IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Terry Johnson

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Terry Johnson Empty
PisanieTemat: Terry Johnson   Terry Johnson EmptyPią Kwi 04, 2014 5:17 pm

Model: Jakiś tam Samsung
Dzwonek: Wibracja.


Lista kontaktów:
Loui
Jonathan (o ile jest jeszcze aktualny)
Powrót do góry Go down
Jonathan

Jonathan


Liczba postów : 73
Join date : 16/01/2014

Terry Johnson Empty
PisanieTemat: Re: Terry Johnson   Terry Johnson EmptyPią Kwi 04, 2014 5:49 pm

1 Nowa wiadomość: Jonathan

Nie sądziłem, że się jeszcze do mnie kiedykolwiek odezwiesz. Zwłaszcza po takim czasie. Masz rację, nie wiem czy bym odebrał, pewnie nie byłbym w stanie szczególnie w ostatnim czasie. Mieszkam w Londynie od dwóch lat.
Teraz już jest lepiej, wróciłem do domu, ale jeszcze przez kilka tygodni jak nie dłużej jestem przykuty do wózka. Przynajmniej wiem na własnej skórze co ty przezywałeś. Ale na szczęście nie jestem sam, mam dość siedzenia bezczynnie.
Ale dzięki, za troskę Terry
Powrót do góry Go down
Jonathan

Jonathan


Liczba postów : 73
Join date : 16/01/2014

Terry Johnson Empty
PisanieTemat: Re: Terry Johnson   Terry Johnson EmptyPią Kwi 04, 2014 7:46 pm

1 Nowa wiadomość: Jonathan

Ty też nie zmieniłeś Terry. Przyznam, że sam nie raz chciałem napisać do ciebie i sprawdzić ale jakoś nie miałem odwagi, nie po tym wszystkim. Sam rozumiesz...
Nie jest już tak źle. Wjechałem w latarnie i pewnie gdyby ta poleciała trochę bardziej w prawo byłoby juz po mnie. Tak skończyło się na połamanych żebrach, krwotoku wewnętrznym i niemal zmiażdżonych nogach. Teraz został tylko gips i śruby... Eh po co to piszę, pewnie nawet nie obchodzi cię to za bardzo...
Jasne zapamiętam. Jeśli będę miał problem ze znalezieniem jakiegoś to si odezwę. Na razie jestem uziemiony.
Powrót do góry Go down
Jonathan

Jonathan


Liczba postów : 73
Join date : 16/01/2014

Terry Johnson Empty
PisanieTemat: Re: Terry Johnson   Terry Johnson EmptyPią Kwi 04, 2014 8:20 pm

1 Nowa wiadomość: Jonathan

Też mam nadzieję, że niedługo znów będę mógł chodzić. Muszę zająć się swoim siostrzeńcem...
Terry może głupio to zabrzmi ale może, gdy już dojdę do siebie spotkalibyśmy się? Jeśli chcesz oczywiście, bo wiem, ze to będzie dziwne spotkanie...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Terry Johnson Empty
PisanieTemat: Re: Terry Johnson   Terry Johnson Empty

Powrót do góry Go down
 
Terry Johnson
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Terry Johnson
» Terry Johnson
» Salem & Terry

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Off top :: Archiwum-
Skocz do: