IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pan M i Miau

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Pan M
Nauczyciel psychologii
Psycholog szkolny
Pan M


Liczba postów : 281
Join date : 12/01/2014
Skąd : Londyn, Wielka Brytania

Pan M i Miau Empty
PisanieTemat: Pan M i Miau   Pan M i Miau EmptyPią Sty 17, 2014 7:25 pm

W swym niezbyt długim i średnio ciekawym życiu M poznał ludzi, którzy ubarwili jego życiorys i listę znajomych na fb. Są to :

Akta Pacjentów

- Hide chłopak uwielbiający koty (kto ich nie kocha ten ma zło w sercu, to oczywiste), uważa, że cukierki to opłata za głaskanie Doktora Miau. Od czasu do czasu przydrepta do gabinetu Pana M na kakao i mizianie tłustego mruczka. Hide jest stałym, cukierkowym dilerem Pana M. Notatka: podejrzenia o ADHD.

- Keith to kochanek M z czasów gdy Pan Psycholog był jeszcze studentem. Nastolatek wynajmował pokój w domu jego rodziców na czas wakacji. Poznali się na lotnisku i po kilku dniach poczuli między sobą chemię co poprowadziło ich w prostej linii do łóżka. Notatka: Możliwy masochista, tłumi uczucia.

- Clayton głuchoniemy podopieczny Pana M. Tak się składa, że M zna migowy (choć długo go nie używał) i został poproszony przez dyrekcję aby zajął się chłopcem i pomógł mu poczuć się lepiej w nowej szkole. Notatka: Introwertyk. Kocha fotografię.

- Aaron kuzyn Pana M. Mała wredota, którą bardzo kocha. Jako dzieciaki nierozłączni, rodzinne spotkania były miłe tylko dlatego, że Pan Psycholog mógł zobaczyć się ze swoim kuzynkiem, który z wzajemnością traktowany jest jak brat. Notatka: Homofobia, lęk przed własną orientacją seksualną.

- Alan były kochanek Pana M. Notatka: Akta utajnione.

- Lucius uczeń uczęszczający na psychologię. Michael na pierwszy rzut oka ujrzał w nim zamkniętego chłopca, duszącego w sobie emocje. Widzi, że z jakiegoś powodu chłopak boi się go i unika bycia sam na sam. Notatka: kompleks starszego brata, poważny... Alergia na koty.

- Camille sex-friend psychologa. Dawny pacjent i dobry kumpel. Notatka: klaustrofobia, seksoholik.

Jeśli o kimś zapomniałem, piszcie na pw lub gg


Ostatnio zmieniony przez Pan M dnia Sob Maj 31, 2014 11:23 am, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Andrew

Andrew


Liczba postów : 40
Join date : 11/01/2014

Pan M i Miau Empty
PisanieTemat: Re: Pan M i Miau   Pan M i Miau EmptySob Sty 18, 2014 12:29 am

Ja z Tobą na kanapie <3
A tak już na poważnie to chcę z Tobą jakąś relację xD
Powrót do góry Go down
Pan M
Nauczyciel psychologii
Psycholog szkolny
Pan M


Liczba postów : 281
Join date : 12/01/2014
Skąd : Londyn, Wielka Brytania

Pan M i Miau Empty
PisanieTemat: Re: Pan M i Miau   Pan M i Miau EmptySob Sty 18, 2014 12:43 pm

chodząca wizualizacja pedofilskich pragnień? a nie xd to Lucyna :p

jak najbardziej, ja też chcę proponuję, że odwiedzę sławetny host club
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pan M i Miau Empty
PisanieTemat: Re: Pan M i Miau   Pan M i Miau Empty

Powrót do góry Go down
 
Pan M i Miau
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Postaci :: Relacje-
Skocz do: