IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

1001 pytań do...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Gregor
Melancholik
Germanista
Nauczyciel filozofii

Liczba postów : 1323

PisanieTemat: 1001 pytań do...   Czw Kwi 30, 2015 5:40 pm

Kolejny etap za nami! Teraz czeka nas samo sedno tej zabawy, czyli zadawanie pytań Owieczkom.

ETAP III
Gazele, kozły i Owieczki!

Zdecydowaliście, że pierwszą Owieczką będzie Donatien, drugą ja (czyli Gregor), a trzecią David.

+ Przypominam: jedna osoba może zadać jedno pytanie na godzinę
+ Istnieje możliwość zadania niejawnych pytań. Na każdą Owieczkę przypada 5 niejawnych pytań. Jedna osoba może zadać jedno niejawne pytanie, wysyłając je do mnie lub do Leightona w prywatnej wiadomości, a my potem je publikujemy nie podając autora. Haczyk: na niejawne pytania Owieczka MUSI odpowiedzieć, dlatego proszę, by były ambitne i przemyślane. Jeśli któryś z adminów uzna, że pytanie w jakiś sposób narusza zasady dobrego smaku, ma prawo odmówić publikacji.

Przedstawienie czas zacząć. Pytania i odpowiedzi umieszczajcie pod tym postem od dziś od godziny 21:00 do przyszłego czwartku do godziny 21:01. Zarówno pytanemu jak i pytającym życzę miłej zabawy!

Obecnie owieczką jest David.

Pytania niejawne: 0 / 5

Grafika: chwilowo brak. Jeśli chcesz porozmawiać o muzyce i sztuce albo o filozofii to zapraszam. Mogę też postawić Ci kawę. Ale uprzedzam: gryzę, po prostu to lubię. Gdybym nagle zniknął i długo nie wracał, nie pozwalam, by ktokolwiek kiedykolwiek przejął postać Gregora.

Ostatnio zmieniony przez Gregor dnia Czw Maj 14, 2015 7:46 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aidan

Liczba postów : 90

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   Czw Kwi 30, 2015 9:14 pm

Jakie są trzy opery bez znajomości których człowiek na zawsze pozostaje chamem (nawet jeśli wiemy, że niektórzy pozostają nimi i tak)?

MÓWIŁEM.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Donatien Moretti
Nauczyciel włoskiego

Liczba postów : 115

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   Czw Kwi 30, 2015 9:45 pm

Don Giovanni, czego nie trzeba uzasadniać. Warto porównać kanoniczną reżyserię z interpretacją naszego drogiego Warlikowskiego.  
Robert le Diable, bo to pierwsza prawdziwa, zrobiona z rozmachem opera w stylu romantycznym.
I może operetka, żeby nie było poważnie, bo ludziom z reguły brakuje poczucia humoru – Zemsta nietoperza.
To ode mnie. A Donatien pewnie pytanie uznałby za żenujące oraz świadczące o niskiej ambicji pytającego, skoro zależy mu jedynie na trzech wybranych. A pomyślałby o dorobku wszystkich włoskich muzyków.

Nie znęcaj się nade mną. Przynajmniej nie publicznie.

Nauczyciel matematyki

Liczba postów : 162

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   Pią Maj 01, 2015 11:35 am

Pytanie do postaci: Drogi panie Moretti, widuję pana na szkolnym korytarzu zazwyczaj w mało radosnym nastroju, subtelnie ujmując. Czyżby praca jako nauczyciel była nie tą, którą pragnął pan w życiu?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Donatien Moretti
Nauczyciel włoskiego

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   Pią Maj 01, 2015 2:42 pm

Gratuluje spostrzegawczości. Nie odpowiada mi rola króla głupców, ale Pan na pewno czuje się w niej doskonale. Ja wolę słuchać najnowszych kompozycji Thomasa Adèsa niż jęków uczniów… nad kolejną kartkówką nie do zaliczenia.

Zachęcam was do zadawania prowokacyjnych pytań mnie i Donowi. Miejcie z tego jakąś zabawę. Odpowiem nawet na wulgarne i niesmaczne.

Liczba postów : 55

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   Pią Maj 01, 2015 3:23 pm

Pytanie do postaci: Jeśli w szkole można by było wymierzyć każdą karę wymyśloną przez nauczyciela, jaką Pan najchętniej by stosował?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Eito
Nauczyciel matematyki

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   Pią Maj 01, 2015 4:28 pm

Pytanie do postaci c.d.: Dziękuję. Nie ukrywam, pociąga mnie władza, nawet nad tymi pustymi głowami. Cóż, czyli mam rozumieć, że został Pan nauczycielem aby każdego dnia masochistycznie się pogrążać? W takim wypadku, czy nie lepiej byłoby zmienić zawód na taki, który będzie przynosił przyjemność? Jestem przekonany, że z Pana umiejętnościami to nie powinien być problem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Donatien Moretti
Nauczyciel włoskiego

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   Sob Maj 02, 2015 10:01 am

Erik: Największa kara? Tydzień odpowiadania na pytania wszystkich doprawiony porażką i pełnym satysfakcji uśmiechem Aidana.

Eito: Skoro już wcieliłem się w rolę męczennika tutaj, to przy niej pozostanę. Pan wybaczy, ale praca w niemal każdym zawodzie będzie oznaczała przymusową współpracę z bandą kretynów, z której największy idiota będzie pańskim szefem. A tu przynajmniej mam okazję współpracować z głupkami, ale w większości młodymi i ślicznymi.

Dzika dżdżownica

Liczba postów : 238

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   Pon Maj 04, 2015 7:35 pm

Pytanie do usera: Czy twoja postać bardzo się różni od twojej osoby? Jakie są różnice, a jakie podobieństwa?

Nauczyciel włoskiego

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   Pon Maj 04, 2015 9:50 pm

Obecnie na to pytanie chyba powinien odpowiedzieć Aidan, jest najbardziej kompetentny i mniej stronniczy niż ja.

Z Donatienem łączy mnie zainteresowanie muzyką klasyczną, mieszkanie na strychu secesyjnej kamienicy oraz przesadne przywiązanie do swojego wyglądu zewnętrznego (też się starzeję, więc obsesyjnie ćwiczę i noszę w miarę eleganckie ubrania). Poza tym ja go nawet nie lubię. Jest hipokrytą, który o własną matkę zagrałby w karty. Uzależniony od alkoholu i kłamstwa. Zdecydowanie nie chciałabym być do niego podobna. Nie jestem nawet dostatecznie złośliwa.

Melancholik
Germanista
Nauczyciel filozofii

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   Pon Maj 04, 2015 9:53 pm

Grześ chciałby zapytać swojego kolegi, czy nadal wierzy on, że bycie chujem jest kuracją na powiększenie penisa, czy już przestał wierzyć, ale przyzwyczajenie mu zostało. Tak.

Grafika: chwilowo brak. Jeśli chcesz porozmawiać o muzyce i sztuce albo o filozofii to zapraszam. Mogę też postawić Ci kawę. Ale uprzedzam: gryzę, po prostu to lubię. Gdybym nagle zniknął i długo nie wracał, nie pozwalam, by ktokolwiek kiedykolwiek przejął postać Gregora.
Nauczyciel włoskiego

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   Pon Maj 04, 2015 10:17 pm

Zapewniam, że ta kuracja działa lepiej niż bycie tajemniczym Niemcem z nieszczęśliwą przeszłością.

Dzika dżdżownica

Liczba postów : 238

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   Pon Maj 04, 2015 10:44 pm

Pytanie do usera: Co Cię więc skłoniło do stworzenia takiej, a nie innej postaci? Czy pomimo tego, że jej nie lubisz, pisanie ową postacią sprawia ci przyjemność? W sumie jakby nie sprawiało, to by było to dziwne XD

Kapitan sekcji gimnastycznej

Liczba postów : 545

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   Wto Maj 05, 2015 4:00 pm

Pytanie do postaci: W jakim najdziwniejszmy miejscu uprawiales seks i ile miał lat twój najmłodszy kochanek?

Galeria:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,
15,16,
17!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Donatien Moretti
Nauczyciel włoskiego

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   Sro Maj 06, 2015 8:57 am

David: Do stworzenia tej postaci? Pierwotnie "Krzyk w niebiosa", choć wątpię, by cokolwiek w chwili obecnej w Donatienie zostało z tamtej książki o (co zabawne) kastratach. Później? Wydaje mi się, że ta postać w dużej mierze była tworzona "zgodnie z oczekiwaniami czytelników", czyli im bardziej wszyscy chcieli mieć dupka, tym bardziej ja go z niego robiłam.
Granie nim sprawia mi masę przyjemności, bo ja mam naturę mistrza gry, gram dla zdarzeń a nie dla postaci. A on jest taką osobą, wokół której może wywiązać się kilka intryg. A przy tym mogę na jego temat w swoich postach bezkarnie ironizować i wpędzać go w kłopoty. Pisaniem nim nie jest aktem samoudręczenia, po prostu nie chciałabym go spotkać albo chciałabym, ale tylko po to by dać mu w pysk.

With your father.
Tak by pewnie odpowiedział bardzo pijany i bardzo znudzony Donatien Mistrz Ciętej Riposty z przedszkola nr 7, zresztą ktoś mi przez ramię nie doczytał i myślał, że to pytanie do usera.
Satori: Dwadzieścia dwa, a w sprawach łóżkowych jestem pruderyjnym klasykiem, który potrafi zapanować nad swoim włoskim temperamentem w każdej sytuacji.

Skoro to pytanie do Donatiena, to nie muszę mówić prawdy. A nawet powinnam kłamać.

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   Sro Maj 06, 2015 3:18 pm

No dobrze, wiem, że muszę wyświadczyć tę przysługę wszystkim, którzy chcieliby wiedzieć, ale wstydzą się zapytać.
Lubisz dawać klapsy?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Donatien Moretti
Nauczyciel włoskiego

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   Sro Maj 06, 2015 6:28 pm

Uwielbiam.

Kapitan sekcji gimnastycznej

Liczba postów : 545

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   Sro Maj 06, 2015 7:16 pm

Pytanie do usera: w jakim najdziwniejszmy miejscu uprawiales/las seks???

Galeria:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,
15,16,
17!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aidan

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   Czw Maj 07, 2015 6:47 am

Nudziarz. <3

A teraz poważnie. Do postaci.
Co jest najlepsze a co najgorsze w byciu starym, narcystycznym rozpustnikiem?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Eito
Nauczyciel matematyki

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   Czw Maj 07, 2015 8:28 am

Pytanie do usera: Wyglądasz na dość ogarniętą, dlatego ciekawi mnie ile masz lat?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Donatien Moretti
Nauczyciel włoskiego

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   Czw Maj 07, 2015 12:32 pm

Satori: W lodówce.

Aidan: Znajomość z Tobą.

Eito: (((1/4 * 23)/6 - √56))/3) + (5/7 - 23√34-7)

Melancholik
Germanista
Nauczyciel filozofii

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   Czw Maj 07, 2015 7:05 pm

Dzięki, Donatien, za owieczkowanie.

I tak, teraz moja kolej. Zapraszam do pytania, moi milusińscy!

Dzika dżdżownica

Liczba postów : 194

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   Pią Maj 08, 2015 12:13 am

Pytanie do mamy:
1. Jaką seksowną bielizną zachęcałeś tatę do spłodzenia mnie? ]
2. Z jakiej wysokości upadłeś będąc w ciąży, co spowodowało, że jestem jaki jestem?
3. Jak bardzo kochasz swoje dziecko? <3

Liczba postów : 170

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   Pią Maj 08, 2015 3:30 pm

Pytanie do postaci : Z iloma osobami w tym mieście wylądowałeś w " łóżku " ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gregor
Melancholik
Germanista
Nauczyciel filozofii

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   Pią Maj 08, 2015 6:07 pm

Yuya:
1. Jaką seksowną bielizną zachęcałeś tatę do spłodzenia mnie?
ad. 1. Nie pamiętam... GHB za mocno działało...
2. Z jakiej wysokości upadłeś będąc w ciąży, co spowodowało, że jestem jaki jestem?
ad. 2. Skakałem na spadochronie, który w końcu się nie otworzył, do Wielkiego Kanionu, więc coś około 1600 metrów... plus 176 cm mojego wzrostu!
3. Jak bardzo kochasz swoje dziecko? <3
ad. 3 Odrobinę powyżej 4kHz.

Xavier:
Z iloma osobami w tym mieście wylądowałeś w "łóżku"?
Och, no jasne, że najciekawsze pytania to te, związane z moją dupą. A może tak dla odmiany, zajęlibyście się swoimi własnymi? No dobrze, Xavier. Skoro o to pytasz, to pewnie Ci się nudzi, więc odpowiem, ale będziesz musiał wziąć pod uwagę kilka zmiennych. Po pierwsze: w moim łóżku spałem z jedną osobą. W cudzych łóżkach spałem z kimś trzy razy, na podłodze dwa. Po drugie: w Londynie mieszkam od czterech lat, z wyjątkiem dwóch miesięcy, kiedy wyjechałem. Do klubu chodzę średnio dwa razy na miesiąc, przy czym ponad osiemdziesiąt procent z tych wypadów kończy się szybkim seksem. Ciekawe, czy podejmiesz wyzwanie i policzysz. I pamiętaj: jestem Gregor, często kłamię.

PisanieTemat: Re: 1001 pytań do...   

Powrót do góry Go down

1001 pytań do...
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 212 pytań