IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Pokój 31

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Patch

Liczba postów : 74

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 4:07 pm

Ech... zawsze musisz mnie przezywać? - pomyślał, a jak zauważył, że płaczę otarł mu łzy. Przybliżył się do niego i dodał. -Spokojnie, zaraz przestanie. Rozluźnij się... - szepnął i pocałował go w policzek.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rayflo

Liczba postów : 72

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 4:27 pm

- N-nie umiem... - powiedział i spojrzał na niego. Czemu on taki miły. Schował twarz w jego torsie. - M-może.... zmienimy pozycje? - jak siedzą, to nie dziw się, że boli. Położył się na plecy i przyciągnął go do siebie. Znów jęknął z bólu. - Chcę to już zakończyć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Patch

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 4:32 pm

Przytaknął, a następnie złapał go za uda i przyciągnął do siebie. Zaczął szybciej poruszać biodrami, a zakończył to dopiero jak w nim doszedł. Kit z tym, że Rayflo też pobrudził sobie całe łóżko. Zapiął rozporek i złapał się za głowę. Spojrzał na niego i powiedział z wrednym uśmieszkiem. -No to dobranoc. - poczochrał mu włosy, rozebrał się do bokserek i poszedł spać na swoim łóżku. Hahaha wredota.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rayflo

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 4:39 pm

- Że co! Ty draniu... - mruknął i chciał wstać, ale nie dał rady. Rzucił w niego tym co znalazł na szafce nocnej. Czyli budzikiem. - Pomóż mi iść do łazienki! - rozkazał. Jak już komuś zabierasz pierwszy raz, bądź łaskaw mu pomóc się po tym pozbierać. Trochę się to różni od yaoiców, które oglądał. Tam każdy był szczęśliwy po stosunku, a on... miał ochotę zabić Patcha.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Patch

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 4:45 pm

-Dobra, już dobra. Przestań marudzić. - powiedział, wstał i zaprowadził go do kibla. Usiadł pod drzwiami i czekał aż z niego wyjdzie, by pomóc mu pójść do łóżka. Niestety zmęczenie zwyciężyło, zamknął oczy i zasnął. Biedny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rayflo

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 4:57 pm

Poszedł pod prysznic. Ogólnie on dba o swoją higienę w przeciwieństwie do Sebastiana. Umył ciało, ale na dole wyczuł coś dziwnego. " Zabije gnoja!" Umył szybko głowę i już chciał wyjść, ale coś blokowało drzwi. Kopnął w nie z całej siły, ale nic nie dało. W sumie mogło zaboleć trochę Sebcia...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Patch

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 4:59 pm

Kopnięcie w drzwi go obudziło. Wstał, złapał się za głowę, a widząc tą morderczą minę Rayflo nawet się nie przejął. Westchnął, a następnie ziewnął i poszedł do siebie na łóżko. Zamknął oczy i szybko zasnął. On tu całą robotę odstawiał! Jest zmęczony. Telefon natomiast miał pod poduszką. Jaki ostrożny! Ma hasło do odblokowania, do wiadomości i zdjęć też ma inne, a jeszcze śpi z nim pod poduszką. Nienormalny!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rayflo

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 5:19 pm

Miał ochotę go zabić. - Ty dupku! Jak śmiałeś... - zasnął? Totalnie go olał i zasnął? Zaczął przeszukiwać pokój, tylko po to, by znaleźć ten cholerny telefon. Nie było go. Poduszka. Podszedł o niego cicho i włożył rękę pod jego poduszkę wyszukując telefonu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Patch

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 5:23 pm

On ma bardzo czuły sen. Otworzył oczy i spojrzał na niego. -Co ty odstawiasz? - zapytał i usiadł. Złapał się za głowę, bo w sumie cholernie go bolała. Wyciągnął z szafki nocnej tabletki na ból głowy i połknął dwie. Następnie zwrócił się do Rayflo. -Jak chciałeś ze mną spać wystarczyło poprosić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rayflo

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 5:36 pm

Wpadł. - Chciałbyś. Miałeś usunąć dowody z telefonu po jednej nocy. - stwierdził zły. Nie będzie spokojny, póki ten tego nie usunie. - No dalej. Chcę mieć pewność, że to zrobisz. - on serio mu spokoju nie da.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Patch

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 6:39 pm

-Usunę to z rana, rany. Możesz nawet ze mną spać, by mieć pewność, że nigdzie tego nie udostępniam. - powiedział przewracając teatralnie oczami. Położył się wygodnie na łóżku i zamknął oczy. Go się nie budzi, jasne?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rayflo

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 6:53 pm

- A wierz mi, że będę! - powiedział, popchnął go w róg łóżka i położył się obok niego. Tak bardzo zły. Zamknął oczy, jednak po chwili je otworzył. - Jesteś cholernie dobrym prowokatorem. - stwierdził i już chciał wstać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Patch

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 6:59 pm

Spojrzał na niego i zaśmiał się cicho. Złapał go za rękę i przyciągnął do siebie. -Wiesz skoro już coś do siebie mówimy to.. - uśmiechnął się wrednie i powiedział. -Opisz mi jak było? - hahahaha, on to jest dopiero wredny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rayflo

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 7:06 pm

On zaraz wybuchnie. - Zgwałciłeś mnie! Tak było! - powiedział wkurzony. Co to za pytanie? Westchnął i zapytał po krótkiej chwili. - Czy... to był twój pierwszy raz? - tak, tak. Chcę się upewnić czy tylko on dopiero teraz stracił dziewictwo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Patch

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 7:08 pm

-Nie zgwałciłem. Sam tego chciałeś. Gdyby tak nie było nie kleiłbyś się tak do mnie. - Hahahahaha Sebastian mistrzu. Po chwili dodał. -Hmm? Nie. - potrafi pocieszać ludzi, prawda? No chyba nie powie mu, że robił to z jedną dziewczyna z podstawówki. I niektórymi chłopakami ze szkoły.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rayflo

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 7:12 pm

- Nie kleiłem się! To bolało, więc co miałem zrobić.... Na ogół jestem seme. - hahahahahaha a to dobre. Rayflo seme? Przecież on do dziesiątego roku życia bawił się lalkami. Nie umiałby być na prowadzeniu, jednak tylko on to wie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Patch

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 7:14 pm

-Ach tak? - zapytał i spojrzał na niego. -No to dalej. Czekam. - kiedyś Patch był uke, hahaha. Kiedyś. Bardzo dawno temu, ale... to nie było dla niego. Po prostu taki charakter. -Ile można czekać? Zaczynaj.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rayflo

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 7:18 pm

- Czy ty ze mnie sobie kurna żartujesz? Żartujesz, prawda? W życiu tego z tobą nie zrobię, nawet nie proś. - powiedział krzyżując ręce na klatce piersiowej. To był jeden.... i chyba jedyny powód dla którego tego nie zrobi. Znaczy... on nigdy nie próbował, ale myślicie, że czemu jest homo?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Patch

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 7:25 pm

-A to ci pech. - powiedział, a następnie westchnął i odwrócił się plecami. -W takim razie dobranoc. - dodał po chwili i zamknął oczy. Minęło pięć minut nim zasnął. A śniło mu się, że jest we Francji i pił wino z jakimś pijanym psem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rayflo

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 7:31 pm

Westchnął i zamknął oczy. W ogóle... czemu nie wrócić na swoje łóżko? Ah tak, ktoś je ubrudził... w sumie sam go ubrudził, ale to wina Patcha. Przytulił go i zasnął po paru minutach. Nie śniło mu się nic, ale przyzwyczaił się do tego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Patch

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 7:33 pm

Obudził się jak poczuł, że ten się do niego przytula. Spojrzał na niego i uśmiechnął się lekko, po czym zamknął oczy i ponownie zasnął. Czemu nie już tego pijanego psa we Francji? Ten sen był taki zaczepisty!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rayflo

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 7:38 pm

Obudził go budzik, którym rzucił Patcha. Skąd on miał wiedzieć, że będzie z nim spał. Sebastian powinien chociaż raz posprzątać. Cóż, oczywiście był nieświadomy tego, że z nim śpi. - Idioto obudź się! - wrzasnął ziewając. Sam zwinął się w kołdrę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Patch

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 7:51 pm

-Czego?! - wrzasnął i spojrzał na niego. -Dajże człowiekowi się wyspać, a nie! Boże! - rozwalił budzik i ponownie się położył. On wiedział, że Rayflo nie znosi ludzi, a tym bardziej jego. W sumie to znają się już od dawna.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rayflo

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 7:58 pm

- Ale trzeba do budy... czekaj... dziś sobota? A... zapomnij. - wtulił się do poduszki. Po pięciu minutach spadł z łóżka. - Co ty robisz o cholery ze mną w łóżku!? - zapytał a wtedy sobie wszystko przypomniał. Zapieczętował wszystko facepalmem i powiedział. - Jak już wstałeś, usuń ten cholerny filmik.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Patch

PisanieTemat: Re: Pokój 31   Pon Lut 03, 2014 8:37 pm

Spojrzał na niego jak na idiotę i powiedział. -Ogłupiałeś? Najpierw muszę te zdjęcia wywołać. - uśmiechnął się wrednie i odwrócił się do niego plecami, a następnie zamknął oczy. On jest zmęczony, a ten mu dupę truję.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Pokój 31   

Powrót do góry Go down

Pokój 31
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Pokój wizytowy
» Pokój Chemika