IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Wolny w fabule

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gregor
Melancholik
Germanista
Nauczyciel filozofii

Liczba postów : 1323

PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Pon Kwi 20, 2015 6:49 pm

Nick: zaskoczę Cię.... uwaga... uwaga... Gregor!
Oczekiwania: tak jak pisałem to we wcześniejszym ogłoszeniu, dawno, dawno temu: wyobraźnia. Jeśli potrafię zrozumieć treść posta i jeśli będzie ona ciekawa, to nie zwracam uwagę na ewentualne błędy. Zależy mi tylko na tym, by fabuła Wolniej Opowieści nie bazowała jedynie na moich pomysłach, ale na współpracy. Dodatkowym atrybutem byłoby, gdyby postać miała ponad dwadzieścia lat, ponieważ Gregor swobodniej czuje się przy osobach starszych niż jego uczniowie i może sobie na więcej pozwolić.
Pomysł na fabułę: wolałabym ustalić razem, bo chociaż kilka w miarę uniwersalnych pomysłów mam, to nie wiem, co przypadnie drugiej osobie do gustu. Poza tym, właśnie: chodzi o Wolną Opowieść, nie o fabułę, ale mam nadzieję, że to nie jest wielki problem.

Yup, aktualne!
PS nie taki Grześ straszny jak go malują!

Grafika: chwilowo brak. Jeśli chcesz porozmawiać o muzyce i sztuce albo o filozofii to zapraszam. Mogę też postawić Ci kawę. Ale uprzedzam: gryzę, po prostu to lubię. Gdybym nagle zniknął i długo nie wracał, nie pozwalam, by ktokolwiek kiedykolwiek przejął postać Gregora.

Liczba postów : 15

PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Sro Cze 24, 2015 2:47 pm

Nick: Kohaku, the Sekretariat Master
Oczekiwania: regularne odpisy i czasami uderzenie mnie kijaszkiem jak się zacznę lenić i wymigiwać od swoich obowiązków
Pomysł na fabułę: do obgadania, jestem otwarty na propozycje.

aktualne

Liczba postów : 131

PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Sob Cze 27, 2015 8:23 pm

Gerard napisał:
Nick: Wiedźmin!
Oczekiwania: Cierpliwość do mua, bo ja potrafię i tydzień nie odpisać, bo po prostu nie chce mi się. Jeśli coś jest nie tak, to o tym powiem, ale jeśli po prostu mi się nie chce na obecną chwilę, bo mam takie widzimisię, to nie będę o tym raczej wspominać.
Oryginalności. Nie chce mi się bawić w posty, z których będzie pierwsze pięć opierało się na  "zauważył dziwnego gościa w oddali, ale nie podchodził bo coś tam". Serio, jak ja mam się tak nudzić, to nie liczcie na to, ze odpisy będą pojawiać się często. Sam ruszać wszystkich akcji nie będę.
Khuh. I chyba odzewu. Może jednak nikt nie będzie mieć mnie centralnie w du... ^^
Pomysł na fabułę: Różne. Ale przeważnie i tak improwizuję, a zarys wymyślam w zależności od tego, z kim piszę, chyba oszywista oszywistość.

aktualne

*przypomina się* Do 6-stego lipca mam czas, więc miło by było, jakby ktoś się odezwał. Coś krótkiego, niezobowiązującego. Potem wyjeżdżam do Holandii i odpisy będą znikome (raz na tydzień, huh? Jak zdrowie pozwoli).

Und das Atmen fällt mir ach so schwer
Weh mir oh weh
Und die Vögel singen nicht mehr

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jay
Kapitan sekcji bokserskiej

Liczba postów : 3

PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Pon Lip 27, 2015 4:02 pm

Nick: Jay.
Oczekiwania: W miarę częste odpisy.
Pomysł na fabułę: Do ustalenia.

aktualne
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kuroi Yuki

Liczba postów : 42

PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Czw Lip 30, 2015 2:22 pm

Nick: Kuroi Yuki

Oczekiwania: Post minimum co dwa/trzy dni, cierpliwość do mnie i Kuroi'ego oraz kreatywność.
Szukam kogoś, kto zechce przygarnąć wredne i pyskate uke do swojej fabuły. Nie zależy mi na seksie jakoś specjalnie, ale jak dojdzie do aktów, to dojdzie i płakać nikt z tego powodu nie będzie (poza dziewiczym tyłkiem tego szczyla). Możesz być sadystą... po prostu przygarnij ktoś ;-;

Pomysł na fabułę: Do ustalenia na pw.

aktualne
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nataniel

Liczba postów : 22

PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Czw Lip 30, 2015 3:40 pm

Nick: Nataniel, z domu Nowacki, herb rodowy: debil z lizakiem.

Oczekiwania: Coś? Ktoś? Cokolwiek? Jeesteeeem taaakiii saaam jaak paleeeec aaaaaaaalboooo cooooś taaam! Chciałbym znaleźć kogoś kto mnie zaakceptuje! Nie musi kochać! Wystarczy, że spędzi czas i czasem walnie w łeb! Chcę frendaaaaa!!!!

Pomysł na fabułę: Na przypale albo wcale! Jak to się mówi. Zobaczę, jak i z kim.

Wolny i chętny!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
John

Liczba postów : 11

PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Sob Sie 15, 2015 1:54 am

Nick: John
Oczekiwania: Tak zwanej sesji, pisania, rozpisania, napisania.
Pomysł na fabułę: Pomysłów może być kilka, lepiej jest je przemyśleć wspólnie i ustalić jakiś niewinny zarys. Warto przeczytać swoje kp nawzajem i wybrać coś co może połączyć losy postaci, o.

Już nie tak bardzo aktualne.

Ostatnio zmieniony przez John dnia Nie Sie 16, 2015 8:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Donatien Moretti
Nauczyciel włoskiego

Liczba postów : 115

PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Sob Sie 15, 2015 10:04 pm

Hm.
Mam ochotę zmarnować trochę czasu i urozmaicić sobie podróże pociągiem, ale pod pewnymi warunkami.
- bez wywierania presji, są wakacje i mam sporo zobowiązań, więc jeśli nie odpisuje, to nie odpisuje. Robienie scen w tej kwestii niczego nie zmieni.
- nie uznaje któregoś tam punktu regulaminu, jak mam kaprys to zabiję, skrzywdzę i zgwałcę bez pytania o pozwolenie cudzą postać.
- zastrzegam sobie prawo do odprawiania niegodnych z kwitkiem

Liczba postów : 23

PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Czw Sie 27, 2015 10:19 am

Nick: Natsuo
Oczekiwania: Brak wygórowanych oczekiwań - przynajmniej jeden post na dzień. I siup, chyba tyle.
Pomysł na fabułę: Coś się wymyśli.

aktualne
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shigeru

Liczba postów : 2

PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Pon Sie 31, 2015 4:44 pm

Nick: Shigeru
Oczekiwania: Kreatywna fabuła. Odpisy nie muszą być super często, czy coś bo zdaję sobie sprawę, że wszyscy mają pracę/szkołę/psa/kota/życie.
Pomysł na fabułę: Shigeru chce kumpla. Ale takiego no, kumpla. Kogoś z kim pożartuje, pójdzie na kielicha i tak dalej. Nikogo nie zna i tak jakoś przykro mi z tego powodu.
Trza to zmienić!

Pw na konto Shigeru lub Glena!

bardzo aktualne

Dom | Telefon
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Daveth
Kapitan drużyny koszykarskiej

Liczba postów : 103

PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Czw Wrz 17, 2015 2:15 pm

Nick: Daveth
Oczekiwania: Przede wszystkim sumienności. Nie mam ochoty ponownie trafiać na osobę, która będzie nagle znikała na czas nieokreślony bez choćby najmniejszego napomknięcia o tym. Zrozumiem każdą, byle wczesniej wspomnianą nieobecność, ale uprzedzam też, że miesiąca nie będzie mi się chciało czekać na kolejny odpis. Dlatego najchętniej widzę do fabuły osobę, która jednak może wrzucić odpis raz na dwa-trzy dni D: Przyjemnie by było też znaleźć kogoś, z kim dałoby się zbudować jakąś trwalszą linię fabularną~ Takie tam moje drobne życzenie.
Pomysł na fabułę: Jeśli będzie już z kim ustalać, to się ustali.

aktualne
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shōta

Liczba postów : 29

PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   Nie Lis 22, 2015 11:34 pm

Nick: Shōta
Oczekiwania: Cierpliwość do mnie, która, rzecz jasna, będzie odwzajemniona.
Pomysł na fabułę: Do ustalenia.

aktualne
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Wolny w fabule   

Powrót do góry Go down

Wolny w fabule
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2