IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czy Xavier może wyjść się pobawić?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Xavier

Xavier


Liczba postów : 170
Join date : 11/02/2014
Skąd : United Kingdom - Bristol

Czy Xavier może wyjść się pobawić?  Empty
PisanieTemat: Czy Xavier może wyjść się pobawić?    Czy Xavier może wyjść się pobawić?  EmptyNie Lut 16, 2014 3:29 pm

Model telefonu: Samsung Wildfire S
Dzwonek: Acid Drinkers - Hit the road Jack
Lista kontaktów: ZASTRZEŻONA!


Ostatnio zmieniony przez Xavier dnia Nie Paź 26, 2014 10:38 am, w całości zmieniany 9 razy
Powrót do góry Go down
Vincent

Vincent


Liczba postów : 735
Join date : 11/01/2014
Skąd : Ameryka, Los Angeles

Czy Xavier może wyjść się pobawić?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy Xavier może wyjść się pobawić?    Czy Xavier może wyjść się pobawić?  EmptyCzw Mar 13, 2014 5:58 pm


    1 wiadomość od Vincent:

    Xaaaavuuuuuś <33
Powrót do góry Go down
Vincent

Vincent


Liczba postów : 735
Join date : 11/01/2014
Skąd : Ameryka, Los Angeles

Czy Xavier może wyjść się pobawić?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy Xavier może wyjść się pobawić?    Czy Xavier może wyjść się pobawić?  EmptyCzw Mar 13, 2014 9:08 pm

1 wiadomość od Vincent:

    Uroczyś. Jestem w cholerę rozpieszczony, mam wprost zajebisty humor, a ty chyba nie jesteś przyzwyczajony do milutkich słówek. Wolisz, jak wyzywają cię od suk? No, a co najważniejsze, musimy się kiedyś spotkać. Postawisz mi...
    póki co jedynie kakao. *vincentowskie poczucie humoru, ohohoh, takim zabawny*
Powrót do góry Go down
Vincent

Vincent


Liczba postów : 735
Join date : 11/01/2014
Skąd : Ameryka, Los Angeles

Czy Xavier może wyjść się pobawić?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy Xavier może wyjść się pobawić?    Czy Xavier może wyjść się pobawić?  EmptyPią Mar 14, 2014 8:59 am

1 wiadomość od Vincent:


    Xavuś, jesteś sztywny. Pod koniec życia umrzesz na wrzody na żołądku, a ja będę pił kolejną szklaneczkę whiskey. Taka prawda, przykre, nie? I moje życie na wszystkich płaszczyznach jest nieziemskie, kochanie, jest czego pozazdrościć, wierz mi.
    Ale serio, kakao mógłbyś mi kupić.
Powrót do góry Go down
Vincent

Vincent


Liczba postów : 735
Join date : 11/01/2014
Skąd : Ameryka, Los Angeles

Czy Xavier może wyjść się pobawić?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy Xavier może wyjść się pobawić?    Czy Xavier może wyjść się pobawić?  EmptySob Mar 15, 2014 9:28 am

1 wiadomość od Vincent:



    Popełnisz samobójstwo? I to w taki sposób? Niezbyt to wyrafinowane, nie pochwalam. Poza tym, co z tego, że będę mieć zmarszczki? Mam pieniądze, więc nadal wszystkie dziwki moje. >D
    A co byś chciał, ode mnie, biednego i niewinnego?
Powrót do góry Go down
Vincent

Vincent


Liczba postów : 735
Join date : 11/01/2014
Skąd : Ameryka, Los Angeles

Czy Xavier może wyjść się pobawić?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy Xavier może wyjść się pobawić?    Czy Xavier może wyjść się pobawić?  EmptySob Mar 15, 2014 2:29 pm

1 wiadomość od Vincent:



    Nie potrafisz sprostać upływającemu czasu? Przyyykreee. Pieniądze się tak szybko nie skończą, nie bój głowy. Nie wiem, coś się tak przypieprzył do mojej dupy. Chcesz czegoś od niej?
    Zapewniam, przód też mam b. dobry.
Powrót do góry Go down
Vincent

Vincent


Liczba postów : 735
Join date : 11/01/2014
Skąd : Ameryka, Los Angeles

Czy Xavier może wyjść się pobawić?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy Xavier może wyjść się pobawić?    Czy Xavier może wyjść się pobawić?  EmptyNie Mar 16, 2014 7:55 am

1 wiadomość od Vincent:



    No co ty, Xavuś, jestem najpiękniejszą ciotą w tej szkole. Poza tym... Hej, no nie mów mi, żeś zazdrosny? No chyba, że po prostu masz na mnie ochotę >DD
Powrót do góry Go down
Vincent

Vincent


Liczba postów : 735
Join date : 11/01/2014
Skąd : Ameryka, Los Angeles

Czy Xavier może wyjść się pobawić?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy Xavier może wyjść się pobawić?    Czy Xavier może wyjść się pobawić?  EmptyNie Mar 16, 2014 7:46 pm

1 wiadomość od Vincent:




    Nie byłeś i nie będziesz zazdrosny, bo skarbie, ty JUŻ jesteś. :DD
Powrót do góry Go down
Vincent

Vincent


Liczba postów : 735
Join date : 11/01/2014
Skąd : Ameryka, Los Angeles

Czy Xavier może wyjść się pobawić?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy Xavier może wyjść się pobawić?    Czy Xavier może wyjść się pobawić?  EmptyNie Mar 16, 2014 8:59 pm

1 wiadomość od Vincent:


    Pff, sam w to nie wierzysz. A nie byłoby ci przykro, jakbym to zrobił? ~~
Powrót do góry Go down
Vincent

Vincent


Liczba postów : 735
Join date : 11/01/2014
Skąd : Ameryka, Los Angeles

Czy Xavier może wyjść się pobawić?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy Xavier może wyjść się pobawić?    Czy Xavier może wyjść się pobawić?  EmptyWto Mar 18, 2014 1:15 pm

1 wiadomość od Vincent:



    Te trzy kropki są niepokojące. Dam ci przyjacielską radę: Nie zakochuj się we mnie! Nie nadaję się do takich spraw, słońce ;))
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czy Xavier może wyjść się pobawić?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy Xavier może wyjść się pobawić?    Czy Xavier może wyjść się pobawić?  Empty

Powrót do góry Go down
 
Czy Xavier może wyjść się pobawić?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Postaci :: Telefony-
Skocz do: