IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Samael

Go down 
AutorWiadomość
Samael
Postać zawieszona
Samael


Liczba postów : 273
Join date : 15/01/2014

Samael Empty
PisanieTemat: Samael   Samael EmptySob Sty 18, 2014 5:52 pm

Zapraszam, nie gryzę~


Samael Tumblr_ml3wzyR0Po1r8l821o6_500

"Jam ci twój, a tyś ten, co podniósł moje martwe ciało z popiołów, ożywił swoim oddechem i rozkochał w źrenicach"


    -


Samael Tumblr_ml3wzyR0Po1r8l821o7_500

"Gdybym nie mógł mówić, gdybym nie mógł widzieć, gdybym nie mógł słyszeć czy czuć. Rozpoznałbym ciebie, wzrokiem, który podarowała mi przyjaźń"

    ---


Samael Tumblr_ml3wzyR0Po1r8l821o4_500

" Mógłbym stać i patrzeć, jak opadają kamienie. Widziałem was raz, słyszałem tylko półszeptem. Znam, ale nie przyznam się. Tak dobrze was nie znam "

    ---


Samael Tumblr_ml3wzyR0Po1r8l821o5_500

"A gdy zajdzie słońce i nastanie noc, demony snów obudzą się. Ja cię wytopię, ja cię odszukam, choćbyś był niczym kret pod ziemią szukający schronienia. Z szacunku dla twej podłości zabiję cię. Powoli i boleśnie , a potem zatańczę na twych palących się zwłokach"


    - Damaza Tristan Deep

Dawno dawno temu, za górami i za lasami, żyła sobie przyszła matka Samaela. Dziwnym zbiegiem okoliczności związała się kiedyś z rudym, jednak ów związek długo nie potrwał i nie zakończył się happy endem. Po paru miesiącach od zerwania okazało się, ze Samael miał przyjść na świat, jednakże nigdy się miał nie dowiedzieć o swoim biologicznym ojcu. Nikt jednak nie przewidział tego, że kiedy chłopak ukończy ledwie 13 lat, jego biologiczna matka i przybrany ojciec zginą w wypadku. Podczas licznych rozpraw w sądzie dotyczących przyszłości Samaela, wyszło na jaw kim jest jego biologiczny ojciec. Nigdy jednak go nie spotkał i miał nadzieje, ze nie spotka, ze pozostanie tylko zlepkiem informacji, których Sam nigdy nie chciał przyjąć do wiadomości.

    --
Powrót do góry Go down
 
Samael
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Postaci :: Relacje-
Skocz do: