IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 iPhone Satori'ego

Go down 
+2
Nuke
Satori
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Yuya
Dzika dżdżownica
Yuya


Liczba postów : 194
Join date : 27/01/2014

iPhone Satori'ego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: iPhone Satori'ego   iPhone Satori'ego - Page 2 EmptyPon Sie 25, 2014 6:52 pm

Od: Yuya

"Spokojnie Kocie, zrozumiesz wszystko jak się spotkamy. Zerwałem z Ritsuką i to była moja decyzja. To o czym chcę z Tobą porozmawiać nie jest rozmową na smsy, ani na telefon."
Powrót do góry Go down
Yuya
Dzika dżdżownica
Yuya


Liczba postów : 194
Join date : 27/01/2014

iPhone Satori'ego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: iPhone Satori'ego   iPhone Satori'ego - Page 2 EmptyWto Sie 26, 2014 8:22 pm

od: Yuya

"Spokojnie, zerwałem z nim, bo chciałem. Nie kochałem go jednak "w ten" sposób. Nie jestem załamany. Po prostu... Kocham kogoś innego."
Powrót do góry Go down
Yuya
Dzika dżdżownica
Yuya


Liczba postów : 194
Join date : 27/01/2014

iPhone Satori'ego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: iPhone Satori'ego   iPhone Satori'ego - Page 2 EmptyWto Sie 26, 2014 8:57 pm

Od: Yuya

"To nie taki "nowy"... Wszystkiego się dowiesz, obiecuję. Do zobaczeniu"
Powrót do góry Go down
Yuya
Dzika dżdżownica
Yuya


Liczba postów : 194
Join date : 27/01/2014

iPhone Satori'ego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: iPhone Satori'ego   iPhone Satori'ego - Page 2 EmptyNie Gru 20, 2015 12:17 am

Od: Yuya

"Kochanie, przepraszam za ten nagły wyjazd... JAk wrócę, wszystko ci wyjaśnię, obiecuję. Kocham Cię, więc cierpliwie na mnie grzecznie czekaj <3 Jak wrócę możesz mnie ukarać jak tylko zechcesz..."
Powrót do góry Go down
Yuya
Dzika dżdżownica
Yuya


Liczba postów : 194
Join date : 27/01/2014

iPhone Satori'ego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: iPhone Satori'ego   iPhone Satori'ego - Page 2 EmptySro Sty 06, 2016 10:06 pm

Od: Yuya

"Kocham, naprawdę. Przepraszam Cię Słoneczko... Ale pierwszy wrócę. Obiecuję. Tęsknię za Tobą bardzo... Jesteś dla mnie tylko Ty."
Powrót do góry Go down
Yuya
Dzika dżdżownica
Yuya


Liczba postów : 194
Join date : 27/01/2014

iPhone Satori'ego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: iPhone Satori'ego   iPhone Satori'ego - Page 2 EmptySro Sty 06, 2016 10:13 pm

Od: Yuya

"Wrócę jak tylko dam radę. I wszystko ci wyjaśnię... Naprawdę przepraszam. Wszystko Ci kochanie wynagrodzę, obiecuję."
Powrót do góry Go down
Yuya
Dzika dżdżownica
Yuya


Liczba postów : 194
Join date : 27/01/2014

iPhone Satori'ego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: iPhone Satori'ego   iPhone Satori'ego - Page 2 EmptySro Sty 06, 2016 10:24 pm

Od: Yuya

"...Kto to Shota? Wiem, że w tej sytuacji nie powinienem, ale wiesz jaki potrafię być zazdrosny... I pamiętaj, że my NIE ZERWALIŚMY. Nadal jesteś moim najdroższym Słoneczkiem i Skarbem. TYLKO MOIM"
Powrót do góry Go down
Yuya
Dzika dżdżownica
Yuya


Liczba postów : 194
Join date : 27/01/2014

iPhone Satori'ego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: iPhone Satori'ego   iPhone Satori'ego - Page 2 EmptyCzw Sty 14, 2016 3:00 pm

Od: Yuya

"Nie podoba mi się to bardzo. Nie zostawaj z nim sam na sam! I niech nawet nie próbuję Cię zamykać, bo pożałuje, że kiedykolwiek wszedł do tego parku."
Powrót do góry Go down
Sponsored content





iPhone Satori'ego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: iPhone Satori'ego   iPhone Satori'ego - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
iPhone Satori'ego
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Postaci :: Telefony-
Skocz do: