IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Relacje Saszki~

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Sasza

Sasza


Liczba postów : 7
Join date : 14/01/2014

Relacje Saszki~ Empty
PisanieTemat: Relacje Saszki~   Relacje Saszki~ EmptySob Sty 18, 2014 5:56 pm

Saszka zaprasza do nawiązania z nim relacji!

Skorpion - ?

Lucius - Właściwie, Sasza nie wie o nim zbyt wiele. Czasem wymieniają się filmami animowanymi i wymieniają na ich temat parę zdań.


Ostatnio zmieniony przez Sasza dnia Sob Lut 22, 2014 11:55 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Skorpion
Postać zawieszona
Skorpion


Liczba postów : 496
Join date : 13/01/2014

Relacje Saszki~ Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Saszki~   Relacje Saszki~ EmptyPon Sty 20, 2014 3:43 pm

Lękliwy paranoik, dla którego paczka chusteczek może być narzędziem zbrodni? Jeśli jakoś fajnie byś umiał opisać jego reakcje na widok i zachowanie Skorpiona, uznawanego za mordercę, to chciałbym to zobaczyć!
Powrót do góry Go down
Sasza

Sasza


Liczba postów : 7
Join date : 14/01/2014

Relacje Saszki~ Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Saszki~   Relacje Saszki~ EmptyPon Sty 20, 2014 7:37 pm

Z mojej strony jest pełna gotowość na wszelkie wyzwanie! Także chętnie mogę spróbować zarówno wspomóc utworzenie się relacji na zasadzie "widzę-uciekam" jak i bardziej sensownej polegającej na przekonaniu się Saszki co do Skorpiona. Z powodu chwilowego braku inwencji twórczej, jeśli miałbyś pomysł co do zaaranżowania rzekomego spotkania jakikolwiek, to propozycję wszelaką przyjmę.
Powrót do góry Go down
Lucius
Postać zawieszona



Liczba postów : 359
Join date : 08/11/2013

Relacje Saszki~ Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Saszki~   Relacje Saszki~ EmptyPon Sty 20, 2014 7:58 pm

Też chcę relację: wymienianie się filmami animowanymi/wspólne oglądanie. Chyba na więcej od mojej osoby liczyć nie można :c
Powrót do góry Go down
Sasza

Sasza


Liczba postów : 7
Join date : 14/01/2014

Relacje Saszki~ Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Saszki~   Relacje Saszki~ EmptyWto Sty 21, 2014 6:31 pm

Okej ^^ Jak znajdę chwilkę to wszystko uzupełnię hurcikiem!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Relacje Saszki~ Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Saszki~   Relacje Saszki~ Empty

Powrót do góry Go down
 
Relacje Saszki~
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» RinRin'owe relacje
» Relacje Leo
» Relacje, relacje, relacje..
» Relacje?
» Relacje Yuyi~

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Postaci :: Relacje-
Skocz do: