IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wasze pomysły

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Lucius
Postać zawieszona



Liczba postów : 359
Join date : 08/11/2013

Wasze pomysły Empty
PisanieTemat: Wasze pomysły   Wasze pomysły EmptyWto Lis 19, 2013 2:35 pm

Jeżeli macie pomysł jak usprawnić forum, bądź wiesz co zrobić, by rozgrywka była ciekawsza - napisz i podziel się tym z innymi.
Czekamy na Wasze propozycje.
Powrót do góry Go down
Salem

Salem


Liczba postów : 67
Join date : 08/04/2014

Wasze pomysły Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły EmptySro Maj 07, 2014 12:07 am

Jako kurator proponuję coś z okazji dnia dziecka Bardziej zabawę niż event (bo jeden już trwa), mianowicie co nasza kochana redakcja na to aby na ten jeden dzień każdy miał w avatarze swoją postać ale... w tej malutkiej, dziecięcej wersji (od niemowlaka po np 7-8 latka)

Moglibyśmy zrobić głosowanie, kogo avek był najładniejszy/najzabawniejszy itp
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wasze pomysły Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły EmptyWto Cze 10, 2014 5:11 pm

Dobra. Moja karta postaci już się kisi i prawdę mówiąc, jak akceptu nie ma, tak nie ma. I zapewne jeszcze przez parę dni nie będzie. Nie oszukując się - nie tylko ja czekam na sprawdzenie i wskazanie ewentualnych błędów, a prawda jest taka, że administracja YaoiGakuen jest zwyczajnie zabiegana do tego stopnia, że użytkownicy mogliby tu zrobić zbiorową orgię razy trzy, a nikt i tak by tego nie zanotował.

Absolutnie nie mówię, że administracja nie może mieć życia prywatnego, ale do cholery coś zrobić z tym trzeba. Więc proponuję albo dobrać nową osobę do sprawdzania kart postaci, albo umożliwić pisanie na fabule przed akceptacją kp. To chyba nie jest zbyt wielki dyshonor dla pociągających za sznurki, a nowym zaś, którzy czekają grzecznie na dywaniku nie odbierałoby to chęci do dalszej gry. Z którejkolwiek perspektywy by na to nie spojrzeć: parudniowe zaleganie gdzieś w kącie na pewno nie przysporzy wam fanów. Ludzie chcą grać, a nie walać się z forum na forum, bo na każdym nie ma osoby, która łaskawie sprawdziłaby te parę literek. Tym bardziej, że na YG nie ma możliwości ziania ogniem czy tworzenia nowej rzeszy z własnych klonów - co więc tu w zasadzie akceptować? Jedynie drobne potknięcia stylistyczne, logiczne czy fabularne, jeśli ktoś przesadzi. Poza tym to zwykłe dzieciaki.
Powrót do góry Go down
Bjarne

Bjarne


Liczba postów : 54
Join date : 19/05/2015

Wasze pomysły Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły EmptyPią Maj 22, 2015 2:43 pm

Żaden tam pomysł, ale właśnie zauważyłem, że w Londynie ciągle jest zima. Może by tak zmienić porę roku?
Powrót do góry Go down
Gregor
Melancholik
Germanista
Nauczyciel filozofii
Gregor


Liczba postów : 1323
Join date : 13/01/2014

Wasze pomysły Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły EmptyPią Maj 22, 2015 7:03 pm

Może by tak nie. Pory roku na forum zmieniają się wolniej niż te realne, bo nie wierzę, by ktokolwiek prowadził fabułę nadążając z pisaniem za upływającym czasem (nie licząc skoków w stylu 'spotkali się ponownie za trzy miesiące', które są sporadyczne). Wcześniej zmieniałem pory roku około miesiąc po rozpoczęciu tej realnej, ale dostawałem informacje, że to za szybko, więc robię to wolniej.

PS Jeśli na już potrzebujesz w fabule wiosny, to po prostu nie musisz trzymać się tego, co napisałem w dziale z pogodą.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wasze pomysły Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły Empty

Powrót do góry Go down
 
Wasze pomysły
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Ważne informacje :: Ogłoszenia :: ∎ Kącik użytkownika-
Skocz do: