie do niedzieli (05.06.14).
Przepraszam, nie miałam jak wczoraj Wam o tym napisać ;* Wszystkie posty mam już na karteczce, tak więc w niedzielę, tylko je przepiszę <3
Powrót do góry Go down
Silence

Silence


Liczba postów : 50
Join date : 09/06/2014

Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptyNie Cze 15, 2014 9:48 am

Wyjeżdżam do mojej kochanej kobiety, więc nie będzie mnie jakoś do 24 czerwca. Bawcie się dobrze, kochani! <33

Albo może czasem wbije na jej kompa komuś odpisać... <3

a! nieobecność dla: Silence, Rosa, Sonne. :3
Powrót do góry Go down
Ariel
Swatka
Ariel


Liczba postów : 338
Join date : 17/01/2014
Age : 27
Skąd : Anglia

Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptySob Cze 21, 2014 9:25 am

Hej! Chcę napisać usprawiedliwienie za usera Reinera i innych kont. Będzie nieobecny prawdopodobnie do sierpnia, bo jest za granicą i nie ma dostępu do internetu.
Powrót do góry Go down
Ivo

Ivo


Liczba postów : 7
Join date : 13/01/2014
Skąd : Warszawa

Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptyWto Cze 24, 2014 5:55 pm

Ivo i Przychlast w jednym znikają na jakiś tydzień od około 28 czerwca.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptySro Lip 09, 2014 1:10 am

Znikam. Nie ma mnie. Jakoś pewnie będę wpadać, ale generalnie byczę się na wakacjach i nie należy się mnie zbyt często spodziewać (chyba, że zacznę z kimś pisać i się wciągnę w fabułę).
Żelazne ramy mojej nieobecności: 01.08 - 19.08, bo wtedy nie mam dostępu do neta. A poza tym i tak leżę do góry brzuchem, byczę się i korzystam z lata.
Wrócę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptySro Lip 09, 2014 3:00 pm

Percy, Sherrerd. Znikam na parę dni, nie będzie mnie od 13.07 do 18.07.
Powrót do góry Go down
Axel
Nauczyciel fizyki i astronomii
Axel


Liczba postów : 238
Join date : 09/06/2014
Skąd : Boston, USA

Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptyCzw Lip 17, 2014 8:16 pm

Axel i przyległości, od jutra do poniedziałku. Jadę na weekend do chłopaka i będę miał ciekawsze rzeczy do roboty niż siedzenie na forum .3.
Powrót do góry Go down
Wilk

Wilk


Liczba postów : 199
Join date : 11/01/2014
Skąd : Monachium

Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 10:06 am

Jestem nieobecny ze względu na remont pokoju, w którym jest modem. Potrwa to 2 tyg. lub więcej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptySob Lip 19, 2014 12:11 am

19.07 - 20.08 czy jakoś tak. Wakacje. Brak neta. I bardzo dobrze.
Powrót do góry Go down
Axel
Nauczyciel fizyki i astronomii
Axel


Liczba postów : 238
Join date : 09/06/2014
Skąd : Boston, USA

Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptyNie Lip 27, 2014 10:01 am

Ponownie Axel i reszta. Jadę jutro do Warszawy do przyjaciółki, wracam w środę czy coś koło tego. Będę zapewne zerkał na CB i forum, ale moja aktywność będzie się ograniczała do minimum ^^
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptyNie Lip 27, 2014 3:15 pm

Keith, a wraz z nim Chrissy i Dante znikają na okres dwóch i pół tygodnia. Około 13 sierpnia planowany powrót. Zapewne będę się sporadycznie pojawiać, ale trzeba odpocząć od internetów. Całuski.♥
Powrót do góry Go down
Yuya
Dzika dżdżownica
Yuya


Liczba postów : 194
Join date : 27/01/2014

Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptyPią Sie 01, 2014 5:40 pm

Począwszy od jutra wyjeżdżam za granicę, aż do za dwa tygodnie i mój dostęp do internetu jest pod znakiem zapytania. Co prawda dobra Cioteczka powiedziała, że mu udostępni, ale co, jeśli to będzie raz na trzy dni od 21.00 do 21.03 ? No więc... no. Ale będę się pojawiać, postaram się. <3333
Powrót do góry Go down
Vincent

Vincent


Liczba postów : 735
Join date : 11/01/2014
Skąd : Ameryka, Los Angeles

Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptySob Sie 02, 2014 7:34 pm

Arielki&Rainera nie będzie do połowy sierpnia. *robi za gołębia pocztowego*
Powrót do góry Go down
Axel
Nauczyciel fizyki i astronomii
Axel


Liczba postów : 238
Join date : 09/06/2014
Skąd : Boston, USA

Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptySro Sie 20, 2014 11:30 pm

Będę połowicznie nieobecny przez miesiąc, licząc od dzisiaj - wyjazd, odwiedziny przyjaciółki, załatwianie swoich spraw, także tych zdrowotnych - dlatego z góry uprzedzam, że w tym czasie raczej nie będę wypełniał obowiązków akceptatora czy odpisywał na wiadomości. W okolicach 20 września moja forumowa aktywność powinna wrócić do normy.
Powrót do góry Go down
Charles
Dyrektor szkoły
Nauczyciel ekonomii
Charles


Liczba postów : 159
Join date : 22/01/2014
Age : 34

Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptyPon Paź 06, 2014 12:59 pm

Po nieobecności i zawieszeniu postaci, wracam na forum. (Nie wiedziałem gdzie to napisać, więc wiadomość wylądowała tu.) Oczywiście podejrzewam, że i tak pisać będę sporadycznie, albo w ogóle. Jednak jakby co, jestem.
Powrót do góry Go down
Gerard

Gerard


Liczba postów : 131
Join date : 18/10/2014

Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptyWto Lis 18, 2014 2:47 pm

Dzisiaj i jutro daję sobie spokój. Mam dosyć ostro tutaj, także no. Do potem.
Powrót do góry Go down
Jaspyr

Jaspyr


Liczba postów : 3
Join date : 16/11/2014

Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 EmptySob Lis 22, 2014 11:51 am

Nie będzie mnie do 8 grudnia z powodu zmiany szkoły
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Usprawiedliwienia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Usprawiedliwienia - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Usprawiedliwienia
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Ważne informacje :: Ogłoszenia :: ∎ Kącik użytkownika-
Skocz do: