IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Telefon Apollo

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Lee
Nauczyciel zoologii i samoobrony
Lee


Liczba postów : 117
Join date : 27/01/2014
Age : 36

Telefon Apollo  Empty
PisanieTemat: Telefon Apollo    Telefon Apollo  EmptyPon Maj 18, 2015 3:45 pm

Dzwonek: Twilight Force - Twilight Horizon
Dzwonek sms: Monster Sound Effect
Tapeta: Zdjęcie z czasów, kiedy jego ślicznotka jeszcze była mała

Kontakty

 *M.V.S.
 *Baldric


SMS

Kod:
[center][b]Nowa wiadomość[/b][/center]
[b]Od:[/b](wpisać nazwę kontaktu)
[b]Treść wiadomości:[/b] [i]...[/i]
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Telefon Apollo  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Apollo    Telefon Apollo  EmptyPon Maj 18, 2015 4:53 pm

Nowa wiadomość
Od: Baldric
Treść wiadomości: Co?! Percy nawet słowem nie pisnął o jakiejkolwiek próbie pobicia. Ale nic mu się nie stało, tak? Mocno go poturbowali? Skarżył się na jakiś ból? Zabrałeś go do szpitala albo do lekarza?
Nic nie wyprawiam, po prostu próbuję pomóc swojemu uczniowi. To nie wina Percivala, że ktoś wcisnął mu do kieszeni działkę w obawie przed policją. Wierz mi lub nie, ale to dobry dzieciak i ręczę za niego. Jakoś mu pomogę, nawet z tymi bandziorami, więc nikomu nie mów o całej sprawie. Policja i tak prowadzi już postępowanie, a dyrekcja przecież nie musi o niczym wiedzieć.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Telefon Apollo  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Apollo    Telefon Apollo  EmptyWto Maj 19, 2015 8:49 pm

Nowa wiadomość
Od: Baldric
Treść wiadomości: Oczywiście, że narkotyki to śmierdząca sprawa. I właśnie dlatego nie mogłem zostawić Percy'ego z tym całym syfem samego. Znasz mnie i na pewno rozumiesz, że nie mogłem pozostać obojętny. Nie dam przecież ukarać niewinnego chłopaka za coś, czego nigdy nie zrobił. On nie ćpa i nikomu nie wciskałby do rąk takiego świństwa!
Nie martwię się Tobą. Teraz obaj jesteśmy zamieszani w sprawę i nie miałbym pretensji, gdybyś jednak zdecydował się zawiadomić o sprawie dyrekcję, w końcu teraz chodzi też o Twoją karierę zawodową.
Mam ich nie szukać?! Oszalałeś?! Ktoś powinien dać im prawdziwą szkołę życia! Dobra, nie będę dążył do konfrontacji. Nie miałem przyjemności z tymi typkami i dobrze dla nich.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Telefon Apollo  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Apollo    Telefon Apollo  EmptyWto Maj 19, 2015 9:41 pm

Nowa wiadomość
Od: Baldric
Treść wiadomości: Jego rodzice o wszystkim wiedzą, przynajmniej ojciec orientuje się w sytuacji. I szczerze, to nie wiem, czy to dobrze.
To teraz wypomina mi się mój wiek? Cały ja, nie dość, że nierozsądnie pomocny, to jeszcze stary, tak? Przynajmniej nie poskąpię Ci alkoholu. Dostaniesz nawet kilka butelek, tylko już tak nie narzekaj. Raz możesz pomóc jednemu z uczniów, których tak bardzo nie cierpisz.
Jeśli nie musisz, to nie mieszaj się za bardzo. Jakoś sobie poradzę nawet z tymi szczylami. Wątpię, żeby rozmowa z ojcem jednego z tych bandziorów coś pomogła, skoro wspomniałeś, że już byli bliscy wyciągania noży.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Telefon Apollo  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Apollo    Telefon Apollo  EmptySro Maj 27, 2015 8:48 pm

Nowa wiadomość
Od:Baldric
Treść wiadomości: Brzmi tak, jakbym został jego niańką, a wcale tak nie jest. Martwię się, ale to chyba naturalne, tak myślę. I nie daję sobie wejść na głowę, sam postanowiłem pomóc.
Czyli znów się umawiamy na wspólne picie, tak? Jestem za. Potrzebuję pogadać i porządnie się napić, nawet jeśli na swój koszt.
Dzięki za pomoc. Wiem, że niezbyt przyjemnie jest mieszać się w prywatne sprawy uczniów. Daj znać, jak przebiegła rozmowa z tym młodocianym chuliganem, dobrze?
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Telefon Apollo  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Apollo    Telefon Apollo  EmptySro Cze 03, 2015 8:56 pm

Nowa wiadomość
Od: Baldric
Treść wiadomości: Dobra, przyszły weekend. Chętnie do Ciebie wpadnę i poznam Twoją ukochaną Lagunę, z którą zamierzasz związać swoją przyszłość. Aczkolwiek wolałbym uniknąć bliższego spotkania z tą ślicznotką. Przyniosę też trochę jedzenia i alkoholu.
Wielkie dzięki, naprawdę. Świetny z Ciebie gość.
Powrót do góry Go down
Bjarne

Bjarne


Liczba postów : 54
Join date : 19/05/2015

Telefon Apollo  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Apollo    Telefon Apollo  EmptySob Cze 06, 2015 8:42 am

Nowa wiadomość
Od: Numer nieznany
Treść wiadomości: Lee, czekam na Ciebie w The Full English. Obiad Ci się przyda. B.
Powrót do góry Go down
Bjarne

Bjarne


Liczba postów : 54
Join date : 19/05/2015

Telefon Apollo  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Apollo    Telefon Apollo  EmptyNie Cze 07, 2015 12:10 pm

Nowa wiadomość
Od: Numer nieznany
Treść wiadomości: Tak. Bo to ja stawiam obiad. Czekam.
Powrót do góry Go down
Bjarne

Bjarne


Liczba postów : 54
Join date : 19/05/2015

Telefon Apollo  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Apollo    Telefon Apollo  EmptyNie Cze 07, 2015 12:38 pm

Nowa wiadomość
Od:Numer nieznany
Treść wiadomości: Widzę, że zaczynamy się dogadywać. Pospiesz się, bo obiad Ci stygnie.
Powrót do góry Go down
Bjarne

Bjarne


Liczba postów : 54
Join date : 19/05/2015

Telefon Apollo  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Apollo    Telefon Apollo  EmptyNie Cze 07, 2015 1:34 pm

Nowa wiadomość
Od: Numer nieznany
Treść wiadomości: Nie każ mi się powtarzać - Czekam.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Telefon Apollo  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Apollo    Telefon Apollo  EmptyNie Cze 07, 2015 7:41 pm

Nowa wiadomość
Od: Baldric
Treść wiadomości: Przecież nie przyjdę w gości z pustymi rękoma. Poza tym, jeśli mam już kupować alkohol i jedzenie, to hurtowo, żebyś nie musiał już nic sam organizować. Zapewne rewelacyjny z Ciebie gospodarz, ale tym razem to ja muszę się wykazać w ramach podziękowania.
Czepiasz się niepotrzebnie. Z początku brałem Cię za spoko gościa, a po lepszym poznaniu znalazłem w Tobie dobrego kumpla. W ostatecznym rozrachunku jesteś naprawdę świetny i dziwię się, że nie masz tłumu uganiających się za Tobą fanów.
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Telefon Apollo  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Apollo    Telefon Apollo  EmptyPon Cze 08, 2015 6:11 pm

Nowa wiadomość
Od: Baldric
Treść wiadomości: Doprawdy? Zatem dlaczego ja nic nie wiem o Twoim powodzeniu? Chyba się obrażę za to, że dowiaduję się ostatni. Chętnie poznam szczegóły tego, jak rozwijało się - bez mojego udziału! - Twoje życie towarzyskie, a może nawet uczuciowe. Wyrwałeś kogoś czy ktoś próbował wyrwać Ciebie?
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Telefon Apollo  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Apollo    Telefon Apollo  EmptyNie Cze 14, 2015 3:51 pm

Nowa wiadomość
Od: Baldric
Treść wiadomości: Skoro tak bardzo liczysz się z moim zdaniem, a nawet dbasz o moje samopoczucie, to może skrycie się we mnie kochasz? Ha, przejrzałem Cię! Niestety, dla Ciebie, jestem zajęty. W tej kwestii nadal nic się nie zmieniło, więc nie mam za bardzo co opowiadać.
Powrót do góry Go down
Bjarne

Bjarne


Liczba postów : 54
Join date : 19/05/2015

Telefon Apollo  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Apollo    Telefon Apollo  EmptyPon Cze 15, 2015 10:16 pm

Nowa wiadomość
Od: Numer nieznany
Treść wiadomości: Nie pytałeś czym się zajmuję, a kim jestem. Zresztą nie dramatyzuj, te informacje nie są Ci do niczego potrzebne. Jak idzie zlecenie?
Powrót do góry Go down
Baldric
Nauczyciel wychowania seksualnego
Trener drużyny piłkarskiej
Baldric


Liczba postów : 412
Join date : 06/02/2014

Telefon Apollo  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Apollo    Telefon Apollo  EmptyWto Cze 16, 2015 12:05 am

Nowa wiadomość
Od: Baldric
Treść wiadomości: W sumie to ja też lecę na młodszych. Właściwie to kiedyś leciałem, bo teraz już nie lecę, w końcu kogoś mam. Chociaż moja miłość jest sporo młodsza ode mnie, więc coś mi z tego lecenia na młodszych zostało. Piszę bez sensu, prawda? Miejmy nadzieję, że jednak ogarniesz, co mam na myśli.
Może twarzą w twarz zdradzę Ci kilka szczegółów, ale nie licz na wiele. To z pewnością nie jest monotonny związek, wręcz przeciwnie, ale nie mogę przecież opowiadać o pikantnych szczegółach. Mimo wszystko to zbyt intymne.
Powrót do góry Go down
Bjarne

Bjarne


Liczba postów : 54
Join date : 19/05/2015

Telefon Apollo  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Apollo    Telefon Apollo  EmptyNie Cze 28, 2015 8:24 pm

Nowa wiadomość
Od: Numer nieznany
Treść wiadomości: Wyczuwam złość.
I doskonale wiem z czym to się wiąże. Zresztą. Nie dramatyzuj, adrenalina cię kręci.
Dobrze. Wojna gangów. Cudownie. Dowiedz się jeszcze czy ten facet spotka się z niejakim Danielem Scottem. Zaraz ci wyślę zdjęcie.
Jeśli będziesz potrzebować czegoś - pisz.
I postaraj się nie pakować do aresztów. Nie chce cię z nich wyciągać.



[mms]
Powrót do góry Go down
Bjarne

Bjarne


Liczba postów : 54
Join date : 19/05/2015

Telefon Apollo  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Apollo    Telefon Apollo  EmptyPon Cze 29, 2015 9:28 pm

Bjarne odczytując sms'a na odprawie, uśmiechnął się nieznacznie szybko wystukując wiadomość.

Nowa wiadomość
Od:Numer nieznany
Treść wiadomości: Sądząc po długości sms'ów, jesteś zdenerwowany.
Moje nazwisko wywoła więcej niż podejrzenia. Lepiej nie sprawdzaj tego, jako martwy mi się nie przydasz.
Da się załatwić. Coś jeszcze?
Powrót do góry Go down
Bjarne

Bjarne


Liczba postów : 54
Join date : 19/05/2015

Telefon Apollo  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Apollo    Telefon Apollo  EmptyCzw Lip 02, 2015 9:11 pm

Wyobraził sobie miną Lee, kiedy ten ze wściekłością i szybkością światła wystukuje tego jakże opanowanego sms'a.


Nowa wiadomość
Od: Numer nieznany
Treść wiadomości: Nie flirtuj już tak ze mną. Za bardzo łechtasz mi ego.
A poważnie. Gdyby działo się coś poważnego, odezwij się.
Powrót do góry Go down
Bjarne

Bjarne


Liczba postów : 54
Join date : 19/05/2015

Telefon Apollo  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Apollo    Telefon Apollo  EmptySob Lip 04, 2015 9:07 pm

Nowa wiadomość
Od: Numer nieznany
Treść wiadomości: Nie zachowuj się jak stary piernik. Wyluzuj.
Informuj mnie na bieżąco.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Telefon Apollo  Empty
PisanieTemat: Re: Telefon Apollo    Telefon Apollo  Empty

Powrót do góry Go down
 
Telefon Apollo
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Telefon Yuyi
» Telefon Ryu.
» Telefon
» Telefon Leo
» Telefon Avy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Postaci :: Telefony-
Skocz do: