IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kisielowe relacje

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Kisielowe relacje Empty
PisanieTemat: Kisielowe relacje   Kisielowe relacje EmptySro Sty 15, 2014 11:36 pm

Zapraszam! ^^


Vincent Christopher Star: Vince dla Kelis zawsze był kimś specjalnym. Oczywiście nie odbierzcie tego źle, nie jest jego chłopakiem ani młodziak nie jest w nim ani trochę zakochany aczkolwiek zawsze czuł z nim silną więź i wiedział, że w chwilach słabości lub smutku zawsze mógł się zgłosić do niego. Vincent jest dla niego kimś w rodzaju "ojca" bądź dość bliskiego przyjaciela.


Ostatnio zmieniony przez Kelis dnia Pią Lut 21, 2014 5:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Vincent

Vincent


Liczba postów : 735
Join date : 11/01/2014
Skąd : Ameryka, Los Angeles

Kisielowe relacje Empty
PisanieTemat: Re: Kisielowe relacje   Kisielowe relacje EmptyPią Sty 17, 2014 11:45 am

Synek. Ty wiesz, czego ja chcę. <3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kisielowe relacje Empty
PisanieTemat: Re: Kisielowe relacje   Kisielowe relacje EmptyPią Sty 17, 2014 12:11 pm

Nie wiem, ale może mi powiesz? XD
Powrót do góry Go down
Vincent

Vincent


Liczba postów : 735
Join date : 11/01/2014
Skąd : Ameryka, Los Angeles

Kisielowe relacje Empty
PisanieTemat: Re: Kisielowe relacje   Kisielowe relacje EmptyPią Sty 17, 2014 12:24 pm

Synek jest moim synkiem. Czasem pogłaszczę synka, czasem dźgnę go w żebra, czasem nie będę się do Ciebie przyznawał, a czasem będę prawił ojcowskie rady. I bedę chronił przed złem świata, a czasem samemu Cię w nie wpędzał. <3

Rozumiesz, nie? Gdzie się poznaliśmy? xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kisielowe relacje Empty
PisanieTemat: Re: Kisielowe relacje   Kisielowe relacje EmptyPią Sty 17, 2014 1:57 pm

Wsadziłeś praktycznie mnóstwo przeciwieństw, ale strzelam, że mają po prostu być przyjaciółmi?
Powrót do góry Go down
Vincent

Vincent


Liczba postów : 735
Join date : 11/01/2014
Skąd : Ameryka, Los Angeles

Kisielowe relacje Empty
PisanieTemat: Re: Kisielowe relacje   Kisielowe relacje EmptyPią Sty 17, 2014 4:42 pm

PRZYJACIÓŁMI? ~ Jak ja nikogo nie lubię, ale można spróbować z kumplami.

To wpiszę... kiedyś... '
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kisielowe relacje Empty
PisanieTemat: Re: Kisielowe relacje   Kisielowe relacje EmptyPią Sty 17, 2014 6:40 pm

Spoko, ja teŻ.
Powrót do góry Go down
Satori
Kapitan sekcji gimnastycznej
Satori


Liczba postów : 545
Join date : 13/01/2014

Kisielowe relacje Empty
PisanieTemat: Re: Kisielowe relacje   Kisielowe relacje EmptySob Sty 18, 2014 10:42 pm

Ja! Ja też chce jakieś relację z różowym kisielkiem <3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kisielowe relacje Empty
PisanieTemat: Re: Kisielowe relacje   Kisielowe relacje EmptyNie Sty 19, 2014 12:55 am

Satoś, a masz jakieś propozycje? Jak mogli się spotkać?
Powrót do góry Go down
Satori
Kapitan sekcji gimnastycznej
Satori


Liczba postów : 545
Join date : 13/01/2014

Kisielowe relacje Empty
PisanieTemat: Re: Kisielowe relacje   Kisielowe relacje EmptyNie Sty 19, 2014 7:44 pm

Mogli się spotkać na jakiś zajęciach - w końcu oboje chodzą do High School. Ale mogli się spotkać na stołówce, na korytarzu, na terenach szkoły. Kurczę, jak na razie nic więcej nie przychodzi mi do głowy, może jak wymyślę coś bardziej oryginalnego to napiszę... *myśli, na razie nie może na nic ciekawego wpaść*
Powrót do góry Go down
Sasza

Sasza


Liczba postów : 7
Join date : 14/01/2014

Kisielowe relacje Empty
PisanieTemat: Re: Kisielowe relacje   Kisielowe relacje EmptyPon Sty 20, 2014 8:26 pm

Saszka byłby chętny na nawiązanie jakiejś znajomości! To może być ciekawe. Kelis wraz ze swoim alter ego może nieźle namieszać w głowie Evansowi, ze względu na jego małą paranoję. Nie mam pojęcia co mogę zaproponować - coś przyjaźnio-podobnego? Albo bardziej niepewnego? W każdym razie, spotkać się mogą na zajęciach na pewno, sprawa do obgadania.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kisielowe relacje Empty
PisanieTemat: Re: Kisielowe relacje   Kisielowe relacje Empty

Powrót do góry Go down
 
Kisielowe relacje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Relacje, relacje, relacje..
» Relacje?
» Relacje romantyka
» Feniksowe relacje
» Misiowe Relacje.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Off top :: Archiwum-
Skocz do: