IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Moje relacje

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Nuke

Nuke


Liczba postów : 31
Join date : 11/01/2014

Moje relacje Empty
PisanieTemat: Moje relacje   Moje relacje EmptyNie Sty 12, 2014 1:05 pm

Tak więc szukam czegokolwiek, zarówno pozytywnych jak i negatywnych relacji.

Satori - chwilami Nuke czuje się niezręcznie przy tym chłopaku ze względu na jego nieco zboczone żarty. Mimo to bardzo się lubią i Nuke uważa go za przyjaciela, wie, że czerwonowłosy nie żartuje sobie z niego w złośliwy sposób, a jedynie próbuje go rozśmieszyć. Nie ważne, że nieco nieudolnie i bardziej go zawstydza. Fakt iż zostali współlokatorami bardzo mu pasuje, szykuje się długie gadanie i wspólne oglądanie filmów. Czy coś więcej?


Haien - nowa szkoła, nowe znajomości. Może i nie rozmawiają ze sobą dużo i nie wychodzą nigdzie razem, ale jak przyjdzie do tematu mang to mogą długo siedzieć razem i rozmawiać na temat różnych tytułów. Chwalić lub krytykować, pokazywać swoje nowe nabytki. Nuke'a trochę bawi ciamajdowatość Haien'a i uważa, że powinien wziąć się w garść.


Ostatnio zmieniony przez Nuke dnia Wto Sty 14, 2014 5:10 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Haien

Haien


Liczba postów : 45
Join date : 11/01/2014

Moje relacje Empty
PisanieTemat: Re: Moje relacje   Moje relacje EmptyNie Sty 12, 2014 6:33 pm

Haicia proponuje przyjazną, jeśli nie przyjacielską relacyję!
I Nuke i Haien czytają mangi, więc mogli się jakoś kiedyś na siebie natknąć z tomikami w rękach. Hai podczas ucieczki przed obiektem-bliżej-nieokreślonym mógł wpaść na Nuke gdy ten wracał z siłowni czy coś.
Zawsze też i ty możesz coś zaproponować, jeśli ci wpadnie jakiś pomysł do głowy ♥
Powrót do góry Go down
Nuke

Nuke


Liczba postów : 31
Join date : 11/01/2014

Moje relacje Empty
PisanieTemat: Re: Moje relacje   Moje relacje EmptyPon Sty 13, 2014 6:07 pm

Podoba mi się pomysł, możemy być kumplami od mang. Gadać o tytułach, pokazywać nowe nabytki i tym podobne :3
Powrót do góry Go down
Haien

Haien


Liczba postów : 45
Join date : 11/01/2014

Moje relacje Empty
PisanieTemat: Re: Moje relacje   Moje relacje EmptyWto Sty 14, 2014 4:56 pm

W takim razie już zaraz dodam cię do swoich relacji ^^

Chwilowo będzie to taki tekst:
"Nuke – może i nie wpadają na siebie zbyt często, ale zdecydowanie łączy ich całkiem dobra, koleżeńska relacja, którą zdecydowanie nakręca wspólne zainteresowanie mangą. Co prawda Nuke potrafi wypowiedzieć się całkiem krytycznie o ciamajdowatości Haiena, jednak nie jest to takie złe, jak mogłoby się wydawać, ponieważ dzięki temu Szarik decyduje się wziąć w garść."

Jeśli trza coś zmienić itd. to pisz
Powrót do góry Go down
Nuke

Nuke


Liczba postów : 31
Join date : 11/01/2014

Moje relacje Empty
PisanieTemat: Re: Moje relacje   Moje relacje EmptyWto Sty 14, 2014 5:01 pm

Mi pasuje, zaraz Cię wpiszę ^ ^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Moje relacje Empty
PisanieTemat: Re: Moje relacje   Moje relacje Empty

Powrót do góry Go down
 
Moje relacje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yaoi Gakuen :: Postaci :: Relacje-
Skocz do: